Skocz do zawartości
xxpasek2.5tdi

Złomnik i Passaty.

Rekomendowane odpowiedzi

Ale czyjś taki komentarz już jest pod artykułem

Jako mieszkaniec ziem odzyskanych muszę wtrącić swoje trzy (?) grosze.

Po pierwsze: miks jest manipulacją (śmierdzącą poprzednim ustrojem). Gdyby mi się naprawdę chciało, stworzyłbym kilkanaście-kilkadziesiąt podobnych miksów, w którym żadne z aut nie byłoby VAGiem (na czele z takim kombo, w którym 8-9 aut na zdjęciu nie byłoby z owej grupy – obrazek z przejazdu dziś główną arterią miasta)

Oczywiście, VAG dominuje, ale to chyba dotyczy całej Polski, nie tylko naszego regionu (IMHO w moim rodzinnym WGR jest ich statystycznie więcej, niż u mnie) ale jest mnóstwo innych aut). Mondeo, Laguna II, Japońskie auta z lat 90 (masowo sprowadzane przez handlarzy około 2005 roku) tu naprawdę istnieją i mają się dobrze, a niedowiarkom polecam Street View.

PS-1 Passat B3 jest bardzo ładny

PS-2 Rozumiem ludzi, którzy wybierają VAGa. To wybór ekonomicznie uzasadniony

PS-3 Żałosne jest to, że o ludziach z “prus wschodniich myśli się jak o nierobach, żyjących z turystyki (która przecież nie wymaga żadnego nakładu pracy), albo o przemytnikach. 21 procent bezrobocia = “tam panie same przemytnicy i szara strefa -_-

A z mojego punktu widzenia to fakt, jest trochę B3/B4 variant wiadomo z jakich powodów: bezrobocie jedno z większych w kraju do tego nie daleko granica. Nie mniej jednak myślę, że ten fragment powyższego cytatu jest tu odpowiedni:

"Gdyby mi się naprawdę chciało, stworzyłbym kilkanaście-kilkadziesiąt podobnych miksów, w którym żadne z aut nie byłoby VAGiem (na czele z takim kombo, w którym 8-9 aut na zdjęciu nie byłoby z owej grupy – obrazek z przejazdu dziś główną arterią miasta)".

PozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Art poznałeś naszą taksówkę i okolice?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie da się nie poznać ;) Zwłaszcza tego Mk1 ustrzelonego przy kurczaku. A swoją drogą, kiedyś na białych alu ładniej się prezentował :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności