Skocz do zawartości
bimbol

Porady w sprawie zakupu konkretnego samochodu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Nie wiem czy pytanko w dobrym temacie ale zastanawiam sie nad takim oto passatem http://allegro.pl/volkswagen-passat-2-0-fsi-6-biegow-ciemna-skora-i6646634021.html

Czy moglibyście powiedziec cos wiecej o nim ? Gość zgadza sie na przeglad w autoryzowanym serwisie VW z tego wnioskuje ze jest pewny samochodu (chyba ze znajomości w serwisie) bede wdzięczny za opinie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak zaraz to wszystko wywalę....Od takich dyskusji macie inne tematy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja porównuję wolnossącą benzynkę do diesla-benzyny z turbo bym nie kupił :-)

ja zaś bez turbo bym za darmo nie chciał , turbo to super sprawa :) , no chyba że się ma powyżej 60 lat to już można sobie odpóścić :fuj

 

Łysiutki MOD ---------masz racje :kumpleale po to jest forum by dyskutować , co prawda nie zawsze w dziale odpowiednim do tematu :luka

Edytowane przez szczupak28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W złym temacie. Poszukaj tematu z poradami dotyczącymi zakupu konkretnych egzemplarzy. Z tego co na zdjęciach można wywnioskować tylko tyle, że jeździła nim głównie 1 osoba i że na pewno nie ma systemu start-stop

Edytowane przez mkpol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Zastanawiam sie nad takim oto passatem http://allegro.pl/volkswagen-passat-...646634021.html

Czy moglibyście powiedziec cos wiecej o nim ? Gość zgadza sie na przeglad w autoryzowanym serwisie VW z tego wnioskuje ze jest pewny samochodu (chyba ze znajomości w serwisie) bede wdzięczny za opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej highline. Ksenon dokładany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo zderzak zmieniany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama zgoda na wizytę w aso nic nie przesądza. Pojechałem do aso z jednym paskiem cc to mechanik mi całą kartkę a4 zapisaną uwagami pokazał, zaczynając od tego że tylko dach nie był lakierowany, dwumas do wymiany i świeżo szpachlowana podłużnica o problemach z elektroniką nie wspominając. Jak masz jechać do aso to sam wejdź na halę i oglądaj razem z mechanikiem, to na bieżąco powie Ci więcej niż napisze na raporcie.

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Taerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale regulacja lamp też chyba została, w sumie dokładnie nie widać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tyle ze mam kawałek drogi bo ponad 450 km dlatego sie zastanawiam czy warto sie wybierać (bo koszty przejazdu + przeglad ASO) no ale kto nie ryzykuje ten nie ma

Edytowane przez bubekmacius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To myślicie ze warto pojechac i dokladniej sprawdzić ? bo 450 km ode mnie to jednak kawałek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować skorzystać z firm, które sprawdzą auto w Twoim imieniu. Koszt jest pewnie porównywalny do wizyty w aso ale odpada Ci wyjazd (koszt paliwa i stracony czas).

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To myślicie ze warto pojechac i dokladniej sprawdzić ? bo 450 km ode mnie to jednak kawałek :P

 

Po pierwsze należy poznać nr VIN tego pojazdu - zdekodować go i wtedy będziesz wiedział z jakim wyposażeniem wyjechał z fabryki, niedawno zmieniałem Passka na inny model i również pilnie śledziłem oferty nawet daleko od miejsca zamieszkania.Moim zdaniem 100-150 km to max, jak wiesz zdjęcia robi się tak aby były korzystne dla sprzedającego,poza tym większość zdjęć jest obrobionych np w

Photoshopie. Samochód inaczej ( z reguły gorzej) wygląda w realu niż na zdjęciach.Ja zrobiłem tylko 2 "wycieczki" ok 150 km od domu i za każdym razem byłem zawiedziony.Oczywiście obaj sprzedający pozwolili podłączyć VAG-a aby sprawdzić błędy i sprawdzić czujnikiem lakier.Kupiłem w pobliżu miejsca zamieszkania (20 km).

Edytowane przez JurekW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczoznawca nie sprawdzi zawieszenia, silnika itd. Przejedzie sie autem i na oko sprawdzi czy jest ok. No i sprawdzi miernikiem czy nie jest bity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja pojechałem od razu do aso. To jest minus szukania auta daleko od domu, najlepiej samemu obadać auto z góry i jak nie ma ewidentnych wad to umawiać sie do aso, a np. w Warszawie umówić się np za godzinę czy dwie jest niemożliwe. Dlatego ja szukam auta w promieniu 100 km od domu.

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja zaś bez turbo bym za darmo nie chciał , turbo to super sprawa , no chyba że się ma powyżej 60 lat to już można sobie odpóścić

A po jaką choinkę mi turbo do V8? :-)

No i do 60tki mi jeszcze daleko ;-)

EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowa była o dieslach :blady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie włożysz w życiu 3000 zł rocznie w naprawy diesla

No i tu Cię muszę srogo rozczarować :takiego właśnie wróciłem od machera i faktura na 2600, trochę wcześniej 700 i to ni ..uja nie chce mi dać poniżej trzech tysi :blady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To co takiego robisz że takie koszty?

Wprawdzie miałem chęć udowodnić tylko, że można tyle wydać ale skoro Cię interesuje to proszę bardzo : kompletne sprzęgło(komplet czyli dwumasa+sprzęgło) wysprzęglik i dwa przeguby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak toś robi w stodole to ceny ma pewnie za grosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności