Skocz do zawartości
mm8255

b5 fl felgi na zimę 16" czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

nad latem tez sie zastanawiam kolego tylko mam dylemat czy 17 czy 18 bo katyalnie mam 16 na lato i na zime to i to na alu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość resi

U mnie posiadam 16'' na zimę 205/55 a na lato 18'' 225/45 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy jestem tu nowy mam pytanko jakie felgi do passata b5fl 2005 rok czy podejdzie taki model chodzi mi o et i rozmiary felgi oto link

http://moto.allegro.pl/5x112r16-vw-passat-touran-golf-felgi-z-oponami-i3068537014.html z gory dziekuje za info pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość resi
witam koledzy jestem tu nowy mam pytanko jakie felgi do passata b5fl 2005 rok czy podejdzie taki model chodzi mi o et i rozmiary felgi oto link

http://moto.allegro.pl/5x112r16-vw-passat-touran-golf-felgi-z-oponami-i3068537014.html z gory dziekuje za info pozdrawiam

 

Jak jesteś nowy to skorzystaj z wyszukiwarki - jest temat jakie ET do czego. A jak będziesz spamować w pierwszym lepszym temacie - zarobisz ostrzeżenie a następnie banana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zimą lepiej mieć moim zdaniem 15" felgi i poza tym nie niszczą się. Alufelgi zimą niszczeją :(

No proszę cię,usłyszałeś od kogoś czy miałeś jakieś przygody z felgami,że piszesz śmieszne rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam okazję kupić ori felgi używane za 1200 w dobrym stanie, ale zastanawiam się, czy może nie lepiej kupić nówki z allegro. Czy warto barć 16 calowe felgi ( z tych po ok 1300 za kpl ) co to jest ich na allegro pełno, czy lepiej ori używki? Co myślicie o tych felgach? Poradźcie proszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość resi

Żadnych chinoli nie bierz. Tylko ori. Nawet ori używki będą żyć dłużej niż nowe chinole. Ot co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

troszkę odejdę od tematu ale chciałem zapytać bo nie mam doświadczenia i pewności ale wracając do pytania.... mam oryginalne alufelgi 205/55/15 i czy na taką felgę będzie możliwość założenia rozmiaru zalecanego przez producenta tj 195/65/15 czy nie bardzo?? a druga rzecz czy jak zmienia na felgi 16" calowe i gumy 205/55/16 spowoduje to zwiększenie prześwitu podwozi czy też nie ??? bardzo proszę o informacje...

Przepraszam jeżeli nie na tematu i zaśmiecam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam oryginalne alufelgi 205/55/15 i czy na taką felgę będzie możliwość założenia rozmiaru zalecanego przez producenta tj 195/65/15 czy nie bardzo??

Założysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

troszkę odejdę od tematu ale chciałem zapytać bo nie mam doświadczenia i pewności ale wracając do pytania.... mam oryginalne alufelgi 205/55/15 i czy na taką felgę będzie możliwość założenia rozmiaru zalecanego przez producenta tj 195/65/15 czy nie bardzo?? a druga rzecz czy jak zmienia na felgi 16" calowe i gumy 205/55/16 spowoduje to zwiększenie prześwitu podwozi czy też nie ??? bardzo proszę o informacje...

Przepraszam jeżeli nie na tematu i zaśmiecam...

 

Coś namieszałeś z rozmiarami.

Rozmiary zalecane przez producenta dla felgi w rozmiarze 15" to 195/65/R15 lub 205/60/R15

W przypadku felgi 16" jest to 205/55/R16. Wszystkie te rozmiary są swoimi odpowiednikami i nie zmieniają prześwitu, wskazań prędkości itp.

 

Na alu 15" o szerokości zapewne 7" założysz 19/65/R15, sam mam takie założone na zimę

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności