Skocz do zawartości
GRZECHHH

Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P

Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie zostawiasz niemal seryjne SOI i jedynie je wygładzasz + ewentualnie dodajesz tam gdzie go brakuje (robisz loga 004 i odejmujesz SOI od Duration, wynik ma być <8).

 

Ok, dzieki. Teraz robiłem ekstrapolacje jak dla dawek. Jeśli nie wyliczało kosmosu to wpisywałem. Teraz mam podane na tacy jak to zrobić jak należy :)

 

 

A jak się ma sprawa z SOI w silnikach z VP? też masz jakiś przepis ? :)

Edytowane przez Swider
dodatkowe pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skąd wziąć odpowiednie karty N75 od turbiny BV43 do silnika 1.9 TDI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez aktualnie jestem w fazie testow map z N75 pod Bv39. Jakby ktos mial sprawdzony przepis to chetnie przygarne takie informacje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno masz racje. Bardziej chodzilo mi o to, ze nie mam punktu odniesienia. Nie wiem jak powinna wstawac i kiedy osiagac max doladowanie taka turbina, zeby porownac z moja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak teoretycznie to znajdz mapy samochodow o podobnej masie z taka turbina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z zgraniem wsadu z 03G 906 021 LB? Istnieje możliwość zgrania przez OBD MPPSem czy trzeba wyciągać ecu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam problem z zgraniem wsadu z 03G 906 021 LB? Istnieje możliwość zgrania przez OBD MPPSem czy trzeba wyciągać ecu??

 

Bez problemu po OBD. Sterownik EDC16U34, plik 2MB, odczyt na szybkim ~1min 20s, programowanie 2min 30s do max 3min.

Jeżeli zgrywasz np. z Octavii to wybierz Golfa/Leona czy Passata nie ważne co byle był EDC16U34 i pójdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czym edytuje edc16? Winolsem? Znajdę gdzieś pełną wersję :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy mogę zastąpić sterownik 038906019JP od audi A4 B6 101km sterownikiem np. 038906019FA bądź z końcówką FF? Nie wiem czemu te JP są tak drogie... No i pewnie MPPS'em wgram pewnie tylko część programu z JP na FF? Może Daron mnie troche uświadomi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiało możesz kupić oba sterowniki i wgrać do nich soft z 019JP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie dostęp do "tuned files" na ecu connections :bezzebow ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Śmiało możesz kupić oba sterowniki i wgrać do nich soft z 019JP.

Dzięki DarekS, jak śmiało to śmiało, oby nie było wtopy:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawki duże moim zdaniem. każdy soft będzie dobry o ile będą zachowane bezpieczne parametry i nie będzie nagłych skoków dawek i doładowania. po sofcie nie da się sprawdzić czy jest dobry czy nie. Dodaj logi a wszystko wyjdzie. robiłem już naprawde sporo programów i mimo że auta/silniki były takie same to każdy soft trzeba było przerabiać, bo albo było przeładowanie lub nie doładowanie, czasem przepływka zaniżała dawki, sprzęglo miało uślizgi itp. jedynie logi i jazda testowa mówią czy soft jest dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie. To jest tymczasowy soft, docelowo bedzie inne doladowanie jak kiedys zamontuje FMIC.

Dawki duze niby ale bezdymnie jezdzi. Ktore grupy logow oprocz 11 wrzucic do oceny?

Patrzyl ktos z Was moze czy poprawnie zmienilem wartosci SOI oraz ID, szczegolnie w nizszysch zakresach obrotow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeździ bezdymnie bo dostaje 60mg/st :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam męczę paszura kolegi a oto moja inwencja twórcza niech się ktoś wypowie na temat tych wypocin.

http://www62.zippyshare.com/v/hwD3ULhb/file.html

 

i jeszce vp

 

http://www39.zippyshare.com/v/JpTVCQZ2/file.html

 

ma to prawo funkcjonować czy nie koniecznie???

Edytowane przez benyy1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym pierwszym chyba zapomniałeś o dymie. Poszukaj sobie w internecie jaki jest bezpieczny zakres dla tego turba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam to jest standardowy AVB wiec nie che przeginać . A co możesz powiedzieć o tym drugim ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności