Skocz do zawartości
Michal1980

Kierowca ciezarowki - warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Mieszko zmiana auta? Ostatnio byłem w Twoich okolicach w sumie często mamy trasy w tamte rejony. Ja dzisiaj byłem swoje żelazo odpalić po 5 dniach stania z problemem ale odpaliła ale zauważyłem brak połówek:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale zauważyłem brak połówek:/
Scania? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MDZ od ponad roku :P teraz kraj a rączej "w koło komina"....

 

A połówek tez nie miałem przez jeden dzień jak mrozy były po -10/-13 :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Scania?

 

Tak dokładnie Scania...W Pn zobacze czy wrócą:D

 

 

MDZ od ponad roku teraz kraj a rączej "w koło komina"....

 

To widziałem widziałem ale kiedyś wrzucałeś foto starszej Magnumki.

Edytowane przez MDZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kiedyś wrzucałeś foto starszej Magnumki.

 

to prawda,strasznie upierdliwy jestem i szef mi w końcu polifta kupił :lol :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kierowca ciężarówki - zawód wysokiego ryzyka. Widzieliście co się teraz w Calais dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego się nie dzieje tam było tak od lat tylko ostatnio nabrało to wszystko troche rozgłosu no i brudasy sa bardziej agresywni niż kiedyś aczkolwiek kiedyś skakali z mostów na naczepy teraz jakoś ostatnio o tym nie słyczałem być może za dużo zgonów było i odpuścili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie musza skakac zeby dostac sie do srodka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś raz zasmakował to ciężko będzie mu przestać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś raz zasmakował to ciężko będzie mu przestać.

 

Raczej chyba w obecnych czasach coraz więcej myśli o rzuceniu tej roboty. Kierowców z uprawnieniami coraz więcej przez co pracodawcy obniżają stawki bo młodych kierowców bez roboty jest ogrom i zawsze kogoś znajdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Raczej chyba w obecnych czasach coraz więcej myśli o rzuceniu tej roboty. Kierowców z uprawnieniami coraz więcej przez co pracodawcy obniżają stawki bo młodych kierowców bez roboty jest ogrom i zawsze kogoś znajdą.

 

Kolego właśnie czasy się zmieniają Ci co mądrzejsi to już nie eksperymentują bo sporo ich to kosztowało. Ogłoszeń jest dużo i zaczynają powoli pracodawcy szanować dobrych szoferów. Bo wiedzą że o solidnych pracowników teraz ciężko. A to nie piekarnia że przypalisz chleb czy bułki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Panowie mam do zrobienia parę fuch poza granice kraju np Litwa. Prawko kat. C zrobiłem w 2008r. dodam że po zrobieniu prawka nie robiłem żadnego kursu na przewóz rzeczy, karty kierowcy poprostu gołe prawko, czego bym teraz potrzebował.

czy jest możliwość wynajęcia auta z licencjami poza PL jak to wygląda

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego właśnie czasy się zmieniają Ci co mądrzejsi to już nie eksperymentują bo sporo ich to kosztowało. Ogłoszeń jest dużo i zaczynają powoli pracodawcy szanować dobrych szoferów. Bo wiedzą że o solidnych pracowników teraz ciężko. A to nie piekarnia że przypalisz chleb czy bułki.

 

Uważam, że zapotrzebowanie na kierowców z uprawnieniami nigdy nie spadnie. Co do samej pracy to sam osobiście nie mam z tym do czynienia, ale mam dwóch dobrych kolegów, którzy siedzą w temacie już od kilku ładnych lat. Obywaj jeżdżą poza granicami naszego pięknego kraju. Prawda jest taka, że pieniądz jest z tego dobry, ale jest dużo minusów. Mało komfortowe warunki w trasie oraz kilku tygodniowa rozłąka z najbliższymi, żeby zobaczyć się z nimi tylko przez niecały tydzień... Są jednak zapaleńcy, którzy to po prostu lubią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

Panowie mam do zrobienia parę fuch poza granice kraju np Litwa. Prawko kat. C zrobiłem w 2008r. dodam że po zrobieniu prawka nie robiłem żadnego kursu na przewóz rzeczy, karty kierowcy poprostu gołe prawko, czego bym teraz potrzebował.

 

 

Pozdrawiam

 

Kurs na przewóz rzeczy, psychotesty, badania lekarskie, nowe prawo jazdy (zapomniałem jaki tam kod jest), karta kierowcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.lublin112.pl/cysterna-z-cementem-uderzyla-w-bariery-na-s17-utrudnienia-w-ruchu-na-trasie-lublin-warszawa-zdjecia/

 

Tą scanią przez kilka lat latał mój tatko. Każdy wypadek cementowozu to telefon do niego - tym razem miałem ekstremalnie złe przeczucie, do tego nie odebrał dwóch połączeń... Na szczęście odebrał z domu.

 

Ok rok temu widząc zdjęcia z wypadku, zadzwoniłem do niego i co? Okazało się że mój dobry kolega się rozbił :( Na szczęście tylko żelazo do kasacji, jemu ani nikomu innemu nic się nie stało.

 

Uważajcie na siebie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ona.jpgTo i ja się pochwalę czym latam po naszym pięknym kraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wybiera się ktoś z was na Master Trucka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności