Skocz do zawartości
topek

Czy zagłówki od B7 pasuja do B6?

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie zagłówki się nie regulują ale odrazu po pierwszym wejściu do auta zauważyłem że zagłówki są wręcz idealnie dopasowane do mojej głowy, więc dla mnie jest po prostu idealnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

highline-przód/tył,góra/dół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i robil ktos przekladke?

Nawet jesli mozna kupic zaglowki regulowane przod tyl, orgyinalne od B6 to i tak wole te z B7.

Mialem siedzenia sportline (bo taka mam wersje passata) ale wlozylem comfortliny i tez nie mam regulacji.

 

Ktos tu zadal imo idiotyczne pytanie, czy ktos jezdzi z glowa oparta o zaglowek.

Tak, wlasnie ja bym chcial tak jezdzic. Dlatego potrzebuje zaglowkow B7, ktore nie tylko sie pochylaja (jak w B6) ale tez "dojezdzaja do glowy".

Jak jade trase 1000km po autostradzie to wole glowe oparta o zaglowek.

Mniej sie miesnie mecza.

A juz fullwypas sa zaglowki w BMW ktore rozkladaja takie "uszy" zeby glowa stabilna byla takze na boki.

bmw_7er_e65_kopfstuetzen.jpg

 

Jestem wysoki i mam dlugi korpus. Dla mnie zaglowki powinny sie wyciagac do samego sufitu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nikt nie sprawdzil tych wypasnych zaglowkow z B7 w B6 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy pisali, może warto poszukać od B6 z tym, że z regulacją przód - tył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nadal nikt nie sprawdzil tych wypasnych zaglowkow z B7 w B6 ?

 

kurde,byłem pewien iż już dawno po sprawie-a teraz jestem w delegacji :wmorde jak nikt nie ruszy ......... to wyślij mi priva przed samymi świętami bo będę w domu,to sprawdzę na biegu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i robil ktos przekladke?

Nawet jesli mozna kupic zaglowki regulowane przod tyl, orgyinalne od B6 to i tak wole te z B7.

Mialem siedzenia sportline (bo taka mam wersje passata) ale wlozylem comfortliny i tez nie mam regulacji.

 

Ktos tu zadal imo idiotyczne pytanie, czy ktos jezdzi z glowa oparta o zaglowek.

Tak, wlasnie ja bym chcial tak jezdzic. Dlatego potrzebuje zaglowkow B7, ktore nie tylko sie pochylaja (jak w B6) ale tez "dojezdzaja do glowy".

Jak jade trase 1000km po autostradzie to wole glowe oparta o zaglowek.

Mniej sie miesnie mecza.

A juz fullwypas sa zaglowki w BMW ktore rozkladaja takie "uszy" zeby glowa stabilna byla takze na boki.

[ATTACH=CONFIG]98152[/ATTACH]

 

Jestem wysoki i mam dlugi korpus. Dla mnie zaglowki powinny sie wyciagac do samego sufitu :)

 

Przyznam robią wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wyślij mi priva przed samymi świętami

 

Czyli 23 grudnia...?!? :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli 23 grudnia...?!? :hmm

 

Ależ jesteś złośliwy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli 23 grudnia...?!?

 

hmmm jak ktoś ma za małą ,,palemkę'' do święcenia,to fakt -- może tylko Boże Narodzenie świętuje ;):lol:D

 

p.s

kto tam ma wcześniej b6 i b7 dostępne niech popatrzyna na zagłówki a nie wątek rozbujany z byle pierdoły :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli 23 grudnia...?!? :hmm

 

Do tego czasu to juz bede jezdzil beemka Piatka z takimi zaglowkami ;-)

 

( o ile wygram w totka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, podłączę się pod wątek.

Mam B7 w HL z fotelami komfortowymi (wentylowane, pamięć ustawień itp) i zagłówki są regulowane przód-tył, góra-dół. Ponieważ często robię długie trasy (po 1000km na raz, z przerwą na kawe i toaletę oczywiście), to kupiłem sobie matę (koraliki drewniane) masującą na siedzenie (plecy i nogi) którą zaczepia sie na prętach zagówka własnie.

Problem w tym że za cholerę nie potrafię zdjąć tych zagłówków, a naprawdę kombinowałem na wiele sposobów. W przeciwieństwie do B6 (też miałem) te druty są połączone na stałe z fotelami, a to zagłówki sie po nich przesuwają.

Może ktoś wie jak te zagłówki zdjąc w B7.

Pozdrawiam

 

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby ściągnąć zagłówki musisz odhaczyć dwa zaczepy, wsuwając coś płaskiego np. plastykowe karty, między oparcie fotela a te plastykowe kółeczka, w które wchodzą druty od zagłówków. Zagłówki wychodzą całe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żeby ściągnąć zagłówki musisz odhaczyć dwa zaczepy, wsuwając coś płaskiego np. plastykowe karty, między oparcie fotela a te plastykowe kółeczka, w które wchodzą druty od zagłówków. Zagłówki wychodzą całe.

 

Dzieki bardzo Tomasz. Koraliki już zamontowane na zagłówku dzięki twojej podpowiedzi. Wcześniej też tam zaglądalem pod te kółeczko i widziałem ten haczyk ale nie wyniuchałem że to się przesuwa.

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagłówki z b7 nie pasują do b6. Są inne prowadnice i zagłówki wpadają do samego końca i nie ma blokady. Ja przymierza łem w salonie. Żebu pasowały trzeba wymienić prowadnice w fotelu (najprawdppodobniej). Prowadnice w aso kosztują około 33 zł szt a zagłówek po dużych rabatach 720 zł szt. Sam rozstaw prętów i średnica prętów są takie same. W aso powiedzieli, że nie ma takich samych tapicerek w b6 i b7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wyjąć zagłówki przednich foteli w B7? Nie mogę sobie z nimi poradzić a potrzebuję je wyjąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w HL wersja sport nieregulowane. Zdobyłem razem z elektrycznymi fotelami te z regulacją.Niestety mają nieco inny kształt.Dziwne.Sport po prawej.

 

20180520_190710.jpg

Edytowane przez wektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jesteście pewni, że te z regulacją są z B7 a nie z CC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja o tych mówię

obraz.png.5bfc2f95d2ea7a23cf45c1895fc422b6.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, mam takie w B7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności