Skocz do zawartości
Robe73

Przekładka z dt-gas na staga 100

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie potrzebuje pomocy jestem w trakcie zmiany sterownika od lpg na nowy.Mam już wszystko podłączone oprócz odcięcia wtrysku oraz kasowanie pamięci pb, zostały mi dwa przekaźniki z kablami ze starej instalacji. Pod które nóżki od przekaźników mam podpiąć kabel żółty oraz zielony i biało zielony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że tak trochę niegrzecznie, ale muszę zadać to pytanie.

Na ilu forach internetowych można zadawać to samo pytanie?

 

zostały mi dwa przekaźniki z kablami ze starej instalacji. Pod które nóżki od przekaźników mam podpiąć kabel żółty oraz zielony i biało zielony.

Nikt nie wie w jaki sposób były podłączone te dwa przekaźniki od starej instalacji (i do czego w ogóle były podłączone), więc raczej nikt na to pytanie nie odpowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo mi tak namieszał poprzedni gazownik(ten co zakładał dt-gas) w elektryce szczególnie w kablach że inni nie chcieli się brać za poprawki co do staga zrobiłem tak jak mi pan napisał na innym forum, i działa bez problemu jeszcze zostało mi kilka rzeczy do ustawienia ale powoli dojdę do tego sam jak doszedłem ze starą instalacją do ładu.A tak na marginesie co jest z waszym firmowym forum bo nie działa od kilku dni.A co do mojego pytania to go napisałem trochę niefortunnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak na marginesie co jest z waszym firmowym forum bo nie działa od kilku dni

Były wymieniane serwery i jeszcze informatycy nie zdążyli "odpalić" na nowo forum. W tym tygodniu wszystko powinno wrócić do normy ;).

jeszcze zostało mi kilka rzeczy do ustawienia ale powoli dojdę do tego sam jak doszedłem ze starą instalacją do ładu.

;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności