Skocz do zawartości
penmar

Viii maraton mtb dookoła jeziora miedwie

Rekomendowane odpowiedzi

Tak Tak wiem że ktoś gdzieś od nas pisał o tym.

Ale postanowiłem założyć osobny temat.

 

Kto jest chętny lub kto się już zgłosił na ten maraton. Może warto by pojechać razem.

 

Ja reprezentować będę barwy mojej korporacji ale to nie przeszkadza.

 

Dobre by było pojechać tam w jakiś weekend wcześniej i przejechać rowerkiem tą trasę.

 

 

Właśnie znalasłem na stronie maratonu taki info

 

"[h=2]Ostatni treningowy objazd trasy[/h]Przypominamy, że dnia 30 czerwca odbędzie się drugi i ostatni zarazem, treningowy objazd trasy Maratonu MTB dookoła jeziora Miedwie. Zbiórka przy Amfiteatrze nad jeziorem Miedwie, wyjazd spod Amfiteatru w grupie z pilotem o godz. 10:30. Na finiszu objazdu oczywiście poczęstunek."

 

Edytowane przez penmar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Ja jestem zapisany ;] i to ja poruszałem temat ;]

Widzę jest na już dwóch ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedziesz jechal tro 30.06.2013 na jazde testowa ??

 

Bo ja sie wybiore obadac trase przy okazji bede wiedzial na co mnie stac :D

 

A do tego czasu treningi w lesie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że się skusze, chyba że coś wyskoczy.

Jedziesz autem ? czy rowerem, bo i tacy odemnie się trafiają ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wyszło że jednak nie jade tego 30 bo w tym czasie jestem na ogolnopolskim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!Dopiero dołączyłem do forum ;) Jeśli zdrowie pozwoli,bo gnije teraz w chacie na Lquattro to będę chciał pojechać na objazd trasy,ale startował w maratonie nie będę.Mógłbym tego nie przeżyć hahaha Po 10 latach wyczynowego ścigania i 8 latach niebytu w świecie kolarskim,przepraszam się z rowerem i zaczynam coś tam na nowo jeździć :) Słabo to wygląda bo kondycha wynosi zero...wczoraj tak mnie odcięło,że ledwo do domu wróciłem hehe Także za wyczyn póki co dziękuję ale krajoznawczo się chętnie przejadę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakub dawaj na ogólnopolski tam Cię wyleczymy i obiecuje przeżyjesz :D

Taaa?To ciekawe,bo pamiętam jak zlotowałem się,jeszcze pod inną banderą,że ludzie tam strasznie cierpią i po takich"ogólnopolskich" musieli się dopiero leczyć hehhe :D :D :D

Wracając do tematu...

Jechałem teraz w niedzielę od Morzyczyna do m.Turze,trasą maratonu-kupa ludzi widzę,że trenuje :)

Miras,w niedzielę jestem na bank to można się jakoś zgrać i razem pojechać :)

 

ps.skoro jest parę osób w naszym regionie,zaprzyjaźnionych z rowerem to może założyć nowy temat?Nie tylko o maratonie ale o wszystkim związanym z rowerem?

ps2.jest maraton 31.08 w Cybince i 1.09 w Puszczy - wybiera się ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...

 

ps.skoro jest parę osób w naszym regionie,zaprzyjaźnionych z rowerem to może założyć nowy temat?Nie tylko o maratonie ale o wszystkim związanym z rowerem?

ps2.jest maraton 31.08 w Cybince i 1.09 w Puszczy - wybiera się ktoś?

...

 

No przydal by sie taki temacik.

A co do Cybinki i Puszczy to ja mam taki zamiar :) ale wszytko zalezy od tego jak pojdzie mi na Miedwiu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rowerem to może założyć nowy temat?
Pogawędki są od gadania na dowolne tematy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pogawędki są od gadania na dowolne tematy.

Tak,tylko ten dotyczył maratonu a ja miałem na myśli by założyć wątek związany ogólnie z rowerem,bo jak widać są tu osoby zainteresowane tematem ;) Chyba,że mamy zakładać osobny temat dla każdego z maratonów ;) Może jako admin zmień nazwe tego wątku i zostajemy tutaj ze sprawą ;) Rower wydaje się być niezłym pretekstem do spotu na przykład ;)

...Cybinki i Puszczy...

Narazie to mam tylko chęci bo kondycji brak :/ Brakuje oddechu i noga nie podaje...Dla mnie to już po sezonie ;) Do zimy się trochę "rozkręcę",skompletuję sprzęt bo ze "ściganckich"czasów zostały mi tylko rękawki ;) Resztę sprzedałem ;) Przygotowania do sezonu zacznę od zimy i w przyszłym sezonie będę chciał już regularnie trenować i startować :) Taki plan :)

ps.jaka zima taki sezon ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

camionero14! - objazd 30.06. zależy od tego czy na nogi wstanę, bo od dzisiaj zaczął mi się urlop z choróbskiem :/

musiałem się gdzieś załatwić, ale intensywnie ćwiczę nawet w domku ;] dzisiaj 30 km połknięte na rowerku domowym ;] zawsze to coś, nogi cały czas mają do czynienia z ruchem i kontrola samozaparcia ćwiczona, bo 30 km walnąć w domu na rowerku fitness to nie łatwa sprawa

 

Jak znam życie to w ostatniej chwili, dam znać czy pojadę na objazd, jeśli bym miał jechać to jadę paszczakiem do Morzyczyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może ktoś chętny na to, ja już się zapisałem.

 

http://www.megasport.home.pl/allegro/20coolbike2013/20coolbike_plakat_2013.jpg

 

Kuszące ;] wybierasz się sam z rodzinką ;]

Bo ja mam dylemat, czy ciągnąć żonę i córkę.

Edytowane przez okruszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lece z cala rodzinka tam festyn beda miec co robic a ja bede pendalowal :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja lece z cala rodzinka tam festyn beda miec co robic a ja bede pendalowal :D

 

To może jak mi córa wyzdrowieje to się zgadamy i pojedziemy razem, tzn. żeby pociechy się nie nudziły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co pasuje,ze względu na rehabilitację...nie wolno mi :/ Ale będę temat obserwował i dam znać jak się pozbieram ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności