Skocz do zawartości
Michal1980

Kierowca ciezarowki - warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Działa, działa na automacie, ale do plastika chyba już nie da rady przykleic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek w automacie to na wyświetlacz biegów na dwustronną taśmę co by odkleić szybko można było w razie kontroli:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie że działa w automacie, ale nie we wszystkich, w tym modelu co ja jeżdżę to już możesz zapomnieć o czarodzieju :gwizdze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie używałem takich cudów techniki I mam nadzieję że nie będe musiał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie powiem że nie używałem, bo bym skłamał :P

korzystałem z czarodzieja tylko w razie jakiś podjazdów pod rampy, żeby pauzy nie spier.....

ale przy tym volvo to nic on nie da, ale jest taki patent że można zerwać pauzę i jechać do 50sec

znowu wcisnąć pauzę i liczy dalej, więc stoper jest na wyposażeniu seryjnym:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do minuty czasu, ale ostrożniejsi podjeżdżają do 30 sekund.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie do 29 sęk

 

testowałem i dałem rade 50sek:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę jutro spróbować u siebie:) dobrze wiedzieć w każdym razie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Muszę jutro spróbować u siebie:) dobrze wiedzieć w każdym razie;)

 

patrz na tacho i poczekaj aż wskoczy kolejna minuta pauzy, wtedy odmierz stoperem 30sec. i start do 50sec. i znowu wciśnij pauze.

u mnie działa;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę. Dzięki:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może tak być,bo to zależy od oprogramowania w tacho. Generalnie fajne są takie furteczki :)

 

U mnie w Dafi i w Volvo było tak jak pisałem to 30 sek , i stojąc kiedyś w Irlandii nie mogłem złapać sygnału sat to się przemieściłem prawie 300 metrów podczas pauzy 24h :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdane C+E za pierwszym podejściem w WORD Grudziądz :) Na 3 osoby tylko ja wyjechałem z placu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to gratulacje:brawo

teraz jeszcze kurs na przewóz rzeczy i ogień z rury, przód do góry :bezzebow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdane C+E za pierwszym podejściem w WORD Grudziądz :) Na 3 osoby tylko ja wyjechałem z placu :D

 

Gratulacje! ;) Ja dziś wyrobiłem profil kierowcy w urzędzie komunikacji i od wtorku zaczynam jazdy ;)

 

No i właśnie, pomóżcie mi bo sie pogubiłem... Mam 20 lat, kat C od 11.2012 i 21 urodziny za 2 tygodnie (10 marca). Kiedy wyrobić sobie karte kierowcy do tacho? Wysłać wniosek już teraz? Bo numer prawa jazdy mi się już nie zmieni. Kwalifikacje wstępną przyśpieszoną także zaczynam teraz i będą ją miał wcześniej niż C+E. Każdy mówi co innego i naprawdę już nie wiem kogo słuchać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na kartę kierowcy czeka się chyba jakieś dwa tygodnie i jest ważna tylko 5 lat więc zależy to od Ciebie kiedy wyślesz, i najlepiej to zgrać razem z datą kończenia się prawka bo też jest ważne na 5 lat. I za 5 lat odnowisz dwa dokumenty na raz;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnie z tą kartą bywa, jedni dostają po tygodniu a drudzy czekają nawet miesiąc czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, dlatego chodzi mi o to, żeby zrobić to w taki sposób - wysyłam wniosek o karte dziś(jutro), ona "się robi" powiedzmy 2/3 tygodnie(teoretycznie 26 dni - w praktyce troche szybciej). Przez ten czas kiedy karta się robi, ja robię prawko C+E i kwalifikacje i po zdanym C+E(wtedy powinienem mieć karte już w ręku) czekam tylko dwa tygodnie na prawko i moge ruszać, mając wtedy już w dłoni zarówno karte kierowcy jak i prawko oraz kwalifikacje, dobrze myślę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności