Skocz do zawartości
Duży

Organizacja VIII Ogólnopolskiego Zlotu Passatów

Rekomendowane odpowiedzi

Na VIII Zlot moge jechać nawet tutaj

Najważniejsze żeby odbył się w weekend 5-7 lipca bo tydzień wcześniej mam wesele :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma innej opcji,bo ja mam tak już zabukowany urlop od sierpnia ubiegłego roku :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy weekend lipca mi pasuje. Panowie, ale chyba trzeba przechodzić do konkretów tak zauważyłem, ze tu nie ma osoby "decyzyjnej". Tak się z

Edytowane przez artmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zapytam. Kto jest szefem na tym forum?

Edytowane przez artmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto jest szefem na tym forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto jest szefem na tym forum?
Tu masz listę: http://forum.vw-passat.pl/showgroups.php

 

Wg mnie propozycja Szerszenia lepsza - w razie pogody jak w Lidzbarku wszyscy są pod dachem, w namiocie byłoby raczej kiepsko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, zgadzam się. Badałem poprostu jak z budżetem. Wychodzi na to ze można " na bogato"! Jaka była frekwencja w zeszłym roku i ile dni trwał zlot? Typowo to chyba piątek-niedziela. Przydłali by się sponsorzy, media itp. Panowie, czasu bardzo mało.

Na innym forum o którym tu już pisałem przygotowania do następnego zlotu zaczynaja się już na jesieni roku poprzedzającego. Na Burgmanię przyjeżdża około 200 motocykli, co daje średnio 250 osób - uczestników.. Jest to duże przedsięwzięcie.

Jakkolwiek deklaruję swoją pomoc, pozdrawiam

Edytowane przez artmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przydłali by się sponsorzy, media itp.

a komu to potrzebne? Kiedyś był konkurs AŚ na organizację zlotu, jednak wszyscy stwierdzili, że lepiej się z tego wycofać. Zlot jest dla nas i nikt nie robi go pod publiczkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a komu to potrzebne? Kiedyś był konkurs AŚ na organizację zlotu, jednak wszyscy stwierdzili, że lepiej się z tego wycofać. Zlot jest dla nas i nikt nie robi go pod publiczkę :)

 

Rozumiem, że masz na myśli ciągłe :alko:piwko:zdrowko::browar:smiglo:tankujemy:. Tylko po to nie ma co organizować zlotu.

Edytowane przez artmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jest sens. Ten zlot nie jest po to, by pokazać jak zajebiste masz auto itd. Na zlot jedziesz po to, by spotkać się, pogadać i przy okazji napić z ludźmi, z którymi przez cały rok pisałeś na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mniej wiecej ile osób by było chętnych na przyjazd nad morzę do wisełki, musze to wiedzieć aby dostać wycenę i zaczniemy moze coś działaś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze 100 na bank się uzbiera :hmm tylko pytanie, czy sam chcesz się podjąć organizacji, czy masz kogoś do pomocy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie jest sens. Ten zlot nie jest po to, by pokazać jak zajebiste masz auto itd. Na zlot jedziesz po to, by spotkać się, pogadać i przy okazji napić z ludźmi, z którymi przez cały rok pisałeś na forum.

 

No niestety nie dojdziemy do porozumienia. Widzę, że chyba nie wiesz na czym polega zlot (jakikolwiek i czegokolwiek by był). Widzę też, że masz kolego problem z pojazdem. Ja mogę na zlot pojechać nawet na swoim Burgmanie, ale jeśli jest to forum sympatyków VW Passat to chyba nie wypada niczym innym. Nie ważne czym ważne z kim.

Nie mam zamiaru się tu "licytować". Napisz co zrobić aby zlot się odbył. Zaproponuj coś kolego. Tylko merytorycznie.

Edytowane przez artmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No niestety nie dojdziemy do porozumienia. Widzę, że chyba nie wiesz na czym polega zlot (jakikolwiek i czegokolwiek by był). Widzę też, że masz kolego problem z pojazdem. Ja mogę na zlot pojechać nawet na swoim Burgmanie, ale jeśli jest to forum sympatyków VW Passat to chyba nie wypada niczym innym. Nie ważne czym ważne z kim.

przeczytałeś moją wypowiedź dokładnie? przeczytaj może jeszcze raz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tym forum dopiero od lipca 2012. Poznałem tu już kilkunastu "gości" rozsianych po całej Polsce i chciałbym się z nimi spotkać. Jedyny sposób to doroczny zlot. Sam organizacji zlotu się nie podejmę, ale deklaruje aktywną pomoc dla osób, które na tym forum są długo. Jak pisałem czekam na wszelkie informacje.

 

---------- Dodano o 20:25 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:24 ----------

 

przeczytałeś moją wypowiedź dokładnie? przeczytaj może jeszcze raz :)

 

Kolego to ty pomyśl, co napisałeś w swoim poście.

 

Chyba robi się "pyskówka". Ja odpadam z tego poziomu. :516:

Edytowane przez artmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ze 100 na bank się uzbiera tylko pytanie, czy sam chcesz się podjąć organizacji, czy masz kogoś do pomocy?

 

Nigdy takiego przedsięwzięcia dużego nie robiłem wiec pomoc do "zaawansowanych" forumowiczów jest bardzo wskazany wpadłem na pomysł aby tam zorganizować, i pierwsze zapytanie wysłałem, wiec mogę być osobą kontaktową z ośrodkiem, każde sugestie i pomysły będą mile widziane. czas goni wiec trzeba zacząć działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekaj, poczekaj, czy przypadkiem to:

 

Na zlot jedziesz po to, by spotkać się, pogadać i przy okazji napić z ludźmi, z którymi przez cały rok pisałeś na forum.

i to:

 

Poznałem tu już kilkunastu "gości" rozsianych po całej Polsce i chciałbym się z nimi spotkać. Jedyny sposób to doroczny zlot.

nie oznacza tego samego?

 

Zastanawia mnie tylko ten wniosek:

Widzę też, że masz kolego problem z pojazdem. Ja mogę na zlot pojechać nawet na swoim Burgmanie, ale jeśli jest to forum sympatyków VW Passat to chyba nie wypada niczym innym. Nie ważne czym ważne z kim.

Do której części mojej wypowiedzi się odnosisz? a może w mojej wypowiedzi nie zauważyłeś:

 

Ten zlot nie jest po to, by pokazać jak zajebiste masz auto itd.

:hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że chyba nie wiesz na czym polega zlot (jakikolwiek i czegokolwiek by był). Widzę też, że masz kolego problem z pojazdem. Ja mogę na zlot pojechać nawet na swoim Burgmanie, ale jeśli jest to forum sympatyków VW Passat to chyba nie wypada niczym innym.
Kolego, Kleko, w przeciwieństwie do Ciebie, już kilka zlotów passatowych zaliczył i pisząc
Ten zlot nie jest po to, by pokazać jak zajebiste masz auto itd. Na zlot jedziesz po to, by spotkać się, pogadać i przy okazji napić z ludźmi, z którymi przez cały rok pisałeś na forum.
bardzo trafnie określił jego sens.

Przyjeżdżanie passatem nie jest absolutnie obowiązkowe, bo to zlot miłośników tego modelu, a nie każdy przecież akurat passatem musi jeździć.

Edytowane przez Duży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyjeżdżanie passatem nie jest absolutnie obowiązkowe, bo to zlot miłośników tego modelu, a nie każdy przecież akurat passatem musi jeździć.

Święta racja Duży :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odpadam. Dzięki.

Już wracam do swoich zabawek :mur

 

Myślę, że rozruszałem temat i efekt z tego będzie dla wszystkich :vw:

Edytowane przez artmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności