Skocz do zawartości
bimbol

Porady w sprawie zakupu konkretnego samochodu

Rekomendowane odpowiedzi

A ja w AVB mam dwa czerwone literki, i na klapie i na osłonie ;) I też nikt nie grzebał.

Zbiornik chyba był taki w tym roczniku, w 2002 już kwadratowe szły. Przebieg spokojnie koło 500 kkm sądząc po nakładce na pedale sprzęgła.

sqroppino pisał że miał go dzisiaj oglądać to się pewnie pochwali jak jest faktycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale to auto za 10 tyś zł ? hehe, a Wy tu takie dywagacje jakby nie wiadomo co to było :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Panowie ale to auto za 10 tyś zł ? hehe, a Wy tu takie dywagacje jakby nie wiadomo co to było :P

 

wg mnie to zdecydowanie za dużo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wg mnie to zdecydowanie za dużo

miałem bardziej na myśli, że za 10 tyś to nie ma co wybrzydzać ;) byle odpalał i jechał do przodu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 10 tysięcy też można kupić ładne auto a nie parcha który będzie skarbonką i myślę że warto powybrzydzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za 10 tysięcy też można kupić ładne auto a nie parcha który będzie skarbonką i myślę że warto powybrzydzać.

 

dobrze prawisz :respect

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
byle odpalał i jechał do przodu :)

 

to jak kupujesz auto za tysiaka :bezzebow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podaj namiary Kolego

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Panowie wspomnianego Passata nie zobaczę, bo Właściciel gdzieś wyjechał.. Pilnie chce sprzedać, ale go nie ma :/

 

Między czasie miałem lekki przypływ gotówki i powiedzcie mi coś o tych egzemplarzach:

 

https://www.olx.pl/oferta/volkswagen-passat-2006r-swiezo-sprowadzony-z-niemiec-po-oplatach-CID5-IDjUcdz.html#e396c0e081

 

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-ID6yKGsT.html#xtor=SEC-8

 

https://www.olx.pl/oferta/vw-passat-2005-CID5-IDk3PCl.html#87ce52f21b;promoted

Edytowane przez sqroppino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popraw linki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał Be piątkę w tej kasie

 

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tej trójki to mi się najmniej podobają czarne,wybrałbym tego od "Urszuli":victory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymon wrzucasz pełno linków śmieci.

Co chcesz abyśmy Tobie powiedzieli na temat auta, które jest brudne i do tego jeszcze oszronione???

Widząc coś takiego to szczerze mówiąc nawet mi się nie chce oglądać kolejnych którymi jesteś "zainteresowany"

 

Ważna sprawa. Jeśli jakieś auto kosztuje tanio to znaczy, że ktoś je tanio kupił, a Niemiec nie sprzedaje nigdy tanio czegoś dobrego.

Ma chłopski rozum skoro masz B6 w cenie dobrego b5fl to jakie "wspaniałe" musi być to b6 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz już Kombi to mój sąsiad ma z 2000r 116KM TDI autko w oryginale , w aucie wszystko jak w zegarku , dba o niego lepiej jak własą żonę .......za te auto mógłbym gwarancje dać , bo kto go kupi to naprawdę się pocieszy.

Jedna wada to taka że chce za niego 10.000zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ważna sprawa. Jeśli jakieś auto kosztuje tanio to znaczy, że ktoś je tanio kupił, a Niemiec nie sprzedaje nigdy tanio czegoś dobrego.

Ma chłopski rozum skoro masz B6 w cenie dobrego b5fl to jakie "wspaniałe" musi być to b6 ??

Dobrze prawisz Wać Panie, dodam od siebie, że to dotyczy każdego rozgarniętego człowieka na tej ziemi. Jak coś jest dobre to i za dobre pieniądze ktoś to sprzeda a nie za darmochę i obojętnie, czy to Rumun, Anglik, Polak, Niemiec itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam również tu bo pisałem w innym wątku ale porad brak a we łbie mętlik - jak to przed zakupem auta.:sciana

Za kilka dni jadę oglądać a jak będzie wszystko ok. to pewnie i kupić B6 2,0 TDI CR CBAB. Z rozmowy z właścicielem wiem że usunął już Dpf i w związku z tym potrzebuję rady bo szukam po forum i nie mogę do końca odpowiedzi znaleźć. Czy w aucie po wykastrowaniu DPFa, sprawdzać komputerem coś z tą przeróbką związanego? Chodzi mi o to, czy są jakieś miejsca w VCDS gdzie warto zajrzeć w takim aucie. Jedzie ze mną szwagier co trochę temat diagnostyki kompem ogarnia jednak nie miał do czynienia z takim po usunięciu dpfa i nie bardzo wiemy co logować by ewentualne błędy wychwycić. Drugie pytanie: jak duża różnica konstrukcyjna jest między CBAB a CBBB? Poza mocą oczywiście. Pytam, bo w okolicy tego pierwszego właśnie pojawił się ten mocniejszy i niestety nieco droższy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałby coś źle "poskładane" to by się świecił non stop chęci engine.

Zwróć uwagę na dymienie. Kolega kiedyś wyciął dpf w silniku BMR i strasznie mu kopcił.

Zajrzyj na bagnet i sprawdź poziom oleju. Jeśli jest baaaaardzo rzadki i jest go za dużo to znaczy, że ktoś źle coś zaprogramował w sterowniku po wycięciu dpfa.

Nie wiem czym się różnią 170 i 140 w budowie. Ale wiem, że gdybym miał wybierać to na pewno 170.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, wezmę pod uwagę.:zdrowko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem sens tego postu w tym wątku..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności