Skocz do zawartości
GRZECHHH

Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy jest możliwość zrobienia launch control w sterowniku edc15p gdy w porgramie vagedsuite po kliknieciu 'activate launch control' nic sie nie dzieje? Jeżeli tak, to byście poradzili mi jak to uczynić :P Wielkie dzięki z góry :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, takie pytanie da rade zgrać ten wsad ? MITSUBISHI LANCER 2.0 DID 140HP 2009 140 KM 103.0 KW / ECU BOSCH EDC16U31 37390644554 281012617 390644 
Chciał bym zgrać mapę i prosić o popcorn oraz launcha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, byłby ktoś wstanie pokazać jak wygląda mniej więcej mapa n75 pod gt2256?

Wymieniłem jeszcze map sensor na 4bar na jakie wartości go skalibrować w mapie? (Dobra 4000 500 znalazłem.)

 

Edytowane przez erha25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.04.2020 o 20:58, Kamilos98 napisał:

Siemka, takie pytanie da rade zgrać ten wsad ? MITSUBISHI LANCER 2.0 DID 140HP 2009 140 KM 103.0 KW / ECU BOSCH EDC16U31 37390644554 281012617 390644 
Chciał bym zgrać mapę i prosić o popcorn oraz launcha :D

Tak, da radę zgrać soft.
Popcorn i LC też da radę zrobić.
W razie potrzeby jestem dostępny, napisz PW lub e-mail

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbiegając od tematu trochę... Czy byłby ktoś w stanie wyłączyć egr w sterowniku edc16u31? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowy na forum.... Czytałem wasze wypowiedzi i widzę że sporo ludzi ogarnia temat jeżeli chodzi o wsady ;) Mam takie pytanie jak sprawdzić czy mój sterownik jest programowalny po kablu ? Bora z silnikiem AJM z 2001 r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, [email protected] napisał:

Witam. Jestem nowy na forum.... Czytałem wasze wypowiedzi i widzę że sporo ludzi ogarnia temat jeżeli chodzi o wsady ;) Mam takie pytanie jak sprawdzić czy mój sterownik jest programowalny po kablu ? Bora z silnikiem AJM z 2001 r

Z 2001 roku to raczej będzie programowalny po OBD. Sprawdzić możesz podając tutaj numer sterownika, albo sprawdź czy sterownik jest skręcony sześcioma, czy czterema śrubami. Jeśli sześcioma, to nie jest programowalny po kablu.

W dniu 29.05.2020 o 20:18, Sentec napisał:

Odbiegając od tematu trochę... Czy byłby ktoś w stanie wyłączyć egr w sterowniku edc16u31? :)

Ja byłbym w stanie, ale niechętnie, bo jestem pro EKO i generalnie EGR pozbawia spalin z ponad 50% NOx-ów - to tak by mieć świadomość, a w razie czego odezwij się na PW - pomogę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, [email protected] napisał:

Nr sterownika 038 906 019 CJ... Pójdzie po kablu ? 

Tak, powinien pójść, jest programowalny po OBD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Sterownik nr. idzie po kablu ???? Identyfikacja sterownika idzie natomiast odczyt nie. Wszystko robię MPPS. Z Hyundaia idzie bez problemu a z mojego Toledo nie. Pisze - budzenie sterownika , mrugnie TX,RX i wywala błąd.

img_20200816_193357.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno iść po OBD . Spróbuj na stole albo innym Programatorem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Na stole poszło.:marecek. A może ma ktoś sprawdzonego moda do ASV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, custom napisał:

Dzięki. Na stole poszło.:marecek. A może ma ktoś sprawdzonego moda do ASV?

Idzie również przez OBD tylko trzeba wyjąć bezpiecznik nr 11(seat Toledo II)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy byłby ktoś w stanie przeprowadzić kalibrację po zmianie wtryskow z AR na HF50? Auto jest po delikatnym wirusie. A4 b6 1.9 avf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ktoś moze wie gdzie schowana jest mapa od dogrzewacza płynu chłodzącego? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy jest ktoś z okolicy Puław kto by wgrał nowy soft do Sharana 1.9 115km tak do bezpiecznej granicy dla silnika, oczywiście nie za free. Mogę też wysłać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Filser napisał:

Witam koledzy jest ktoś z okolicy Puław kto by wgrał nowy soft do Sharana 1.9 115km tak do bezpiecznej granicy dla silnika, oczywiście nie za free. Mogę też wysłać 

Witam,

Mogę zrobić na wysyłkę lub zapraszam do Wrocławia :)
Jak na wysyłkę, to najchętniej w oparciu o logi, bezpieczny przyrost dla tego silnika to ok. 150KM i 340-380Nm w zależności od stanu sprzęgła i dwumasy.

Zapraszam na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności