Skocz do zawartości
bimbol

Porady w sprawie zakupu konkretnego samochodu

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was miał/ma VOLVO V50, taki jak w linku lub mógłby coś powiedzieć o silnikach w nich montowanych albo o tym konkretnie egzemplarzu :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ten link?? :hmm

 

Dobra, już widzę :D

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Dwóch znajomych miało V50 z dieslami i obu DPF zabił motor. Jaki to konkretnie był silnik niestety nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebiesko- a po co spekulować??

Masz gwarancje??

Masz niewysiedziany fotel?

Pachnie nowością??

Nawet gdyby miało jakiś mikro przebieg typu 4 tys km to byś tego nie poznał ale masz za to super cenę.

wiecej niż 4.000km już byś poznał.

ale gwarancja jest liczona od momentu zakupu i po problemie.

Nie pasuje to kupić nowe z zamówienia i czekać.

 

Zdun- chyba nie ten wątek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zdun- chyba nie ten wątek:)

 

dlaczego :?:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niebiesko- a po co spekulować??

Masz gwarancje??

Masz niewysiedziany fotel?

Pachnie nowością??

Nawet gdyby miało jakiś mikro przebieg typu 4 tys km to byś tego nie poznał ale masz za to super cenę.

wiecej niż 4.000km już byś poznał.

ale gwarancja jest liczona od momentu zakupu i po problemie.

Nie pasuje to kupić nowe z zamówienia i czekać.

 

Nie spekuluję, tylko się zastanawiam, bo nie wiem jak to jest.. :) gdzie one czekały od 2015, na placu? Czy wożone z miejsca na miejsce? I przede wszystkim - skąd taka różnica w cenie między tymi dwoma z linków (138k - 120k)? Po prostu jeden z dealerów chce się pozbyć fanta trochę bardziej? :) Może ktoś wie jak takie auta przygotowywane są do sprzedaży po 1,5-2 latach przestoju od produkcji? Co z oponami, aku, płynami, itp.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty zmieniasz opony, aku i płyny co roku??

Coś mnie się zdaje, że na sile szukasz problemu.

Masz auto NOWE, sprawne, z gwarancja za niska cenę.

Po co się doszukujemy problemów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po co się doszukujemy problemów?

 

Przecież to Polska , źle bo tanie , jeszcze gorzej że nowe ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba oczywista oczywistość, że auto stojące przez ponad rok bez ruchu inaczej się zużywa niż auto regularnie używane. Na Twoim miejscu też bym takie pytania zadawał. A jak jest z gwarancją na takie auto? Biegnie od 2015 czy od zakupu?

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie spekuluję, tylko się zastanawiam, bo nie wiem jak to jest.. :) gdzie one czekały od 2015, na placu? Czy wożone z miejsca na miejsce? I przede wszystkim - skąd taka różnica w cenie między tymi dwoma z linków (138k - 120k)? Po prostu jeden z dealerów chce się pozbyć fanta trochę bardziej? :) Może ktoś wie jak takie auta przygotowywane są do sprzedaży po 1,5-2 latach przestoju od produkcji? Co z oponami, aku, płynami, itp.?

 

w US ostatnio podawali, że koło 69 tysi takich stoi................ i mają być do sprzedaży..............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To chyba oczywista oczywistość, że auto stojące przez ponad rok bez ruchu inaczej się zużywa niż auto regularnie używane. Na Twoim miejscu też bym takie pytania zadawał. A jak jest z gwarancją na takie auto? Biegnie od 2015 czy od zakupu?

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

No od zakupu jak ty byś sobie chciał to wyobrazić że od daty produkcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie ogłoszenie dotyczy auta nowego, ale to nowe auto ma już ponad rok. Zastanawiałem się czy gwarancja np. 5 letnia biegnie od zakupu (czyli wygasnie w 2022) czy juz w 2020.

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, niczego się nie doszukuję. Rozważam zakup a życie uczy, że jak się czegoś nie wie lepiej dopytać, zanim się zainwestuje :)

Chcę wymienić swoje B7 a w cenie ok. 120k dostać nowe auto jest kuszące. Z drugiej strony, przy odsprzedaży kupujący nie będzie traktował takiego egzemplarza jako rocznik 2017, mimo użytkowania go od tego dopiero roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z drugiej strony, przy odsprzedaży kupujący nie będzie traktował takiego egzemplarza jako rocznik 2017, mimo użytkowania go od tego dopiero roku.

Ale firma ubezpieczeniowa będzie to brała pod uwagę, urząd celny również ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się chce to się wszędzie problem znajdzie.

Dzisiaj kupujesz auto o 40 tys taniej.

Jak będziesz sprzedawał kilkuletnie auto to różnica cen rozczeników będzie kilka tys zł.

zyskujez 40 ale boli cię "strata" kilku tyś. Sorry ale to jest obrzydliwe.

 

Ale jeśli będziesz dbał i miał mały przebieg to możesz sprzed to auto dużo drożej niż z rocznika 2017

Wczoraj sprzedałem właśnie taka Suzuki grand VITARA.

Rocznik 2006 a z salonu wyjechała w 2008r.

Te roczniki i wyposażenia możesz kupić średnio za 23-26 tys.

Ja sprzedałem za 38,500....

Edytowane przez bullet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to jest Polska. Dostalby go za darmo z 20 tysieczna dopłatą to też by się zastanawiał bądź odmówił bo coś z nim nie tak bo 2 latek z zerowym przebiegiem.

Mój tato w 2001 roku kupował lanosa ale rok produkcji 2000 i przebieg w okolicach 100 kilometrów, 2 razy go rozbilem raz brat tyl, jego stan wizualny jest agoniczny ale przegląd przechodzi bez problemu technicznie sprawny to brat go tłucze do pracy non stop....

To że Postal w salonie bądź pod nim nie oszukujmy się nie dyskwalifikuje to auta, ja bym się nie zastanawiał dla 40 tysiecznego rabatu....masz auto nowe z gwarancją. A jak nie wiesz o warunkach gwarancji to w aukcji jest numer telefonu do salonu zadzwoń i wszystko ci powiedzą a nie dyskusje prowadzisz "bo jesteś ciekaw" bądź "zastanawiam się". Zawsze możesz ugrać z nimi jak stal na dworze komplet opon czy przegląd....KONIEC JEZYKA ZA PRZEWODNIKA....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co powiecie na to ? https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-2-0-tdi-140ps-highline-skora-ledy-47tys-km-vat23-ID6yQych.html#xtor=SEC-8

Jutro jadę zobaczyć ale może jakieś wskazówki. Pozdrawiam

Szału nie robi

Jak dla cena z kosmosu jak za rozbitka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile jest wart wg ciebie 40?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy ktoś mógłby rzucić okiem na ten model:

 

Volkswagen Passat

http://allegro.pl/show_item.php?item=6775983303

 

Wstępnie dzwoniłem, jest to mechanik, który dostał auto w rozliczeniu. Auta nie przerejestrował od roku. Jeździ na papierach poprzednika z umowa kupna sprzedaży. Mówi, ze coś tam puka z przodu. Szukam jakiejś fajnej sztuki 3.2 od miesiąca, i albo pordzewiałe i porysowane i coś ze skrzynia albo jeszcze coś innego dyskwalifikującego auto.

 

Volkswagen Passat

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-rej-pl-4-motion-3-2-v6-250ps-dsg-skora-navi-xenon-full-opcja-ID6yR1Wf.html

 

Druga sztuka ma już większy przebieg, który mnie nie martwi, ale przy dsg różnie to bywa...

 

Są inne oferty ale kombi, a nie chce bo wyglada jak karawan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności