Skocz do zawartości
Rosa

Wkład do gwintu FK G36

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , jak w temacie. Wie ktoś czy jest możliwość , wymiany takiego wkładu ? tzn gdzie można kupić i jaki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyjąłem wkład numer FKGWZ008 , ktoś coś wie może co by podeszło zamiast tego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz wkłady wymieniać-owszem,są zamienne.Pamiętaj jednak o twardości wkładu,który nie zawsze będzie współpracował ze sprężyną.Poprostu zmierz dokładnie wkład i taki zakup.Ale jedna rzecz-ori to nie będzie więc będzie na pewno bardziej miękko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopie troche, ale sam mam problem z takowym gwintem, mianowicie był już regenerowany u p.Kantorskiego w Poznaniu który ma bdb opinie. Lecz gwint ten po 1000km zaczął strasznie głośno pracowac i stukać, oddam go jeszcze raz na reklamacje ale chciałbym juz sie zorintować skąd wziąć w razie większych problemów wkłady do tego gwintu. Ktoś zorientowany w temacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki masz numer wkładu ?

jaki koszt regeneracji ?

Koszt wkładu o numerze który podałem wyżej to 306 pln za sztukę. FK z regulacją twardości ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numeru wkładu nie podam bo sam tego jeszcze nie rozbierałem, lecz nie mam regulacji twardości ;) a gdzie takowe mozna nabyc w razie potrzeby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z nimi rozmawiałem na gg : KLIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i wklady zamowione , dostaczone i zalozone na furaka. Roznica kolosalna . Polecam sklep fk-shop.pl

okolo10 dni czekania na wklady. Najpierw z niemiec do siedziby sklapu (szczecin) potem dopiero do mnie. Dlatego troszke czekania ale WARTO !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności