Skocz do zawartości
ellah

Swiatla dzienne DRL - pali sie polowa lampy

Rekomendowane odpowiedzi

Po wymianie 3 diod na podobne, caly uchachany zamontowalem lampe, palila sie elegancko.

 

Jakiez bylo moje zdziewienie kiedy po 1h jazdy wszystko zdechlo, jest ciemnosc... Nie chce mi sie wierzyc zeby wszystkie diody padly, czyzby jednak cala lampa to jednorazowka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po wymianie 3 diod na podobne, caly uchachany zamontowalem lampe, palila sie elegancko.

 

Jakiez bylo moje zdziewienie kiedy po 1h jazdy wszystko zdechlo, jest ciemnosc... Nie chce mi sie wierzyc zeby wszystkie diody padly, czyzby jednak cala lampa to jednorazowka?

 

 

Tak jak napisałem, diody muszą mieć chłodzenie od spodu, prawdopodobnie obudowa Twojej lampy robi za radiatior. Musi byc styk diody z obudową, a pomiędzy nimi pasta termo-przewodząca. Wówczas wszystko będzie OK.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chce wymienić żarówkę w światłach dziennych (przednich B7) tak aby świeciła zbliżonym światłem xenonowy.

Robił ktoś z forum taką "operację" jeśli tak, jaką wybraliście żarówkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, jak włączyć/zakodować (bordnetz 3AA...B) światła do jazdy w dzień, chodzi mi dokładnie o L174 i L175 w halogenach przeciwmgielnych z 2 żarówkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączę sie pod temat. Samochód kupiłem z założonymi juz lampami depo z diodami zamiast żarówek pozycyjnych. Po jakimś czasie diody zdechły,na pulpicie swieci kontrolka i wyskakuje info ze przednia lewa lampa nie działa. Ponieważ kompletnie nie znam sie na elektronice nie będę zadawał głupich pytań w stylu co sie mogło stać,tylko konkretnie zapytam sie czy ktoś mógłby zajrzeć do tej lampy i spróbować ja naprawić (oczywiście odpłatnie :) ) na trasie od Olszyny (ew. Zgorzelec) -Wrocław -Warszawa-Poznań -Świecko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobta po wymianie na inny bordnetz światła do jazdy w dzień działają, nawet światła drogowe działają, widocznie uwalony jest stary bcm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności