Skocz do zawartości
Łysy

Zlot Ogólnopolski "nasz" Wisełkowy

Rekomendowane odpowiedzi

Tak patrzę na listę zgłoszeń i dochodzę do wniosku że dalej trwa dramat w regionie. Mamy Zlot u siebie dzięki temu że chłopaki poświęcili swój czas...i co ?? Czy ci którzy nigdy nie byli, bo pretekstem była odległość, zawsze dla nas największa, dalej nie mają ochoty choć ten raz zaznać atmosfery takiego wydarzenia ?? Czy wyskrobanie paru zł raz na rok to aż takie wyzwanie ?? Pomijać że życie spotowe w naszym regionie leży jak stara rozklapicha w łożku...Powiem szczerze że byłem pewny że z racji takiej odległości region się pokarze. Wychodzi że się zawiodę. Chyba że się mylę :D

Edytowane przez Łysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No aż przykro to przyznać, ale rzeczywiście jest tragedia. Na zlot rzut beretem, a na liście garstka ludzi z naszego województwa... Tak jak Łysy napisał, impreza jest jedynie raz w roku więc naprawdę warto przyjechać i zobaczyć, poczuć ten klimat, to nie to samo co zwykłe kilku-godzinne spoty czy też (sic!) spoty pod marketami, których nazw nie będę wymieniał.

 

Gwoli ścisłości - rejestracja na zlot jest już zamknięta, ALE jeśli ktoś jeszcze zmieni zdanie to ma czas maksymalnie do 15. maja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety grupa ciężko się składa. Aż wstyd, ze kiedyś najprężniej działający region z którego wielu brało przykład tak kuleje. Gdzie te czasy kiedy na spot przyjeżdżało 20-30 aut. Ja jak informowałem mam rzut beretem dlatego pojawię się w sobotę, a pewnie i w piątek zajrzę przywitać się ze znajomymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łysy bo ... sie boją pic z toba :)

 

BTW - daj jakiegos linka - kiedy i gdzie (jaki osrodek) odbedzie sie impreza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak patrzę na listę zgłoszeń i dochodzę do wniosku że dalej trwa dramat w regionie.
Oo, faktycznie, raptem 10 osób (nie liczę osób towarzyszących).

Leo - tu masz przyklejone tematy dot. zlotu: http://forum.vw-passat.pl/forums/33-zloty-ogolnopolskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę w sobotę , niestety na cały weekend nie ma szans. Czekam na sygnał z kasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam cały czas na zmiany w życiu mojej żony i nie wiem za bardzo jak i kiedy przyjadę mam nadzieje że 14-16 maj już mi się wszytko wyjaśni. oczywiście w sobotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a może czas pomyśleć o zlotach raz na 2 lata ? Po prostu ekipa chyba się wypaliła .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka,że pozostali tylko "starzy" forumowicze i tylko oni są jeszcze aktywni,młodzi i nowi niestety nie znają i nie czują tej atmosfery i tych klimatów.Dla nich spot to pięciominutowy wypad na fajkę pod market :(

a tak jak napisał Łysy powinniśmy pokazać się z jak najlepszej strony na ogólnym,gdyż to my go organizujemy i to w naszym regionie.Ale to dla niektórych nadal za daleko :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak jechałem na pierwszy zlot no to z różnymi obawami , byłem na dwóch no i powiem że nie wyobrażam sobie że by był co dwa lata, są różne sprawy że nie wyjdzie żeby jechać, no ale odzywają się ludzie którzy w ogóle nie jeżdżą i w regionie się nie pokazują, szkoda że młodzież korzysta z forum tylko po to żeby skorzystać z pomocy , żeby informacje jakieś wyciągnąć , ale tu nie o to chodzi , tylko o to żeby się spotkać, poznać,' " piwo " wypić ,pokazać się jako grupa ( jedna z większych w Polsce ) a tu **** **** straszna . Pozdrawiam nowych członków FORUM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
prawda jest taka,że pozostali tylko "starzy" forumowicze

postaw Xboxa albo inne PSP z telebimem - bedziesz mial mlodych na zlocie ... nastepne pokolenie nadchodzi "dziadku" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale to dla niektórych nadal za daleko

 

Jak kogoś nie stac na paliwo to dojedzie z pomocą PKP / PKS / BUS cena w dwie strony to chyba 30zł wiec to nie dużo.

 

Ja podejzewam ze problem lezy w tym że bardzo późno był zorganizowany zlot.

 

Dla chcącego nic trudnego :D trzeba tylko jakąć iniciatywe wykazać

Edytowane przez sszerszen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

planuję pojawić się z rodzinką na jeden dzień w sobotę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujka Shafta miało nie być w tym roku ale pojawiło się światełko w tunelu i za parę dni będzie wsio wiadomo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie a może czas pomyśleć o zlotach raz na 2 lata ? Po prostu ekipa chyba się wypaliła .

 

Może to wcale nie jest taki głupi pomysł... skoro na sam koniec zapisów czy wpłat, kiedy za chwilę musimy podać ilość osób i zapłacić część gotówki, ludzie albo rezygnują (bo frekwencja mała :wmorde) albo na liście wpłat pustki... myślałem, że nasze województwo umiera, ale chyba kwestia dotyczy całego forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro ostatni dzień wpłat , ale i też dzień wypłaty :) ja na ostatni dzień wpłacam , ale takie życie

 

no i już się cieszę , że zobaczę na zlocie

 

 

Wujka Shafta
:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też zawitam tylko na jeden ale za to cały dzionek i będzie to sobota ;) więcej nie dam rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może to wcale nie jest taki głupi pomysł... skoro na sam koniec zapisów czy wpłat, kiedy za chwilę musimy podać ilość osób i zapłacić część gotówki, ludzie albo rezygnują (bo frekwencja mała ) albo na liście wpłat pustki... myślałem, że nasze województwo umiera, ale chyba kwestia dotyczy całego forum...
Michał jak będzie co 2 lata to też ludzie będą wpłacać na ostatnią chwilę, albo będą rezygnować. Tu nic nie zrobisz. Ludziom wypadają różne sprawy. Niektórym nie pasuje do końca, niektórzy muszą wcześniej planować urlopy, inni później, jeszcze innym wypadają ważniejsze sprawy, komunie, urodziny ciotki babci, ślub bądź chrzciny. Jeszcze innym nie pasuje bo nie ma lidla, a inni nie pojadą bo akurat pies rodzi konia, inni umówili się na flachę. Niektórzy lubią jak się ich prosi a oni odmawiają, bo to według nich podnosi ich wartość.;) Zawsze coś wypada. Przy tak dużej liczbie userów zawsze są zgrzyty, nic na to nie poradzisz. Tacy są ludzie i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no oczywiście zgadzam się Jacek, ale może po prostu po roku przerwy byliby jakby bardziej żądni tego zlotu...

 

Tapatalk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze innym nie pasuje bo nie ma lidla

dobre :lol2 :lol3 :lol2 :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności