Skocz do zawartości
Łysy

[Off Top] VIII Zlot Ogólnopolski

Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie w sam raz bo akurat w tym terminie będę kończył urlop nad Bałtykiem to czemu mam nie wpaść na zlot. Poleżymy jak morświny na plaży i będzie gitara. Już szykuje pomarańczową koszulkę i czerwone szorty ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam w h.. bo 700 w jedną stronę ale kolega( 4 POSTY wcześniej) ma racje nikt nie chciał organizować to nie ma co pretensji rościć

TYLKO najwyżej po 4 w aucie i ogień:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już zapraszam na II Babski Zakątek na VIII zlocie Ogólnopolskim:) Jeszcze nie wiem co będzie w tym roku może decupage, może filcowanie ale mówcie swoim Babom :marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
II Babski Zakątek na VIII zlocie Ogólnopolskim Jeszcze nie wiem co będzie w tym roku

Na piątkowy wieczór, proponuję warsztaty pt: "I Ty możesz ugotować rosół" ,oczywiście zajęcia praktyczne.W sobotni poranek uznanie dla kucharek będzie widać w oczach :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deciupage??? :hmm Wątek góralski na zlocie nadmorskim ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Owszem pojechałbym i tam, mało to razy w życiu spałem na dworze ?

:kumple :haha

 

Ja tam mam taki luźny plan dla mojej kochanej grupy :serducho : moja muti ostatnio jechała takim fajnym do Kołobrzegu z rezerwacją miejsc z tego co pamiętam w jedną stronę niecała stówka (89zł) :plaza :marecek tylko trzeba ogarnąć jakiegoś busa na miejscu , ale to dla chłopaków chyba nie problem ;) (ciekawe czy mają AC )

 

6a00d83420670153ef01348.jpg

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale reszta ??

 

napisałem raczej ;).

Będę w tym czasie 9od tygodnia) w Unieściu. Niestety jadę tam z kempingiem a już doczytałem, że w kempingu nie da rady, szkoda.

Ale zobaczę bliżej terminu, najwyżej wpadnę na parę godzin kilka dłoni uścisnąć. Natomiast muszę najpierw pomyśleć co z cepką i plan drogi do domu. Będę tam z całą familią (5 osób).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam mam taki luźny plan dla mojej kochanej grupy : moja muti ostatnio jechała takim fajnym do Kołobrzegu z rezerwacją miejsc z tego co pamiętam w jedną stronę niecała stówka (89zł) tylko trzeba ogarnąć jakiegoś busa na miejscu , ale to dla chłopaków chyba nie problem (ciekawe czy mają AC )

 

 

Veolia to Toruńska firma :P

Straszne Borsuki i nie polecam:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam mam taki luźny plan dla mojej kochanej grupy :serducho

 

Legenda głosi, że kiedyś w naszym regionie był taki jeden co też miał luźny (autobusowy) plan :lol więcej go nie widzieli :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja już zapraszam na II Babski Zakątek na VIII zlocie Ogólnopolskim Jeszcze nie wiem co będzie w tym roku może decupage, może filcowanie ale mówcie swoim Babom

 

To co, będzie powtórka z rozrywki, pieszczoch na gryylu :lol

 

 

 

Ja tam mam taki luźny plan dla mojej kochanej grupy : moja muti ostatnio jechała takim fajnym do Kołobrzegu z rezerwacją miejsc z tego co pamiętam w jedną stronę niecała stówka (89zł) tylko trzeba ogarnąć jakiegoś busa na miejscu , ale to dla chłopaków chyba nie problem (ciekawe czy mają AC )

 

Tee a co z hamownią :hmm

 

:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tee a co z hamownią :hmm

 

:lol

 

z hamownia jest dobrze i zle,,,jak na razie jest opcja ze w piatek moze byc bo sobote nie da rady,,warunek min 15 aut,,dwa juz sa,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Norbert, mi chodziło że autobusem nie wjedzie :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na piątkowy wieczór, proponuję warsztaty pt: "I Ty możesz ugotować rosół" ,oczywiście zajęcia praktyczne.W sobotni poranek uznanie dla kucharek będzie widać w oczach

 

A może I ty możesz pozbyć się kaca w kilka sekund! czyli magiczne sposoby jak pić i żyć :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończcie te głupie przepychanki kto ile ma km na Zlot :kumple

Doceńcie trud jaki włożyli koledzy w przygotowanie i bawcie się dobrze :jupi

Mam dla Was przebój na tego ZLota :dance

 

decupage

Ala to mi się kojarzy tylko z filmem Pieniądze to nie wszystko

:lol :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta odległość SD-->ZS nie robi większej różnicy, raz bliżej raz dalej. Nie wiem jednak czy dam radę wydębić dzień wolny od pracodawcy bo 2 kwietnia startuje w nowej firmie.

Kiedyś już mówiłem że zlot nad morzem może być super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Piotrka bo mi pisał wcześniej że data czerwcowa nie będzie mu pasować...
no sorry, ale nie wszyscy widzieli ukryty wątek, dlatego też nie wszyscy napisali Ci przed oficjalnym ustaleniem terminu, że ostatni tydzień czerwca nie pasuje

 

 

Dobrze wiecie kiedy on się odbywa albo koniec czerwca albo początek lipca
no niestety nigdy nie było "albo albo" tylko zawsze był to pierwszy weekend lipca i tak było mówione wszędzie od zeszłego zlotu ze VIII będzie 5-7 Lipca, Ja sobie urlop załatwiłem i powiedziałem, że choćby skały srały będę... a teraz sam wiesz jak to jest z przekładaniem urlopów jak inni tez już sobie coś poplanowali. Odległość jest jaka jest na pewno nie powstrzymała by mnie przed dotarciem... ale jak miałem 400km to mogłem się jeszcze wybrać w piątek po robocie i traciłem tylko parę godzin zlotu... teraz mam 750 więc jak wyjadę o 18:00 to przyjadę tylko na sobotę :|

będę kombinował jeszcze na bank, się postaram ale co tu dużo gadać nie ucieszyłem się widząc datę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gajdek gwarantuje CI ze w tych dniach bedziesz chory ;) Wypisac Ci juz L4? Na co chcesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na chorobe morska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności