Skocz do zawartości
Duży

Organizacja VIII Ogólnopolskiego Zlotu Passatów

Rekomendowane odpowiedzi

To mniej wiecej ile osób by było chętnych na przyjazd nad morzę do wisełki, musze to wiedzieć aby dostać wycenę i zaczniemy moze coś działaś.

W ubiegłym roku było około 120 aut i około 200 osób .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sporo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nigdy takiego przedsięwzięcia dużego nie robiłem wiec pomoc do "zaawansowanych" forumowiczów jest bardzo wskazany wpadłem na pomysł aby tam zorganizować, i pierwsze zapytanie wysłałem, wiec mogę być osobą kontaktową z ośrodkiem, każde sugestie i pomysły będą mile widziane. czas goni wiec trzeba zacząć działać.

Myślę, że pomoc na pewno się znajdzie ;) Szczególnie, że w naszym województwie są forumowe "szychy" :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to w takim razie od tych "szych" proszę o informacje co muszę z ośrodkiem uzgodnić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze musiałbyś się dowiedzieć, czy mają wolny termin 28-30.06. Najlepiej, żeby budynek hotelowy (zakładam, że tam byśmy się głównie ulokowali) był tylko do naszej dyspozycji, żeby nie było skarg, że ludzie o 4 rano biegają po ośrodku :D Jaka byłaby cena dla osoby dorosłej i dzieci, przy założeniu, że było by nas ze 140 osób. Oczywiście najlepiej, żeby śniadanie (stół szwedzki lub duże porcje, a nie pół parówki i kromka chleba) było w cenie. Tak samo musieli by przygotować ognisko na sobotni wieczór (mięso, chleb wliczone w cenę). Muszą mieć duży parking, oczywiście zamykany. Przydałby się też jakiś plac manewrowy, niekoniecznie na terenie ośrodka, nawet lepiej by był gdzie indziej, zrobiło by się przejazd kolumną. Trzeba by zorganizować jakieś konkursy na sobotę, nagrody też by się przydały. Gdyby przejazd kolumną miał wypalić, to trzeba by było policję poprosić o pomoc :)

 

 

To chyba najważniejsze rzeczy, jakie trzeba by było ogarnąć. Mam nadzieję, że się nie wystraszyłeś :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chłopaki kto na ochotnika sie zgłasza:dance...miejsce ciekawe wiec pomysl jest,,,adam zglaszał sie na ochotnika:manga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kleko ale termin to pierwszy weekend lipca, a nie ostatni czerwca :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o konkursy i nagrody to ktoś będzie musiał mi w tym pomóc bo nie mam zielonego pojęcia jak się za ten temat zabrać ale to już mniejsze piwo najpierw trzeba ośrodek dogadać, potem bedziemy myśleć co dalej

 

---------- Dodano o 21:21 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:21 ----------

 

ja w ośrodku zapytałem się o te oba terminy i zobaczymy co mi odpiszą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie odpadam. Dzięki.

Już wracam do swoich zabawek

 

I dzięki ci za to

 

Wątki o zlotach z ubiegłych lat są ogólno dostępne wiec czy to taki problem je przeczytać aby wiedzieć na co należy się przygotować i czego się podjąć trzeba???

 

Bez urazy ale proponować pole kempingowe z textem jest ryzyko jest impreza to mnie rozśmieszyło. Niech przyjedzie 150 ludziów i w piątek wieczorem zacznie lać carco jak widzisz sobotę?? o niedzieli nie wspomnę :offtopic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kleko ale termin to pierwszy weekend lipca, a nie ostatni czerwca

tak, bo zawsze wypadał tak na pograniczu, z resztą rok temu był własnie ostatni czerwca i jaka pogoda była ! :D

 

---------- Dodano o 21:26 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:24 ----------

 

ja w ośrodku zapytałem się o te oba terminy i zobaczymy co mi odpiszą

mieszkasz gdzieś w okolicy ośrodka? bo lepiej by było podjechać, pogadać z właścicielem, może on by pomógł w organizacji. No i warto byłoby przejść się po pokojach, gdzie byśmy mieli spać, żeby zobaczyć jak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OoOoOo 777 km mam w jedną stronę ?!?!?!?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mieszkam przy ośrodku ale ze szczecina nie jest daleko wiec jak znajdę jakiś wolny weekend to podjadę i się już wszystkiego dowiem i najwyżej dogadam w 4 oczy z właścicielem do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w tym roku już po Ogólnopolskim :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I dzięki ci za to

 

Wątki o zlotach z ubiegłych lat są ogólno dostępne wiec czy to taki problem je przeczytać aby wiedzieć na co należy się przygotować i czego się podjąć trzeba???

 

Bez urazy ale proponować pole kempingowe z textem jest ryzyko jest impreza to mnie rozśmieszyło. Niech przyjedzie 150 ludziów i w piątek wieczorem zacznie lać carco jak widzisz sobotę?? o niedzieli nie wspomnę :offtopic

 

Miałem już siedzieć cicho ale :wsciekly, kolego czytaj moje poste ze zrozumieniem. Proponowałem "Sielnakę" w Warce ( w miarę w środku Polski) jako pierwszą z brzegu propozycję. To nie był konkret. Ale jeśli chcesz - jest też tam hotel. Tylko nie wiem ilu forumowiczów było by na niego stać http://www.sielanka.pl/hotel Znam jeszcze kilka ośrodków w których jest odpowiednia baza na tego typu imprezę (nie namiotowa). W temacie zlotu była cisza i nikt nie chciał nawet palcem po klawiaturze ruszyć. Dlaczego ty, jako opiekun regionu nie zaangażowałeś się w temat. Typowo podejście najłatwiej krytykować.

Wątki o zlotach vw-passat.pl czytałem. Po za tym, uwierz, że na kilku zlotach w życiu byłem. Odnoszę wrażenie, że środowisko jest hermetyczne i potraktowaliście mnie jak intruza, który wsadza nos w nie swoje sprawy. Przeczytaj wszystko dokładnie o czym pisałem. Chciałem pomóc.

Edytowane przez artmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zlotu nie będzie
Nieprawda.
VIII O.Z.P. ma odbyć się w 2014
Nieprawda.
tu nie ma osoby "decyzyjnej"
Nieprawda.
Przydłali by się sponsorzy, media itp.
Nieprawda.
Panowie, czasu bardzo mało.
Nieprawda.
Tylko po to nie ma co organizować zlotu.
Nieprawda.
nie dojdziemy do porozumienia
Nieprawda.
nie wiesz na czym polega zlot (jakikolwiek i czegokolwiek by był)
Nieprawda.
nie wypada niczym innym
Nieprawda.
Nie ważne czym ważne z kim.
Prawda.
Jedyny sposób to doroczny zlot.
Nieprawda.
Chyba robi się "pyskówka".
Nieprawda.

:D

te forum jest "inne"... także potrzeba czasu abyś się z nim oswoił i wiedział, że to co wszędzie jest niemożliwe, tu jest naturalne :)

Nieprawda!

bankowo sam robiłeś ta listę bo jesteś pierwszy :devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałem pomóc
I bardzo dobrze, ale pomagać też trzeba z głową.

Zaproponowałeś pole namiotowe z alternatywą hotelu w cenie 250zł/pokój 2 os./doba...

I pierwsze pytanie: co w wypadku pogody jak na przedostatnim zlocie? Jedyna odpowiedź, jaka się nasuwa, to taka, że miejscówka odpada. I takie pytanie trzeba było sobie zadać przed napisaniem posta...

Poza tym: hermetyczne środowisko przy kilkunastu tysiącach użytkowników??

bankowo sam robiłeś ta listę bo jesteś pierwszy
Nieprawda. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
środowisko jest hermetyczne
Nieprawda.
potraktowaliście mnie jak intruza
Nieprawda.

 

po prostu jeszcze nie byłeś na naszym zlocie zlocie, który to równie jak i forum jest "inny" :D

uwierz mi ja już na kilku pasatowych zlotach byłem, dzięki temu nie staram się rozumieć naszych użytkowników :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra może nie być hamowni ale będzie kaszanka jak w Spale - z grila :)

 

Piotrek luz lepiej teraz sie nawet zwyzywać niż potem żałować :) jesteśmy inni a dzięki temu może normalni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nieprawda.

Nieprawda.

Nieprawda.

Nieprawda.

Nieprawda.

Nieprawda.

Nieprawda.

Nieprawda.

Nieprawda.

Prawda.

Nieprawda.

Nieprawda.

:D

te forum jest "inne"... także potrzeba czasu abyś się z nim oswoił i wiedział, że to co wszędzie jest niemożliwe, tu jest naturalne :)

Nieprawda!

bankowo sam robiłeś ta listę bo jesteś pierwszy :devil

Kolego nie łatwiej było by poprostu napisać, że wszystko co napisałem to kłamstwo :dodupy

 

---------- Dodano o 22:26 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:24 ----------

 

I bardzo dobrze, ale pomagać też trzeba z głową.

Zaproponowałeś pole namiotowe z alternatywą hotelu w cenie 250zł/pokój 2 os./doba...

I pierwsze pytanie: co w wypadku pogody jak na przedostatnim zlocie? Jedyna odpowiedź, jaka się nasuwa, to taka, że miejscówka odpada. I takie pytanie trzeba było sobie zadać przed napisaniem posta...

Poza tym: hermetyczne środowisko przy kilkunastu tysiącach użytkowników??

Nieprawda. :P

 

A ty ciągle to samo. "Co będzie jak będzie deszcz". Pisałem że to była pierwsza lepsza propozycja. Nie czytaj miedzy wierszami.

Edytowane przez artmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ty ciągle to samo. "Co będzie jak będzie deszcz". Pisałem że to była pierwsza lepsza propozycja. Nie czytaj miedzy wierszami.
nie staram się rozumieć naszych użytkowników
Dobra, ja chyba też...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności