Skocz do zawartości
bimbol

Porady w sprawie zakupu konkretnego samochodu

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, może być tak, że gość trochę przesadził w ogłoszeniu i chce podbić cenę pokazując, że sporo zapłacił za auto i nie żałował grosza na naprawy.

Jak nie masz daleko to podjedź i obejrzyj, ale b. dokładnie samo auto, papiery i co było naprawiane.

 

A z drugiej strony to za podobne pieniądze kupisz dobre b6 2005 albo 2006 rok. Jeśli trafisz na silnik bmp z wtryskami boscha to byle miał wymienioną pompe oleju. Przy innych sprawdź pompe i czy wtryski siemensa wymienione na bosche. I masz auto o generacje nowsze.

 

Kupować auto 4 generacje w tył versus najnowsze, 13 letnie za prawwie 20 tysi - no dla mnie średni interes.

 

Właśnie blisko nie mam, bo ponad 350 kilometrów. Dlatego póki co odpuszczam temat.

 

Co do silnika BMP to nie jestem zainteresowany dieslem - na moje potrzeby w grę wchodzi tylko duża benzyna + LPG, ale dzięki za opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, co możecie o tym powiedzieć. Generalnie cena jak dla mnie trochę niska jak na to wyposażenie, i nie ma i formacji o wypadkowości. Ktoś go może widział, albo coś podpowie ?

Volkswagen Passat

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-b5-fl-1-8-turbo-150km-sedan-comfortline-stan-idealny-2001r-ID6yT8Qj.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

kolego sprzedają to ludzie od skupu samochodów za gotówkę, pomyśl jak zdesperowany musiał być właściciel tego paska i co się z nim musi dziać że oddał im go za 4 5 tysi bo tacy ludzie dają połowe wartości auta od ręki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego sprzedają to ludzie od skupu samochodów za gotówkę, pomyśl jak zdesperowany musiał być właściciel tego paska i co się z nim musi dziać że oddał im go za 4 5 tysi bo tacy ludzie dają połowe wartości auta od ręki

Taki ktoś mógł mieć np. problemy finansowe i musiał na gwałt sprzedać auto-trzeba brać wszystkie opcje pod uwagę. Niekoniecznie musi być to złom, ale nie można też tego wykluczyć.

 

Generalnie cena jak dla mnie trochę niska jak na to wyposażenie,

Ale w tym wyposażeniu nie ma niczego wyjątkowego, no może poza grzanymi tyłkami, które nie były standardem w Comfortline. Tak poza tym, to dla mnie zwykły comfortline-ani navi, ani xenonów, także wyposażenie nie jest wyjątkowe, jak na B5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogąc utworzyć nowego wątku, zapytam tutaj: czy kupilibyście ponownie Passata czy jednak inną (jaką) markę za podobne pieniądze? Biorę pod uwagę zakup tego samochodu i dlatego to pytanie. Zakładam, że odpowiedzą obiektywne osoby, bez skrzywienia - "Mam Passata więc muszę napisać, że jest lepszy niż inne marki". ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mogąc utworzyć nowego wątku, zapytam tutaj: czy kupilibyście ponownie Passata czy jednak inną (jaką) markę za podobne pieniądze? Biorę pod uwagę zakup tego samochodu i dlatego to pytanie. Zakładam, że odpowiedzą obiektywne osoby, bez skrzywienia - "Mam Passata więc muszę napisać, że jest lepszy niż inne marki". ;-)

Hmm miałem audi, mam Passata choruje na bmw

 

Wszystko zależy od podejścia do życia i portfela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mogąc utworzyć nowego wątku, zapytam tutaj: czy kupilibyście ponownie Passata czy jednak inną (jaką) markę
Tutaj chyba lepsze miejsce na takie pytania - http://forum.vw-passat.pl/threads/137466-Na-co-chrapka-po-Passacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-2-0-tdi-dsg-highline-acc-parkassist-frontassist-masaz-elekt-bagazn-ID6yU9lr.html#xtor=SEC-8

 

 

Co myślicie ? Cena całkiem spora.... Mi osobiście brakuje pakietu r-line tak bym się nie zastanawiał i jechał oglądać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-2-0-tdi-dsg-highline-acc-parkassist-frontassist-masaz-elekt-bagazn-ID6yU9lr.html#xtor=SEC-8

 

 

Co myślicie ? Cena całkiem spora.... Mi osobiście brakuje pakietu r-line tak bym się nie zastanawiał i jechał oglądać

No no wypasik ma ładny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem lipiec 2010 w pakiecie R z polskiego salonu.

170dsg

Kamera

El. Klapa

Zielone szyby

Alu17"

Biały- naprawdę robił robote---

I jakos nikt się po niego nie kwapił.

Aż w końcu poszedł w tych pieniądzach co ten 2009.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten też już sprzedany :/ akurat takiego jak Twój bullet szukam był by idealny.... Ogólnie szukam b6 lub b7 r.line cr 170 w dsg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem lipiec 2010 w pakiecie R z polskiego salonu.

170dsg

Kamera

El. Klapa

Zielone szyby

Alu17"

Biały- naprawdę robił robote---

I jakos nikt się po niego nie kwapił.

Aż w końcu poszedł w tych pieniądzach co ten 2009.

Tylko przebieg tam był chyba nieco większy...

A jeśli chodzi o to ogłoszenie z LU, to ja tam Dyny nie widzę. Ale poza tym wyposażenie rzeczywiście bogate.

Ja za te pieniądze sprowadziłem sobie rok temu B6 z 2010r z DSG, 4Motion, bixenonem itd :-) I z przebiegiem troszkę mniejszym :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam zaczynam tam szukać.... Patrzę też powoli b7 może bym dołożył jak by coś dobrze wyposażonego się trafiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obczajcie:

 

https://www.olx.pl/i2/oferta/passat-b5-fl-1-9tdi-CID5-IDmyi5S.html#:a5b405c835

 

Jakim cudem koleś podaje, że Passat ma przejechane 25.000km? To w moim poprzednim dieslu na liczniku miałem prawie 300.000km przejechanie.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Co spowodowało, że bierzesz pod uwagę benzynę z silnikiem 1.8T? Sam stoję przed zakupem samochodu i zastanawiam się czy kupić diesla, bo jak wiadomo mają dużo nalatane i w dodatku większość nie ma na bieżąco serwisu; czy benzynę ale jaki silnik: 1.8T?

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

https://www.olx.pl/i2/oferta/sprzedam-lub-zamienie-1-8-t-2001r-CID5-IDmdy1q.html

A o tym ktoś cos może wie albo i może powiedzieć ?

 

Co spowodowało, że bierzesz pod uwagę benzynę z silnikiem 1.8T? Sam stoję przed zakupem samochodu i zastanawiam się czy kupić diesla, bo jak wiadomo mają dużo nalatane i w dodatku większość nie ma na bieżąco serwisu; czy benzynę ale jaki silnik: 1.8T?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzisz ile km jest na liczniku?

 

 

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakim cudem koleś podaje, że Passat ma przejechane 25.000km? To w moim poprzednim dieslu na liczniku miałem prawie 300.000km przejechanie.

 

Nie rób zamętu. Pomylił się w opisie albo chciał żeby tak wyszło. Na blacie jest 250016 tyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
albo chciał żeby tak wyszło.
Tak wpisują, żeby auto łapało się w filtrze odsiewającym auta z przebiegiem powyżej 200 tys. km. W opisie bywa prawidłowo lub w rozmowie telefonicznej tłumaczą to oczywiście jako błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nie zauważyłem stanu licznika na zdjęciu a za bardzo skupiłem się na opisie. Więc jak, polecacie tak z obserwacji po zdjęciach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie nie zauważyłem stanu licznika na zdjęciu a za bardzo skupiłem się na opisie. Więc jak, polecacie tak z obserwacji po zdjęciach?

Spytaj ile chce za zdjęcia i je kup. Jak chcesz kupić auto to poproś o vin i jedź obejrzeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności