Skocz do zawartości
bimbol

Porady w sprawie zakupu konkretnego samochodu

Rekomendowane odpowiedzi

1,8 z tego okresu brały olej w hurtowych ilościach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panów

Kontynuując poszukiwania samochodu dla mojej rodziny chciałem się spytać o waszą opinię na temat tej oferty:

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-b7-highline-2-0-tsi-211-km-salon-polska-kamera-navi-led-ksenon-keyless-ID6z19SB.html

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2017 o 11:17, TosiaMajaBart napisał:

chciałem się spytać o waszą opinię na temat tej oferty

Poziom płynu chłodzącego w zbiorniczku wyrównawczym grubo pod minimum. Ciekawi mnie wycięty prostokątny otwór w osłonie dolotu powietrza do filtra? Kolega w swoim CC z tym samym silnikiem również ma często niski poziom płynu chłodzącego. 

Edytowane przez 77Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 hours ago, damos993 said:

Czarne zgary ladnie wygladaja, na pierwszy rzut oka chyba jakas uboga wersja bo radio male, brak bixenonu, no i brak fotek foteli (ale w opisie jest ze sportowe, wiec pewnie SportLine, bo i chromu brak w okolo szyb)
Nie wyglada zle, trzeba by na miejscu ocenic, zalezy czego szukasz, czy ma byc wypas totalny, czy 0 bezwypadek czy co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest Navi, podgrzewane fotele, tempomat, czujniki p/t. Tragedii nie ma. Chromy można dołożyć, jak i wiele innych rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tylnej klapie chyba jest pamiątka po jakimś słupku. Autko ładne, jak przejdzie sprawdzenie w serwisie to brać i cieszyć się jazdą

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisze, że do poprawek więc pewnie nie jeden słupek widziało ;)

Ale poza tym wygląda ok. Za te pieniądze rok temu sprzedałem swojego identyko sportline tylko motor PD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, że ludzie wierzą jeszcze w 185tkm w dieslu 13-letnim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuję wstępnej opinii tego przypadku:

https://ogloszenia.trojmiasto.pl/motoryzacja-sprzedam/sprzedam-pasata-1-9-diesel-kombi-automat-ogl60807477.html

Nie jestem pewien co do lusterek. Z tego co się orientuję powinny być  jednakowe ("duże"). Chyba, że takie są a ujęcie jest kiepskie. Proszę o rozwianie tej wątpliwości oraz wypowiedzenie się na temat tej oferty. Z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Edytowane przez Gasior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Gasior napisał:

Witam

Potrzebuję wstępnej opinii tego przypadku:

https://ogloszenia.trojmiasto.pl/motoryzacja-sprzedam/sprzedam-pasata-1-9-diesel-kombi-automat-ogl60807477.html

Nie jestem pewien co do lusterek. Z tego co się orientuję powinny być  jednakowe ("duże"). Chyba, że takie są a ujęcie jest kiepskie. Proszę o rozwianie tej wątpliwości oraz wypowiedzenie się na temat tej oferty. Z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Oba lusterka są takiej samej wielkości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym modelu chyba powinno byc juz ESP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś rozszyfrować te dane? Potrzebuję potwierdzenia, że to jest ten model i wyposażenie (oczywiście opierając się na zdjęciach). Niby na wlepce znamionowej jest Trendline a wyposażenie chyba za bogate. Mogę się mylić więc proszę o ewentualne sprostowanie. Proszę o sugestie na co zwrócić uwagę podczas oględzin tego modelu.

Z góry dziękuję.

mms_img1152749833.thumb.jpg.4944489d33add30fee444ba96a4c9f4d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skorzystaj z dekodera po vin ,kosztuje kilka złotych a otrzymasz wystarczajace informacje.Jesli chcesz się sam "pomęczyć" to tu masz część informacji.

Kody wyposazenia pojazdu VW Passat.pdf

Edytowane przez yksi
dodanie pliku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki kolego. To co było do odczytania z wlepki zostało zidentyfikowane. Pokrywają się z wyposażeniem widocznym na zdjęciach. Pozdrawiam. PS. Wedle wlepki ma ESP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gasior- w tamtych latach zarówno jak i w passatach baaaaardzo często na wlepce było classic albo trend a w rzeczywistości było mocno doposażone np HighLine.

tym nie należy się przejmować- tak wychodziło z fabryki.

a nawet gdyby to chyba jak coś jest na plus to należy się cieszyć a nie martwić;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności