Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów, mam problem ze spolszczeniem navi mfd w wersji G.

Nagrałem dwa obrazy z różnych źródeł, które nawigacja rozpoznała bez problemu.

Rozpoczyna się proces flashowania, trwający około 30 minut. Nawigacja uruchamia się ponownie i języka polskiego BRAK!.

 

Jedyne polskie akcenty to "Utwor" "Sprawdz magazynek" "BLAD CD".

 

W czym problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a możesz podać źródło skąd wziąłeś spolszczenia, nie wiedziałem że mam G i próbowałem wgrać od D, wczytywało płytkę ale nie szło włączyć statr-u... i teraz wyciągnąłem navi i sprawdziłem, że mam G :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po wgraniu spolszczenia do mfd2 dx nie było polskiego tylko niemiecki, a funkcja zmiany języka jakby niedostępna - tak jak by był tylko jeden język - po włożeniu płyty z mapką wszystko się odblokowało i pojawił się od razu język polski - może u Was jest podobnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale u mnie tylko wczytało płytkę ze spolszczeniem wersji D coś się ładowało (2 paski jak przy wczytywaniu mapy) ale tak z 15 sec tylko i wyskoczyło menu start control unit itp, ale nie szło wystartować tego, wbiłem na forum i ktoś miał ten sam problem i identyczną navi i twierdzili po nr, nav hw, ze może być to wersja G i to od wersji D nie podejdzie, wiec poszedłem, wyciągnąłem navi i okazało się że rzeczywiście mam G. mam mapkę jakąś 2008 pl ale dziś pobrałem 2011-12 pl cz PL LEKTOR i mam zamiar wieczorkiem ją wypalić, ale ze spolszczeniem tego radia nie mogę poradzić, nigdzie nie mogę znaleźć kogoś kto to zrobił i by pomógł... :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale u mnie tylko wczytało płytkę ze spolszczeniem wersji D coś się ładowało (2 paski jak przy wczytywaniu mapy) ale tak z 15 sec tylko i wyskoczyło menu start control unit itp, ale nie szło wystartować tego, wbiłem na forum i ktoś miał ten sam problem i identyczną navi i twierdzili po nr, nav hw, ze może być to wersja G i to od wersji D nie podejdzie, wiec poszedłem, wyciągnąłem navi i okazało się że rzeczywiście mam G. mam mapkę jakąś 2008 pl ale dziś pobrałem 2011-12 pl cz PL LEKTOR i mam zamiar wieczorkiem ją wypalić, ale ze spolszczeniem tego radia nie mogę poradzić, nigdzie nie mogę znaleźć kogoś kto to zrobił i by pomógł... :((

Poszło na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam że spolszczenie do wersji D zrobiłem sam w NAVIEDIT, ale NAVIEDIT nie czyta tego pliku do spolszczenia od wersji G bo gdzieś na chomiku znalazłem to spolszczenie i jak kolega boneksl pisał, że prawie nic nie jest spolszczone to nie wiem czy nie mam tego samego spolszczenia, które prawie nic nie da i nie wiem czy je wypalać i wrzucać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maxio ja miałem podobnie, jednak okazało się że moja navi to G (2003 rok), z początku także wypalałem płyty od D, i wszystko startowało ale nie pokazywało wersji oprogramowania na płycie. Gdzieś wyczytałem, że od 2003 roku wszystkie MFD to wersje G. Sam niestety nie mogłem sprawdzić na naklejce, gdyż właśnie ostatnia literka na naklejce z boku radia była przytarta.

 

Niestety mapy jeszcze nie mam, dopiero wypalam, gdyż za diabła nie chce chodzić, mimo że nagrywam z pliku .ccd (clone cd) i ustawiam prędkość 1x to nagrywarka i tak leci z prędkością 20x :-(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Maxio ja miałem podobnie, jednak okazało się że moja navi to G (2003 rok), z początku także wypalałem płyty od D, i wszystko startowało ale nie pokazywało wersji oprogramowania na płycie. Gdzieś wyczytałem, że od 2003 roku wszystkie MFD to wersje G. Sam niestety nie mogłem sprawdzić na naklejce, gdyż właśnie ostatnia literka na naklejce z boku radia była przytarta.

 

Niestety mapy jeszcze nie mam, dopiero wypalam, gdyż za diabła nie chce chodzić, mimo że nagrywam z pliku .ccd (clone cd) i ustawiam prędkość 1x to nagrywarka i tak leci z prędkością 20x :-(.

Poszło na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś poradził już sobie z tematem spolszczenia MFD w wersji G?

Teraz mam ten sam problem, nie daje się wcisnąć klawisz Start Control Unit, a spolszczenie jest prawdopodobnie do ver. G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć

Jestem posiadaczem MFD wersja G i to samo. proszę o pomoc! z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cześć

Jestem posiadaczem MFD wersja G i to samo. proszę o pomoc! z góry dziękuję za pomoc

 

OK! już po sprawie, ponieważ przeczyściłem laser. czyta spolszczenie wypalone alcohol120% prędkość x10 bez problemu. szczegół tkwił w brudnym laserze. dzięki wszystkim co chcieli pomóc na privie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności