Skocz do zawartości
t nowak

Mokry filtr paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj podczas uzupelniania plynu do spryskiwacza zauwazylem ze caly filtr i podluznica pod nim sa wilgotne (Diesel).Od inspekcji minelo 3-mce,czy trzeba te male imbuski po pewnym czasie dociagnac czy moze jakies usczelnianie do wymiany:aniolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniam filtr paliwa co 15kkm i tylko wtedy jest dotykany. Absolutnie nic się z nim nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi po ostatniej wymianie tez wyciekała ropa z puszki filtra, jak masz dociągniete śruby to znaczy że oring w środku nie ułozył sie jak nalezy czytaj skręcił, u mnie wymiana na nowy usunęła wyciek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nowym filtrem w komplecie powinien być nowy oring...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiana byla w ASO dlatego mysle ze wszystko jest nowe,dzisiaj go umylem i zobacze moze dociagniecie imbusow pomoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opowiem Ci historyjkę o ASO. Wymieniane miałem sprzęgło. Przy okazji kierownik zmiany poinformował mnie że jest wyciek z pompy vacum. Że auto miałem nie długo, pomyślałem może ma rację - dobra naprawiać rzekłem. Skasowali mnie dodatkowo na parę stówek. Po jakimś czasie okazało się że jakiś gamoń u nich podczas wymiany filtra oleju źle założył oring i z pod niego walił olej. Sam na to wpadłem wymieniłem oring w filtrze oleju i była gitara. Nie chciało mi się do nich jechać i uświadamiać - szkoda czasu i nerw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś podobnego, delikatnie odkształcił się dekielek od podwadzenia wkrętakiem przy wymianie wystarczyło wyprostować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

było już na forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności