Skocz do zawartości
danieltorba

Potrzebuję zdjęcie podwozia Passata B6 Sedan w dieselu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Forumowiczów,

 

Niestety jako nowy użytkownik nie mogę założyć osobnego tematu więc jestem zmuszony odgrzać temat sprzed 3 lat.

Mianowicie, może już ktoś spotkał się z takim problemem, ostatnio w trasie na drodze ,,polnej" wyłożonej z kamieni uderzyłem podwoziem. Po wstępnych oględzinach nic nie wskazywało iż wystąpił jakiś problem. Po ok 2 tyg zacząłem słyszeć dziwny dźwięk i zajrzałem pod samochód. Ta część została urwana od strony kierowcy.

 

Załączam zdjęcie:

15110908_1428631847164922_8860599181157639175_o.jpg

 

Czy wie ktoś może pod jaką nazwą mogę znaleźć ową część w internecie?

CO może być przydatne, jest to część od strony kierowcy a samochód to VW PASSAT B6 2008 rok 1,9 TDI 105km w kombi

 

Za wszelkie odpowiedzi dziękuję

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Shad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Forumowiczów,

 

Niestety jako nowy użytkownik nie mogę założyć osobnego tematu więc jestem zmuszony odgrzać temat sprzed 3 lat.

Mianowicie, może już ktoś spotkał się z takim problemem, ostatnio w trasie na drodze ,,polnej" wyłożonej z kamieni uderzyłem podwoziem. Po wstępnych oględzinach nic nie wskazywało iż wystąpił jakiś problem. Po ok 2 tyg zacząłem słyszeć dziwny dźwięk i zajrzałem pod samochód. Ta część została urwana od strony kierowcy.

 

Załączam zdjęcie:

[ATTACH=CONFIG]149686[/ATTACH]

 

Czy wie ktoś może pod jaką nazwą mogę znaleźć ową część w internecie?

CO może być przydatne, jest to część od strony kierowcy a samochód to VW PASSAT B6 2008 rok 1,9 TDI 105km w kombi

 

Za wszelkie odpowiedzi dziękuję

 

Pozdrawiam

 

Wpisz sobie w google osłony podwozia passat b6 i kliknij grafikę, znajdziesz wszystkie osłony i nazwy i numery itp. tu masz na szybkiego : http://www.vagczesci.pl/product-pol-19828-ELEMENT-OSLONY-PODWOZIA-LEWY-VW-PASSAT-3C0825271A.html Poza tym na każdej części jest jej nr. katalogowy. Na swojej części też pewnie masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję serdecznie za odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2013 o 23:50, danieltorba napisał:

Pany, z przodu, pod spodem różni się hokejem zderzaka oraz osłoną silnika. Brakuje mi częsci, plastikowej pod spodem łączącej hokej z osłoną silnika, wie ktoś jak to coś może sie nazywać i gdzie to kupić?

Czy autor znalazł numer części ??? Niestety mam ten sam problem, najechałem na krawężnik i brakuje tego środkowego elementu łączącego hokej z osłoną dolną silnika tzn połamała się i muszę to dokupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 4/25/2013 at 10:07 PM, danieltorba said:

pomoże ktoś?

witam !!!!!

wiem ze minęło trochę czasu od tej rozmowy ale interesuje mnie ta sama część, jak rozwiązałeś ten problem ????

bardzo bym był wdzięczny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności