Skocz do zawartości
Mieszkoc

Grupa Wlkp-sprawy organizacyjne,skargi i zażalenia.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :fajny

 

Działając w porozumieniu z wasielem doszliśmy do wniosku ,że Grupa jest zbyt rozrośnięta ,ale tylko wirtualnie.

Są osoby dodane do Grupy których nikt nigdy na oczy nie widział (pomimo tego,że deklarowały chęć uczestniczenia w Spotach ) :wmorde .

Wykluczam tu osoby z poza regionu które są w Grupie Wlkp jako użytkownicy Premium oraz starych stażem których z różnych względów na forum nie widujemy.

 

Reasumując : robimy czystkę,wywalamy osoby których nie znamy/nie widzieliśmy przynajmniej na jednym Spocie Cyklicznym a od dnia dzisiejsszego pojawienie się na minimum jednym Spocie Cyklicznym oraz aktywne uczestnictwo w życiu Grupy będzię warunkiem wykonania pozytywnej autoryzacji przyjęcia do Grupy Wielkopolska. :kumple

 

 

Druga sprawa.

 

Jak wiecie,Spoty Cykliczne organizowane są w Poznaniu ,a to dlatego,że większość aktywnych użytkowników właśnie z Poznania lub bliskich okolic jest. Podam przykład ostatniego Cyklicznego który odbył się w Śremie . Z wasielem rozsyłaliśmy PW i tak na prawdę...nic to nie dało.Pojawiły się osoby które pojawiają się zawsze na Spotach :wmorde Dlatego dopóki nie będzie propozycji i aktywnego działania ze strony osób z poza Poznania,Cykliczne będą się odbywać w stałym miejscu :kumple

 

Nikt nie powiedział,że tak ma być.Jesteśmy otwarci na propozycje organizacji Spotów w innych miejscach Wielkopolski ale proszę nie wymagać,że Opiekun lub poznaniak będzię zajmował się organizacją Spota np. w Pile,Kaliszu,Koninie . Proszę się nie bać i proponować miejsca Spotkań ,w końcu region jest dość duży :P

 

 

PozdraVWiam :vw:

 

 

 

Stan na 16.02.2013r

 

grupawlkp1.png

grupawlkp2.png

grupawlkp3.png

Edytowane przez Mieszkoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

och jak miło a co mi to da :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątek został rozszerzony o skargi i zażalenia do/na Opiekunów.

 

Dlaczego? Po raz kolejny użytkownik ma pretensje i usuwanie postów z Topiców tematycznych. Informuję,że usuwane są posty nic nie wnoszące do danego tematu (zgodnie z regulaminem) i bardzo proszę nie odbierać tego osobiście! Nie ma znaczenia kto napisał ,post leci ze względu na jego nieprzydatność i wprowadzanie bałaganu w temacie.

Od robienia bałaganu macie blubry oczywiście w granicach rozsądku.

 

Jeżeli macie jakiekolwiek zastrzeżenia lub uwagi do pracy Opiekunów proszę pisać w tym wątku lub na PW.

 

Pozdrawiam :vw:

Edytowane przez Mieszkoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cezary_poznań wykonana autoryzacja przyjęcia do Grupy Wlkp . Witamy :kumple :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję slicznie! miło oficjalnie być na liscie :jupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość passat_avb

Dziękować. :):beer:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm,,opiekuna rzadko tez widuje:dodupy,,,a ja byłem na spocie jednym mogę mieszko dołaczyc:paker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hm,,opiekuna rzadko tez widuje,,,a ja byłem na spocie jednym mogę mieszko dołaczyc

 

A którego :hmm bo na spotkaniu "golonkowym" to my się widzieliśmy :kumple teraz musisz przyjechać i z tym drugim flaszkę wypić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A którego :hmm bo na spotkaniu "golonkowym" to my się widzieliśmy :kumple teraz musisz przyjechać i z tym drugim flaszkę wypić ;)

 

Mieszka nie widziałem... Postaram być u was na zakończeniu sezonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziadzia91 (z małym opóźnieniem :niekumam )

 

Dziękować :):zdrowko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michuwlkp wykonana autoryzacja,kolejne BeSzejść na Spocie dla seniorów :kumple

Edytowane przez wasiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności