Skocz do zawartości
bimbol

Porady w sprawie zakupu konkretnego samochodu

Rekomendowane odpowiedzi

A olej w silniku wymieniony przy 215 tys

 

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do ASO i zapytaj czy napęd pompy w tym silniku jest na łańcuchu czy na kołach zębatych? Oba te moduły poddaje się regeneracji. Moim zdaniem ten samochód jest za drogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napęd pompy na łańcuchu... Ja liczę ze za 20 ty go lykne jak będzie tak jak koleś pisze i po rozmowie z nim się to potwierdza ale jutro chce jechać z moim mechanikiem w razie co zdam relacje

 

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzyj się dokładnie relingom tj. czy w ich okolicy nie ma rdzy? Nie wiem czy wiesz ale w modelach kombi rdza wyłazi przy mocowaniu relingów. Obejrzyj też podsufitkę czy nie ma przebarwień od zacieków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jeszcze sprawdzic

 

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o rdzę to pod klamkami i w okolicy chromowanych listew. Zapytaj na jakim oleju jeździ i co ile go wymieniał? Ogólnie sprawdź czy wszystko działa. Np. silniki elektryczne tylnego hamulca powinny cicho pracować. Warto sprawdzić jak silnik odpala jeśli jest zimny a nie rozgrzany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za rady jutro dam znac

 

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto obejrzane i kupione warto było wszystko soe zgadzalo z ogłoszeniem i z tym co mówił sprzedający tylko jeden blotmik do malowania

 

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2006 r z 2.0tdi za 22 tys to za drogo z 17 18 tys jest wart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po czym to stwierdzasz?? Ja swojego 2007 kilka miesięcy temu sprzedałem za 25 pierwszemu klientowi który się nawinął...

Wszystko zależy od stanu auta. Dzisiaj już niestety wiele B6 to agonia na kołach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak właśnie dojwchalem do domu i po wczorajszych oględzinach nie było się do czego doczwpic poza purchlem na prawym blotniku auto kupione za 21 tys wszystko w idealnym stanie tak jak facet opowoadal wiec dla mnie jak najbardziej udany zakup

 

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten przebieg x2 tak na miękko . Tak poza tym żaden szał nie robi ten pasek .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu się mylisz kolego bo jest ori

 

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czytałeś dokładnie ogłoszenie? Napisał, że olej zmienił przy 180 tyś a teraz ma rzekomo 219 tyś. A o moduł pompy olejowej zapytałeś? Napisał też, że da " w promocji gumowe dywaniki" Ten wadliwy rocznik można już kupić za 19 tyś.

 

Zgadza się, że można kupić za 19tys. jak piszesz.

Jednak cena 19tys. nie bierze się znikąd.

Przykładowo w tych dwóch jak patrzę na stan koła kierownicy, to ciężko mi uwierzyć że mają deklarowany przebieg.

http://allegro.pl/show_item.php?item=6788055500#4781b8870c

http://allegro.pl/show_item.php?item=6792540249

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie sprzedaję 2005 rok, 270 tys przebiegu, BMP.

 

Idzie za 18, bo znajomy wujka - mechanik. Normalnie wystawiłbym za 19;600 i sprzedal za 19. Full serwis, na wszystko faktury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Normalnie wystawiłbym za 19;600 i sprzedal za 19.

Sprzedałbyś za tyle, ile byś dostał... Albo dalej byś nim jeździł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprzedałbyś za tyle, ile byś dostał... Albo dalej byś nim jeździł...

 

No chyba nie, bo bez ogłoszenia poszedł za 18 a ja dziś odebrałem swoje b7 :) Po prostu pewne, utrzymane dobrze auto ma swoja cenę i idzie w kilka dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, prawda jest taka ze dopóki klient z ogloszenia nie przyjdzie to go nie zobaczy i nie weźmie skoro dobre auto. A przyjdzie jak dasz niska cenę. Sam sprzedaje swojego, i wg wycen ubezpieczycieli wart jest 20700, wg mnie może nawet więcej, puszczam w tej chwili za 20300 z zaznaczeniem ze jak konkret klient to opuszczę i nic się nie dzieje. Tez mam na wszystko kwity itd. Miałem klienta na niego, niestety się rozmyślił, po drodze miałem 2 innych znajomych chętnych, ale trzymałem dla pierwszego i teraz wiem jak się sprzedaje w tym kraju samochód. Ty miałeś szczęście i tyle. Ja tez mogłem mieć i to nawet 3 razy. A teraz nie pozostaje mi nic innego jak znów opuścić cenę, by zachęcić klienta żeby raczył spojrzeć na mój samochód, bo mam już drugie auto, ale bilans w kieszeni się rozjechał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silnik chodzi cicho lecz słychać stukanie w silniku, słuchać także wewnątrz auta na luzie. Piza tym żadnych checkow na desce, czy problemów z odpalaniem ani drżeniem czy tez przyspieszaniem nie ma.

 

Jest to potencjalne auto do kupna o przebiegu prawdziwym 146k 2006r, 2.0tfsi

Oleju bierze 0.2-0.3l Castrola na 1000km.

 

Warto się takim autem interesować? Silnik to BWA.

 

Oto filmik:

 

https://youtu.be/-a7onFzAWmo

Edytowane przez rainman777
Przeniesiony do odpowiedniego tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwazniejsze w handlu to bajerowanie , a nie daj Boże mówienie prawdy, sam sie kilka razy przekonałem.Przebieg oczywiście ponizej 200tyś to podstawa przy sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności