Skocz do zawartości
Mieszkoc

Grupa Wlkp-sprawy organizacyjne,skargi i zażalenia.

Rekomendowane odpowiedzi

harry_poznan autoryzejszyn wykonane, witamy w Grupie :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuje się wyróżniony:)

W pełni świadomy praw i obowiązków obiecuję działać sumiennie na rzecz rozwoju grupy i dbać o jej dobre imię:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być sobota 17:00 ale miło by było jak by do urozmaicenia spot odbył się gdzieś indziej niż w Poznaniu bo jest tak duża ilość Forumowiczów z grupy Wlkp a na spotach wciąż pojawiają się te same osoby. A wiec może warto by było zachęcić "Szarą" część społeczeństwa grupy Wlkp do spotów....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może być sobota 17:00 ale miło by było jak by do urozmaicenia spot odbył się gdzieś indziej niż w Poznaniu bo jest tak duża ilość Forumowiczów z grupy Wlkp a na spotach wciąż pojawiają się te same osoby. A wiec może warto by było zachęcić "Szarą" część społeczeństwa grupy Wlkp do spotów....

 

:wmorde ile razy można wałkować ten sam temat?! Jak decydowaliśmy się zrobić spot poza Poznaniem to się okazało ,że zasadniczo przyjechały na niego tylko te osoby które pojawiają się w Poznaniu,bo innym coś nagle wypadło.

 

Ale przecież :

 

(dla przypomnienia)

 

Druga sprawa.

 

Jak wiecie,Spoty Cykliczne organizowane są w Poznaniu ,a to dlatego,że większość aktywnych użytkowników właśnie z Poznania lub bliskich okolic jest. Podam przykład ostatniego Cyklicznego który odbył się w Śremie . Z wasielem rozsyłaliśmy PW i tak na prawdę...nic to nie dało.Pojawiły się osoby które pojawiają się zawsze na Spotach Dlatego dopóki nie będzie propozycji i aktywnego działania ze strony osób z poza Poznania,Cykliczne będą się odbywać w stałym miejscu

 

Nikt nie powiedział,że tak ma być.Jesteśmy otwarci na propozycje organizacji Spotów w innych miejscach Wielkopolski ale proszę nie wymagać,że Opiekun lub poznaniak będzię zajmował się organizacją Spota np. w Pile,Kaliszu,Koninie . Proszę się nie bać i proponować miejsca Spotkań ,w końcu region jest dość duży

 

Adamek przejrzyj sobie ludzi którzy są przypisani do Grupy Wlkp i sam sobie odpowiedz jak duża jest ta Grupa i jak wiele osób bierze czynny udział w jej życiu. Niektórym ciężko jest napisać posta o pierdołach więc jak możemy rozmawiać o spotach gdzie indziej niż w Poznaniu? :wmorde Myślisz,że jak przeniesiemy spoty do Ostrowa Wielkopolskiego to nagle zacznie się na nich pojawiać 20 osób z Kalisza,Jarocina,Kotlina itp...?

 

Na tą chwilę Cykliczny odbędzie się w Poznaniu w najbliższą sobotę w Iguanie ,godz do ustalenia.

 

Poruszymy na nim sensowność ogranizowania rozpoczęcia sezony (wypad weekendowy) oraz "urozmaicenia" miejsc spotów (jeżeli ma to sens,skoro nikt i tak się nie odzya na forum z poza Poznania)

 

:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele mądrości wypisanych Mieszko! faktycznie przez ten rok prawie, poznałem tylko dwóch użytkowników z poza Poznania, z czego jeden był dwa razy a drugi raz.

 

czas i miejsce zakodowane, jestem na 99% obecny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te "mądrości" powstały rok temu i jak widać wiele nie dały...No cóż,może kolejny rok jest potrzebny ;)

 

 

jestem na 99% obecny

 

:zliscia Ty mnie na 100"% przyjedź bo Cię dawno nie widziałem :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już się nie wypowiadam bo nie mam siły :wmorde

Mieszko chyba już wszystko napisał, dodam tylko że były spoty choćby w Śremie, gdzie prócz Weroniki i Piotra oraz "stałej ekipy" która nie marudzi a przyjeżdża z Poznania nikogo więcej nie było...

Do Sierakowa też mogliśmy jechać... opłatek był robiony w Greysie ze względu na liczne grono forumowicz z tego regionu, to tylko za pierwszym razem były trzy osoby min. Kmalinek...

...nie wspomnę o wyjazdach weekendowych.

 

Oczywiście w/w termin spotu jest :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
faktycznie przez ten rok prawie, poznałem tylko dwóch użytkowników z poza Poznania, z czego jeden był dwa razy a drugi raz.

Bo ty masz spota pod nosem, a np ja muszę zapindalać godzinę w jedną stronę, co przy perspektywie często jedynego dnia w tygodniu wolnego nie zawsze mi się uśmiecha. Staram się być jak najczęściej, ale na domiar złego często termin nie styka...tak jak teraz np w weekend :wmorde

Adamek taki chętny, to niech wymodzi coś w grodzisku następnym razem i wtedy policzymy frekwencję :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja muszę zapindalać godzinę w jedną stronę, co przy perspektywie często jedynego dnia w tygodniu wolnego nie zawsze mi się uśmiecha. Staram się być jak najczęściej, ale na domiar złego często termin nie styka...tak jak teraz np w weekend

 

Do Ciebie nikt nie pije,bo Ty akurat jesteś najczęstszym bywalcem z poza Poznania :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ma kto kontakt do kolegi Tuniek ????

 

im wcześniej to ustalę tym wcześniej będą flagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisz do opiekacza kuj-pom, na bank ma :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie arrow?:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale on by Ci raz dwa dał nr do Tuńka :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wykonałem 12 autoryzacji w sprawie przyjęcia do Grupy Wlkp. Jeżeli żadnego z jegomości nie ujrzę na najbliższych dwóch spotach cykliczny to lecą ...... dobre serce dziś mam :)

 

 

:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności