Skocz do zawartości
marecek

Projekt - miękkie kierunkowskazy

Rekomendowane odpowiedzi

Nooo dobra.

W sobote (29.09) odbiore zamowione USTROJSTWO i poswiece swojego PASSATa do eksperymentu pt.: "mietki kierunek ADAM SLODOWY"

 

...zrobie foty i zaloze nowy temat pt.: "Montarz ori. modulu VW miekkiego kierunkowskazu"

 

 

najwyzej poleci kilka bezpiecznikow i ... przerywacz kierunkow :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zuse, udało się? Nic się nie odzywasz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UDALO SIE :hurra: ... dziala ZAJEBISCIE....bajer warty 155zl i troszke czasu do zamontowania :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też dziś zanabyłem w ASO taki zestawik za niecałe 132pln, jak zrobi się cieblej będzie montaż ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na stronie http://sklep.gajos.com.pl ten zestawik 000 998 229A (opisany jako ZESTAW SPOCZYNKOWY) kosztuje 158 zł. Czyli cena się nie zmieniła od czasów kiedy sam to montowałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi te kierunki nie leżą jeździłem ostatnio Astrą III z nimi i dla mnie porażka za ciężką mam łapę i ciągle mi się normalnie włączały trudno było tak lekko nacisnąć żeby tylko na 3 sygnały odpaliły :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

derlysy - Opel ma zupełnie inną filozofię "miękkości" kierunków. W VW/Audi (i podobnie w Mercedesie) są inne założenia i mechanika ich pracy... Poczytaj trochę zanim powiesisz psy ;) Opel suxx...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem już dawno bo z zuse byliśmy na gorącej linii jak je zakładał i dla mnie to zbędny gadżet :P ale to moje zdanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś i ja się pokusiłem o ten bajer. Ganiałem trochę Astrą i na początku bardzo mnie to irytowało ale po 500 km uznałem że to niezbędne wyposażenie.Kupiłem zestaw za 162zł oryginał i dziś zamontowałem. Montaż banalnie prosty tylko że w dołączonej instrukcji jest inne oznaczenie kabli (naszczęście numerki się zgadzają) więc sugerowałem się instrukcją użytkownika z forum. Rzeczywiście wyjęcie kabli z kostki wymaga cierpliwości i nielada sprytu. Ja zeszlifowałem dwa małe gwoździe w kształt prostopadłościanu i jakoś poszło. Gadzet polecam. Działa jak narazie super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ja teraz jestem taki bezradny jak nie ma tych "trzech" piknięć kierunkiem, że nawet w budowanym lotusie już zaprzągłem potrójne klikacze w kierunkach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam w Transporterze T5 na początku nie mogłem sie przyzwyczaic i tez pomyśle nad tym do B5 :D pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do osób które montowały ten zestawik do miękkich kierunkowskazów.

Proszę o opisanie (rozrysowanie) tej wiązki chodzi mi o to aby zrobić taką wiązkę samodzielnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam prośbę do osób które montowały ten zestawik do miękkich kierunkowskazów.

Proszę o opisanie (rozrysowanie) tej wiązki chodzi mi o to aby zrobić taką wiązkę samodzielnie.

 

tylko czy Ci się to opłaca? nowa wiązka w aso to koszt okolo 8€ więc moim zdaniem drożej wyjdzie zrobić samemu (potrzebujesz piny plus wtyczki)

zresztą wejdź TU i zobacz jak to wszystko wygląda (łączenie z nr poszczególnych elemantów modułu miękkich kierunkowskazów) - do passata są z końcówką A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam przekaźnik ale niestety beż wiązki. W ASO mówią że sama wiązka nie występuje tylko z przekaźnikiem z która zaśpiewali ok 190zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam przekaźnik ale niestety beż wiązki. W ASO mówią że sama wiązka nie występuje tylko z przekaźnikiem z która zaśpiewali ok 190zł.

 

hmmm 190 powiadasz, ja płaciłem w zeszłym roku niewiele ponad 100pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek, zapomniałeś o cenie euro: 000998229A ZESTAW SPOCZYNKOWY brutto: PLN 191.00 (sklep.gajos.com.pl).

 

ciężko będzie narysować wiązkę zainstalowaną już w aucie... :| powinienem mieć jeszcze w garażu całą instrukcję od tego patentu, to zeskanuję i wstawię jeśli ją znajdę... pamiętam, że był tam schemat, ale zajęło mi kilka ładnych minut rozkminić o co w nim chodzi nawet mając wiązkę w dłoni... ale może Ci się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności