Skocz do zawartości
Łysy

Zlot Ogólnopolski "nasz" Wisełkowy

Rekomendowane odpowiedzi

Było kilku chętnych żeby się dopisać i co? Do jutra muszę wiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba już się porozmyślali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba już się porozmyślali
Pojechali na Lidla :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Było kilku chętnych żeby się dopisać i co?

Kasiura poszła na konto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeden porządny :kumple :piwko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał a dzieci jak liczymy ??? jedno 9 lat a drugie 2 latka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jeden dzień dzieci za free ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o której w piatek wyjazd i gdzie zbiórka ??? Są już jakieś propozycje ??? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mamy Zlot u siebie
Czy ci którzy nigdy nie byli, bo pretekstem była odległość, zawsze dla nas największa, dalej nie mają ochoty choć ten raz zaznać atmosfery takiego wydarzenia

 

Tak się podłączę z moim przemyśleniem...

 

Ogólnopolski "naszego" forum jest po prostu nie atrakcyjny . Dlaczego? Ano dlatego,że co chwila są jakieś spędy..tfu! zloty jednodniowe na lotniskach gdzie przyjeżdżają wyrostki golfami i innymi cudami ,koszty niewielkie,integracji zero,dwa piwka,gięta z grilla i do chaty :wmorde . U nas to nic tylko chlanie,śpiewanie,chlanie,niedopuszczanie do kaca,sprawdzanie gaśnic itp - żenada,jak tak można się bawić na zlocie marki auta :wmorde:lol

 

Sorry chłopaki,ale ja tak to widzę.

 

Co do zlotów co dwa lata - bzdura. Zostańmy przy tym jak jest,co z tego ,że jest garstka,że ludzie nie przyjadą bo daleko,bo słońce,bo komary ,bo karna krata bo uj wie co jeszcze-kij im w oko,będzie kameralniej,sympatyczniej :)

 

Tyle ode mnie,to mówiłem ja-Pyrus :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy to można sobie było wybrać dni w jakie sie chce być na zlocie a w jakie nie? Jak jadę tylko sobota - niedziela to za piątek nie muszę płacić czy płacę za całość i piątek odpuszczam? Pomijam już fakt, że to wstyd jak ch.uj, że będzie nas tak mało! Może powiemy sobie otwarcie, że mamy na wszystko co z forum związane wyje.bane i przestańmy się oszukiwać? Spotykać w swoim gronie zawsze się możemy! Nadmienię, że tłumaczenia płaczących i obrażających panienek mnie nie interesują bo wiem, że wszystkim się nie dogodzi ale qrwa bez przesady!!! Dzisiaj jak zobaczyłem listę uczestników zlotu to w pierwszej chwili pomyslałem, że to jakiś żart! Patrze drugi i qrwa widzę to samo - niestety! Cała ta sytuacja pokazuje, że nie warto dla Was kompletnie niczego organizować (wiadom, że nie o wszystkich chodzi więc nie spinać torby)! Poprostu organizacja czegokolwiek to droga przez mękę - szcunek dal orgów bo wiem coś o tym! Generalnie to mnie wqrwiliście bo niepotrzebnie wydawałem kasę na spoto zlot czy jak kolwiek to "gó.wno" nazwać! Z niepozdrowieniami dla mazgai - Gładki ;)

Edytowane przez Gładki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spotykać w swoim gronie zawsze się możemy!

 

Tak,ale pamiętaj ,że są jeszcze osoby z poza zachodniopomorskiego które chętnie na Zlot jadą ,niezależnie gdzie jest . Chyba poszliśmy w kierunku jakość ,a nie ilość. Na przyszły rok przyklepie się miejscówkę dla 60 osób tych najwytrwalszych,tych którzy nie odpuszczą Zlotu z błahych przyczyn i cześć. Tłumaczenie,że koszty to jak dla mnie wierutna bzdura. Sam wychowuję dwójkę dzieci których na Zlot nie wezmę z wiadomych :alko przyczyn,a nie dlatego ,że drogo i też się muszę nakombinować,żeby zorganizować im opiekę na 3 dni. Co za problem zostawić żonę z dziećmi na weekend w domu i pojechać na Zlot?No chyba,że ktoś jest pantoflem,to zrozumiałe.Nie chciałbym ,żeby ktoś mi zaraz zarzucił ,że zaglądam komuś do portfela-nie,nie robię tego,wkurwia mnie tylko,że w marcu był płacz ,że nie będzie Zlotu ,a jak się okazało ,że jest to już nie pasuje,bo daleko ,bo koszty,bo coś tam...

 

Gładki nie wkurwiaj się bo Ci żyłka pęknie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś świetnym przykładem, że jak sie chce to można ;) Głównie zach-pom dało dupy i to nie pierwszy i nie ostatni raz. Ja na forum zaglądam średnio pewnie trzy razy do roku i na Zloty wpadam z chęcią aby zobaczyć "gęby" z całej Polski. Nie zmienia to faktu, że My zawsze mamy daleko ale zjawialiśmy się licznie na Zlotach. Nie ukrywam, że reszta nieobecna cześć Polski tez jest dla mnie wielkim rozczarowaniem. Co do limitu osób jest to świetny pomysł. Dobrze działa na psychikę i ułatwia życie organizatorom ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy z regionów dał dupy....bo deklarowało się wiele osób a jak wyszło widać na załączonym obrazku. Cały czas powtarzam-ludzi nie zmusisz,jak nie będą chcieli to siłą nie zaciągniesz,ot co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kliknąl bym "Lubie To!" ale nie ma ;) Masz rację dlategokilka osób z regionu już niczego nie organizuje bo nie ma dla kogo. Natomiast denerwuje mnie wieczne marudzenie i narzekanie, że sie nic nie dzieje. Jak się dzieje to jest wtedy "jak zwykle" czyli echo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... Tłumaczenie,że koszty to jak dla mnie wierutna bzdura. Sam wychowuję dwójkę dzieci których na Zlot nie wezmę z wiadomych :alko przyczyn,a nie dlatego ,że drogo i też się muszę nakombinować,żeby zorganizować im opiekę na 3 dni. Co za problem zostawić żonę z dziećmi na weekend w domu i pojechać na Zlot?No chyba,że ktoś jest pantoflem,to zrozumiałe ...

 

No to w takim razie ja jestem pantoflem wedlug Ciebie bo nie chce zostawic zony w domu z dziecmi.

No to wyobraz sobie ze moja zona tez ma ochote jechac. Takie pierdzielenie zostaw zone z dziecmi w domu to troche nie na miejscu.

A co do kosztow to fakt duzo jak mam zabrac cala rodzinke, bo w przeciwienstwie do Ciebie nie mam dla nich opieki.

 

Mało tego 1 lipca jedziemy na urlop, mielismy wpasc na zlot od piatku ale koszta zrobily swoje. Skoro problemem jest to że chcemy wpasc sobota-niedziela, to życze zajebiaszczej zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale mi się udało i wczoraj dogadałem z Michałem i będę od piątku do niedzieli :D

 

A po co ten płacz , po co pisać to w tym miejscu, na forum ogólnym to pisać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolorowi przeniosą w odpowiednie miejsce i będzie git :kumple

 

@penmar - Widzisz,różnica pomiędzy nami polega na tym,że Ty traktujesz Ogólnopolski jako coś co może być,nie masz ciśnienia ,żeby spotkać się od piątku do niedzieli i wychylić kilka bezalkoholwych np.ze Ślązakami,ja to traktuje inaczej,traktuje to jak wielu ludzi na forum,że to jedna z bardzo nielicznych okazji aby spotkać się z ludźmi z całego kraju w ten właśnie konkretny pierwszowakacyjny weekend.Tak się zaraziłem w Lidzbarku i tak mi zostało. A kosztach nie będę się wypowiadał bo za chwilę znów będzie ,że się do czego ś czepiam :)

 

---------- Dodano o 13:23 ---------- Poprzednia wiadomość o 13:23 ----------

 

No ale mi się udało i wczoraj dogadałem z Michałem i będę od piątku do niedzieli

 

:kumple super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności