Skocz do zawartości
Michal1980

Kierowca ciezarowki - warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Po malych przejsciach na przejsciu we Francji...:( bedzie nowa niedlugooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja od poczatku roku same trasy w okol komina. To mnie meczy bardziej, niz wyjazd na pol dnia w jedna strone... Do tego yebniety dysponent sprawiaja, ze powoli rozgladam sie za czyms innym, i albo oni troche spasuja z jazdami, albo nara:)

Wiecie jakie sa zarobki na gabarytach? Tak z ciekawosci pytam, bo pewnie praca mniej stresujaca (z pilotem), zazwyczaj pewnie nocki a i lepiej platna.

Co do nowoczesnych tacho, to mi pasuje. Ostatnio krokodyle mnie przylapaly zdalnie, ze jade na dwoch osiach (dzien wczesniej odstawilem przyczepe i wracalem solo, i zapomnialem przestawic) ale byli na tyle mili, ze tylko mnie pouczyli (normalniemozna wylapac zdaje sie 50 czy 70€). Wiec czy sprawdza mi jedna rzec czy wszystko, to mi to lotto. Poza tym, przeciez zawsze moga przyjsc do firmy i sprawdzic rok wstecz, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam sie pracuje panowie ? ja dostaje swiezsza Kronke . . .2012r takze do przodu ;) mniej pierdzielenia sie z gruba plandeka :) a ogolnie to mam ochote zabic spedytora ... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie o jakiejs pracy spedytor/dyspozytor nikt nie slyszal albo u siebie w firmie nie potrzebuja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.I.T. zawsze szuka :wojak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopy przymierzam się wreszcie po latach przystąpić do egzaminu na KAT C czy ktoś zna tą aplikację do nauki testów ? albo poleci coś lepszego ;)

 

a7ee10af.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta baza jest w końcu jawna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.I.T się przerzucił na "romków"...po Niemczech ich cała masa śmiga :placzka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyszła pora na mnie... dziś się zapisałem na kurs kat. C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest tu jakis spedytor ? Pilna sprawa :)

 

no niby jestem a co? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pracujesz w zawodzie czy z wyksztalcenia ?;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zawodzie :) a z wyksztelcania hmm jesli zaliczyc do tego prace magisterska pisana o spedycji to w sumie tez :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
L.I.T się przerzucił na "romków"...po Niemczech ich cała masa śmiga [emoji14]laczka

Pierwsze słyszę a kontakty tam jeszcze mam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na money jest obecnie całkiem sensowny artykuł o tym jak zostać kierowcą tira:

http://praca.money.pl/poradniki/artykul/jak-zostac-kierowca-tira,50,0,1936946.html

 

Tak więc może kogoś to zainteresuje. Największy problem jest w zasadzie ze zdaniem prawa jazdy, ktore jest bardzo trudne oraz czasami trzeba do egzaminu podchodzić kilka raZY. Kosztowne również,

Stawiałbym również na wykształcenie mechaniczne. Trzeba mieć jakieś podstawowe umiejętności jak naprawić auto w trasie za granicą jak coś się stanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności