Skocz do zawartości
Michal1980

Kierowca ciezarowki - warto?

Rekomendowane odpowiedzi

No jestem ciekaw czy twoje proroctwo sie sprawdzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta wczoraj(30) wyslana:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Karta wczoraj(30) wyslana:)

 

Czyli jeszcze szybciej niż się spodziewałem :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj(03-04-2015) doszla moja karta :) maja szczescie bo we wtorek po świetach strzala na Anglie :)

Nieco rozczarowany bylem gdy pani mi powiedziala na infolini pwpw o tym ze karty wysylaja listem ekonomicznym .. ehh to se myslalem ze przyjdzie grubo po swietach :) a tu niespodzianka: P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj(03-04-2015) doszla moja karta :) maja szczescie bo we wtorek po świetach strzala na Anglie :)

Nieco rozczarowany bylem gdy pani mi powiedziala na infolini pwpw o tym ze karty wysylaja listem ekonomicznym .. ehh to se myslalem ze przyjdzie grubo po swietach :) a tu niespodzianka: P

 

Ile czasu zajęło Ci wyrobienie wszystkiego co niezbędne do jazdy? ;) Chodzi mi o prawo jazdy i kwalifikacje :) U mnie było tak, że zacząłem kurs na C+E (C już miałem) 2 marca i 23.03 miałem już egzamin. Wychodzi więc że uda mi się wyrobić w 5 tygodni ze wszystkim, czyli od momentu zaczęcia kursu do odebrania prawka :)

 

A u mnie sprawa wygląda tak, że zdałem kwalifikacje w środę :) W czwartek udałem się do urzędu komunikacji i teraz czekam tylko na wyrobienie prawka :) Mam nadzieję że w przyszłym tygodniu będzie już do odbioru :)

 

11096753_969456513107109_40040710_n.jpg.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po świetach strzala na Anglie

 

tylko dobrze się przygotuj na ten wyjazd, i zabezpiecz sprzęt i bądź zajebiście czujny zanim wjedziesz na prom.

Chyba nie muszę mówić dlaczego !!! (imigranci)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te angielskie kary to są chore...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie temu byłem we francji jak wracałem zrobił się korek na tunelu i nagle do okoła setki ciemnych...

i dwóch polcjanów do ochrony haha

trzeba pamiętać że za podwózke takiego turysty jest do 2000 funtów kary za każdą głowe ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem. Temat mi znany. Mam nadzieje ze sie obejdzie bez problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Dawno tu nie zagldalem, ale takie zycie kierowcy;)

Obecnie (na czas sezonu) jezdze nowym DAFem. Czuje sie jakbym jezdzil pokojem. Ogolnie dramat. Kabina slabo przemyslana a moc to popelina - niby 460 ale polowa to tam chyba uspiona jest na zadanie zielonych.

W miedzyczasie mandacik 150 za wjazd na A40 (zakaz powyzej 3,5t) bo zagadalem sie przez telefon - z reszta, wszyscy jechali - na koncu panowie psy robili po prostu tylko zdjecia, i kazali zjezdzac.

Stuknal mi rok w firmie i coraz czesciej kloce sie z dysponentem;)

A, no i raz malo nie dostalem zawalu, jak naczepe zapinalem i zapomnialem zaciagnac recznego. Zaladowany sklad zaczal mi zjezdzac. I glupek, zamiast odkrecic nogi (bo jak je skrecalem to wszystko ruszylo) to zaczalem biec do kabiny. W ciagu tych lkilku sekund tylko myslalem, zeby w nic auto nie zayebalo... Na szczescie nic sie nie stalo i mam nadzieje, ze nikt na monitoringu tego nie widzial. Przez godziny jeszcze bylem roztrzesiony.

Jeden kolo z roboty (7,5t) zostal przygnieciony do rampy przez swoje auto. Zyje, ale lezy w szpitalu i predko nie wroci - ponoc z 3 miechy. To dopiero zonk.

A poza tym duzo jazdy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zapomnialem zaciagnac recznego. Zaladowany sklad zaczal mi zjezdzac. I glupek, zamiast odkrecic nogi (bo jak je skrecalem to wszystko ruszylo) to zaczalem biec do kabiny.

 

Głupek to ten co nie zaciągnął hamulca na naczepie podczas wyczepiania ;)

 

 

Jeden kolo z roboty (7,5t) zostal przygnieciony do rampy przez swoje auto. Zyje, ale lezy w szpitalu i predko nie wroci - ponoc z 3 miechy. To dopiero zonk.

 

Nie fajnie :/: Mnie za młokosa przyczepa przygniotła do solówki jak się zczepiałem i dyszel mi opadał i ręcznie ją podciągałem...żebra bolały miesiąc :lol

 

 

moc to popelina - niby 460 ale polowa to tam chyba uspiona jest na zadanie zielonych.

 

Jak każda Euro6 niestety :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak każda Euro6 niestety
tylko euro 2 w dziadtransach!

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Kabina slabo przemyslana
bo pamięta czasy xf95 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Umyta i wypucowana

 

no ładna renatka, tylko zapomnieli pomalować:P

mojego eFHacza też:blink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chałupę dla Svensson(ów) przywiozłem :haha

lemingi w metalowych pudłach mieszkają :debil

aff1da37cf603fe3.jpg

78f6b86b4e00aab4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy podobno za rok mają wejść tzw. ,,inteligentne tachografy". Czy ktoś może wie coś więcej na ten temat bo coś nie mogę się za dużo dowiedzieć od wujka ,,google". Z tego co wiem pan inspektor będzie mógł bez zatrzymania pojazdu z czytać przewinienia kierowcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze 10 tys km za mna :) Mega mi lezy ta robota. Co prawda zapierdziel jest na firance z pasami itp ale ogarniam :) Niemcy, Belgia, Holandia, Francja i Anglia zjezdzone :) Dzis dalej w trase do Londynu :)

 

A to moj zestawik :) XF105 460 SuperSpace :)dafxf105.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widać że ta firanka lata swojej świetności już ma za sobą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności