Skocz do zawartości
romeo9999

Wymiana kierownicy zwykłej lub starej MF na nową 12 MF

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego, najpierw zobacz czy nie masz tego w środku skoro kupiłeś komplet. Po 2 potrzebujesz moduł pod kierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiazke to chyba mam ale czy dobra , bo z tego co widze wtyczka jest inna ??

 

I czy to jedno nabojowa poduszka ?? Tasma airbaga jest teez miedzy poducha a kiera??

 

Myslalem to sie w innym miejscu jest .

 

Jak odwraca keire to widze te wtyczki co znaznaczylem na foto :

 

http://vlep.pl/aodmkg.jpg

 

ps. zeby tu juz nie smeicic jak ktos mialby chwile czasu i checi zeby mi to wytlumaczyc prosze o pw

 

ewentualnie wtedy wysle fotki

Edytowane przez bartekzks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bartek opanowałeś kiere ? jak coś to na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kierownicę r-line do swojego passat b6.

$(KGrHqZHJ!4FJRZ2PpytBSZUEv)5kQ~~60_35.JPG

Ale mam teraz problem, nigdzie nie mogę znaleźć do niej air bag'a. Tutaj moje pytanie, czy mógłbym wsadzić poduszkę z gołej kierownicy z golfa vi.

article-1153775-0394CD59000005DC-77_468x286.jpg

Wyglądają identycznie, nie wiem jak z numerami w etce, bo nie mam jak sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego poducha do tej kierownicy musi miec metalowy dół z czterema trzpieniami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtku, te kierownice nowego typu występowały w dwóch kolorach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

były tylko z skórze i derma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,

jeszcze jedno pytanie:

wiązka do AIR i MF pasuje ze starej kierownicy do nowej?

Oczywiście stara była MF i rok auta 2008, więc jedno-nabojowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie jaki jest numer wiązki do tej nowej poduchy?

3c8 971 584 F ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie odnośnie wymiany kierownicy posiadam 3-ramienną 20140422_153722.jpg

Chciałbym wstawić taką samą tylko by było sterowanie radiem kier.jpg

czy muszę jeszcze coś dokupować czy wszystko podejdzie plug&play,

PozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Mam pytanie odnośnie wymiany kierownicy posiadam 3-ramienną [ATTACH=CONFIG]119287[/ATTACH]

Chciałbym wstawić taką samą tylko by było sterowanie radiem [ATTACH=CONFIG]119290[/ATTACH]

czy muszę jeszcze coś dokupować czy wszystko podejdzie plug&play,

PozdraVWiam

 

Moduł pod multifunkcję, wiązka.

Ale jak nie chcesz wydawać ok 100 zł na nową mogę dać ci opis jak przerobić tą co masz na odpowiednią pod multikerę 8 przyciskową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moduł pod multifunkcję, wiązka.

Ale jak nie chcesz wydawać ok 100 zł na nową mogę dać ci opis jak przerobić tą co masz na odpowiednią pod multikerę 8 przyciskową

Może trochę jaśniej kierownice mam kupić natomiast moduł ok 100zł lub twój opis i obędzie się bez tego tak to zrozumiałem

ps. W fajnym mieście mieszkasz będę w Czeladzi najprawdopodobniej od srody 28 maja do niedzieli może pomógł byś mi z tym jak byś miał chwilkę czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może trochę jaśniej kierownice mam kupić natomiast moduł ok 100zł lub twój opis i obędzie się bez tego tak to zrozumiałem

ps. W fajnym mieście mieszkasz będę w Czeladzi najprawdopodobniej od srody 28 maja do niedzieli może pomógł byś mi z tym jak byś miał chwilkę czasu

 

NIe musisz kupić kierownicę, multi plus moduł pod nią i wiązkę a jak nie chcesz wydawać 100 zł na wiązkę to ci podam opis przerobienia tej co masz na multi i wydasz wtedy 10 zł na nią.

 

Nie ma problemu jesli będziesz to dzwon do mnie ogarniemy temat (nr tel wyślę na PW) napewno moge ogarnać ci to w wekend bo wtedy będe miał czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaku 75 , zamów sobie kierownicę z tej aukcji:

 

http://allegro.pl/kierownica-airbag-vw-passat-b6-b7-skorzana-multi-i4197244015.html

 

 

jest fabrycznie nowa , z poduszką powietrzną a i przy okazji masz od razu wiązkę do niej więc obejdzie się bez żadnego przerabiania. Ja mam taką kierownicę u siebie i jestem zadowolony

 

Musisz kupić też odpowiedni moduł pod kierownicę ( pasują chyba tylko 3 konkretne moduły o ile się nie mylę)- to będzie najtrudniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zwijak potrzebny 3C0 959 653 B , tak tylko 3 moduly AH , AJ lub AK

 

Zaku 75 , zamów sobie kierownicę z tej aukcji:

 

http://allegro.pl/kierownica-airbag-vw-passat-b6-b7-skorzana-multi-i4197244015.html

 

 

jest fabrycznie nowa , z poduszką powietrzną a i przy okazji masz od razu wiązkę do niej więc obejdzie się bez żadnego przerabiania. Ja mam taką kierownicę u siebie i jestem zadowolony

 

Musisz kupić też odpowiedni moduł pod kierownicę ( pasują chyba tylko 3 konkretne moduły o ile się nie mylę)- to będzie najtrudniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaku 75 , zamów sobie kierownicę z tej aukcji:

 

http://allegro.pl/kierownica-airbag-...197244015.html

 

 

jest fabrycznie nowa , z poduszką powietrzną a i przy okazji masz od razu wiązkę do niej więc obejdzie się bez żadnego przerabiania. Ja mam taką kierownicę u siebie i jestem zadowolony

 

Musisz kupić też odpowiedni moduł pod kierownicę ( pasują chyba tylko 3 konkretne moduły o ile się nie mylę)- to będzie najtrudniejsze.

 

Ale on wstawiał foty 8 przyciskowej, że taką by chciał zamontować sobie.

Dlatego napisałem mu co i jak.

 

No ale jesli by chciał 12 przyciskowa to wiadomo co trzeba :)

 

Kiera z poduchą i wiązką plus zwijak z literką B no i moduł kiery AK,AJ lub AH które dostać gdzieś a jeszcze w dobrej kasie jest ciężko jak nie wiem.

Edytowane przez wozny83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest rozwązanie dla tych co chcą mieć 12 przyciskową kierkę założyć manetki z taśmą od passata po lifcie lub poczatkowego B7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dawaj Wojtek tutorial'a:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów, posiadam passata B6 z 2008 roku z kierownicą typu naleśnik (cztero ramienna) chciałem zmienić na kiere skórzana 3 ramienną prosze o pomoc w podaniu numeru kierownicy, doradzeniu czy kupic ladna czy lepiej zuzyta i obszyc? Ponadto jaki mam miec air bag jednoobwodowy czy dwuobwodowy i czy musze kupowac tasme? Jak zmienic kiere krok po kroku? Wstępnie znalazlem, ze powinna byc taka kiera 3C0419091AG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności