Skocz do zawartości
kruszek

Czy warto zamienić passata na hyundaia

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy pojawiła się opcja zamiany mojego Passata na autko typu Hyundai Santa Fe lub Terracan.Auta w tych samych rocznikach.Nie ukrywam ,że potrzebuję większego auta niż Passat kombi ale czy to dobry wybór. Jak sądzicie???

Edytowane przez kruszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprecyzuj tytuł wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego do czego ma służyć auto. Auto jak auto. Zapewne już zauważyłeś, że od kilku lat zaciera się różnica pomiędzy "dobre bo niemieckie" od reszty świata. Wszystkie tak samo się psują-przecież koncerny muszą na czymś zarabiać-m.in. ciekawy artykuł na Onecie o tym jak koncerny ładują swoich klientów. A i ja na przestrzeni swojego doświadczenia jeździłem różnymi markami i tak na dobrą sprawę VW wcale nie jest taki na jaki się promuje. Po prostu kieruj się walorami użytkowymi jeżeli na takich Ci zależy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze sprecyzowane. Chciałem zostać przy VAG-u ale...no właśnie Tiguan ładny tylko,że piekielnie drogi, Touran ,tańszy ale mały i do tego lubi się popsuć. Powiem Wam szczerze,że ciężko wybrać coś sensownego. Potrzebuję dużego auta dla rodzinki i psa. Nie miałbym żadnych oporów gdyby mój pasacik chciał się psuć...a on nie chce. I teraz pomęczyć się jeszcze troszkę czy zrobić sobie lepiej ale tak naprawdę nie wiadomo co kupić i co się trafi.Loteria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terracan jest super bryka , mam w rodzinie i powiem ci , że wcale się nie psuje a silnik diesla bardzo dynamiczny tylko mało oszczędny.

 

Gdyby mi nie zależało na spalaniu to bez mrugnięcia wybrałbym terracana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin a jakie jest realne spalanie tego autka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
. Nie miałbym żadnych oporów gdyby mój pasacik chciał się psuć...a on nie chce.loteria

 

odpowiedziałeś sobie sam :) wiec szkoda zmieniać go :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marcin a jakie jest realne spalanie tego autka?

 

Podpowiem ci, że kupiłem zamiast passata Nissana X-Traila T30 2.0 Benzyna.

Spalanie - no nie chce być inaczej - 10 l / 100km.

Radość z posiadania SUVa - bezcenna :)

Jak to moja żona powiedziała - jak to 'niewiele' potrzeba mężczyźnie do szczęścia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka jest prawda, ze teraz się wszystko odwróciło;) wszystkie się nie psują tak bardzo jak niemieckie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał Ty chyba narzekać na swoją b4 nie możesz. A Paweł...no właśnie suvik...też rozglądałem się za Nissanem. Jak na razie szukam ,szukam,szukam,szukam.Dzięki Panowie za wszystkie sugestie podpowiedzi i rady. Wiem ,że czasami lepsze jest wrogiem dobrego ale powoli dorastam do myśli o podjęciu ryzyka.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spalanie terracana na poziomie ok 8 litrów ale jeździ starsza osoba i dlatego takie małe.

 

sorry , że tak późno odpowiedam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już też nie młody :) Tu mnie zaskoczyłeś,pozytywnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Michał Ty chyba narzekać na swoją b4 nie możesz. A Paweł...no właśnie suvik...też rozglądałem się za Nissanem. Jak na razie szukam ,szukam,szukam,szukam.Dzięki Panowie za wszystkie sugestie podpowiedzi i rady. Wiem ,że czasami lepsze jest wrogiem dobrego ale powoli dorastam do myśli o podjęciu ryzyka.Pozdrawiam

 

oczywiscie że nie narzekam bo kto dba ten ma;) ale przyszła pora na coś nowszego i mój powoli też pojdzie w inne ręce;) ja skłaniam się ku włochowi;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i znów zaskoczenie. Jak z passata przesiąść się do Fiata Bravo albo Alfy 156. Można powiedzieć ,że nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alfa 156 to stary model:) skłaniamy się raczej ku 159 lub lanci delcie:) mowisz zaskoczenie? przejedz się tym autem a zobaczysz o czym mowie. Wykończenie wnętrza przepaść pomiędzy nimieckimi autami, jakoś wykończenia o designe już nie wspomne:) a silniki? jtd biją na głowę wszystkie tdi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał jakiś czas temu kupiłem żonie Citroena Xantię 95r. I jestem tak pozytywnie zaskoczony. Uwielbiam ten samochód. Jak nim jadę jestem tak rozchichotany jak mało którym autem. Blacha cały ocynk, sterowanie radiem w kierownicy, bardzo dużo miejsca jak na tamten rok rewelacja, śmiem twierdzić ,że to bardzo nie docenione autko. I tak jak Ty jeździłem przez kilka lat b4 1,9 td złego słowa nie powiem, ale jak miałbym porównać te dwa autka...to nie wiem jaki byłby wynik.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbaczacie z tematu. Mowa jest o zamianie na Hyundaia a nie inne....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok temat rzeka;) ja powiem ze swojej strony że mam ostatnio troszkę doczynienia z kią, a to jest w sumie jedna marka tak można powiedzieć, chociaż jezdziłem i hyundaiem i powiem szczerze duże zaskoczenie na plus, ciekawe tylko jak to się przełoży w latach na jakoś;) chociaz na polskie drogi nie ma mocnych;d każdy po czasie trzeszczy;p ale są na to sposoby;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to teraz moje skromne zdanie.. jeżeli lubisz SUVy to ok, od czegoś trzeba zacząć i chyba to kwestia gustu i kasy od czego zaczniesz.

Natomiast jeżeli zamienić aby zamienić to nie. I nie dlatego ma że przebieg lub że jestem fanem vw. Ale uważam ze trzeba iść do przodu, a więc następne auto powinno być: albo nowsze klasy vw, lub wręcz klasy premium.

.. no cóż to było moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a hyundai to klasa niżej?:) teraz są o wiele lepiej wykonane niż vw niestety:) era vw przeminęła z b5:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności