Skocz do zawartości
Gość qanonim

Zbiornik paliwa w passacie B4 kombi

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

I co będzie przy tankowaniu normalnie cały czas tankowało MAX więcej , tak jakby normalnie z odpowietrzeniem na jego wciśnięciu ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwoli zalać więcej niż normalny pełny zbiornik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pozwoli zalać więcej niż normalny pełny zbiornik.

 

Skąd jesteś ??? ogarnąłbyś mi to odpłatnie ????

 

Looknij też tutaj

"Znam przypadki gdzie ludzie wlewali do baku 104 l. a ja znam takie gdzie ludzie wlewali 115l ;] oprócz przebicia lub wyjęcia poduszki(wyjęcie więcej daje) można wyjąć zbiornik wywiercić otwór w najwyższym jego punkcie w ów otwór wstawić wentylnice, przyczepić szlauszek, wstawić zbiornik, doprowadzić szlauszek do wlewu, przymocować żeby nie spadał i bez stawania na żadne podkłady wchodzi minimum 112 litrów ;]

 

ja tak nie mam ale znam sporo osob co tak ma " co otym myslisz ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skąd jesteś ??? ogarnąłbyś mi to odpłatnie ????

 

Looknij też tutaj

"Znam przypadki gdzie ludzie wlewali do baku 104 l. a ja znam takie gdzie ludzie wlewali 115l ;] oprócz przebicia lub wyjęcia poduszki(wyjęcie więcej daje) można wyjąć zbiornik wywiercić otwór w najwyższym jego punkcie w ów otwór wstawić wentylnice, przyczepić szlauszek, wstawić zbiornik, doprowadzić szlauszek do wlewu, przymocować żeby nie spadał i bez stawania na żadne podkłady wchodzi minimum 112 litrów ;]

 

ja tak nie mam ale znam sporo osob co tak ma " co otym myslisz ???

 

Dokładnie do Brzozowa mam 342km,5h 13 min jazdy ,więc :pardon

Opowieści z mchu i paproci,ktoś coś widział,słyszał,jacyś ludzie ??? Nie mam pojęcia jaką poduszkę się przebija czy wyjmuje -nic takiego w zbiorniku nie występuje.No i nie wiem co to jest "wentylnica" i "szlauszek" :pardon

Jak spojrzysz pod spód auta to zobaczysz jak blisko jest zbiornik paliwa i tłumik,także wszelakie takie kombinacje typu dodatkowa samoróbka odpowietrzenia zbiornika, łączenie tego z wlewem paliwa wcześniej czy później to pożar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dieslu wystarczy dobrze go odpowietrzyć i do 120l wchodzi pod kołnierz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dieslu wystarczy dobrze go odpowietrzyć i do 120l wchodzi pod kołnierz.
Brednie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Szukam kogoś do rozdmuchania od 1/2 roku i lipka może Tobie pójdzie lepiej jbc dawaj kontakt :)

 

Z tym, że ja nie chcę powiększyć baku, tylko żeby wrócił do normalnych rozmiarów, bo go zassało i wygląda jak pomarszczona rodzynka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz rozdmuchać po zassaniu to najlepiej po trasie aby zbiornik był ciepły, mniejsze ryzyko że gdzieś pęknie na załamaniu, adapter zrobisz z korków do gąsiorów http://gardenworld.pl/pol_pl_Korek-do-balonu-gasiora-43-40mm-3726--8406_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, będę próbował ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brednie to masz w głowie myślisz jak dojeżdżałem z Kraju do Francji gdzie pracowałem , to kupowało się ropę w Polsce bo była tańsza , i tyle wchodzi pod korek w passacie 35i 1.9t 120l i to udało mi się zatankować go dwa razy norma to 110 do115l.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

A sposób na powiększenie jest jeden i raczej w tylko dieslu pod pompować go sprężonym powietrzem . :)

Edytowane przez Bollo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności