Skocz do zawartości
adampolice

Opinie na temat imprezy 17,19. 05.2013

Rekomendowane odpowiedzi

A Adam ma za was założyć zaliczkę skoro musi do któregoś tam marca wpłacić?? A jak się rozmyślicie to co oddacie mu ją czy on będzie w plecy ?? No bądźmy poważni :)

Leo jak tylko dokładnie będę wiedział ilu nas jedzie, to dzwonię i dogaduje się co do zaliczki. To jeszcze dogadamy się

 

z takimi deklaracjami to dalej nie wie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No bądźmy poważni

No jak bądźmy poważni... może niektórzy mogą zaplanować coś 2 miesiące wcześniej... ja nie mogę, zresztą widać, że inni też nie. Pytałem się o inne możliwe rozwiązanie a nie żeby ktoś zaliczkę za mnie płacił.

Ale spoko jak jest problem to mnie nie ma na dzień dzisiejszy.

Edytowane przez zejnowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze zlotem jakoś dawaliśmy radę i to sporo więcej niż 2 miechy przed ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra panowie nie spinać się i poluźnić trochę poślady :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt się Kudłaczu nie spina bo nie oto tu chodzi :) Było napisane o deklarację do kiedy i chyba wszystko w temacie. Ja też mam zjazd na uczelni w tym czasie nie wiedząc jaka mam zajęcia czy obowiązkowe czy nie ale się zapisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że się da dopisać ale żeby powiększać grupę w maju najpierw musi być min 20 osób na 10 marca ! Zaliczka to pewnie ok 30zł za osobę. Nie zaglądam nikomu do portfela i nie będę mówiła czy to jest dużo czy mało - niech to każdy według siebie osądzi. Uważam jedynie, że Ci którzy bardzo chcą powinni się zadeklarować a co ma być to będzie - Łysy dobrze napisał.

 

Postawcie się w sytuacji Adama - jest nowym opiekunem, bardzo sie stara, krzyczycie na spotkach, że trzeba coś robić a jak trzeba się zadeklarować to nikogo nie ma ! Pyatnie tylko jakim cudem przy tak licznej grupie tak trudno zebrać te 20 osób i jak to się dzieje, że zawsze są te same osoby ??? Widać nie fajnie się dzieje w tej grupie i to nie jest wina opiekuna !!!

 

Poza tym Artmin - liczysz na jakąś konkurencję a nie zabrałeś głosu w tej sprawie wcześniej. Chyba tylko ja napisałam co mi sie podoba i co bym chciała ...więc mam nadzieje, że pretensji nikt do nikogo nie będzie miał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ze zlotem jakoś dawaliśmy radę i to sporo więcej niż 2 miechy przed

No w sumie tak, ale akurat ten termin jest dla mnie skomplikowany, dlatego zapytałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja już trenuje do opcji jazdy w alkogoglach
Tobie takie nie są potrzebne ;)
Postawcie się w sytuacji Adama - jest nowym opiekunem, bardzo sie stara, krzyczycie na spotkach, że trzeba coś robić a jak trzeba się zadeklarować to nikogo nie ma ! Pytanie tylko jakim cudem przy tak licznej grupie tak trudno zebrać te 20 osób i jak to się dzieje, że zawsze są te same osoby ??? Widać nie fajnie się dzieje w tej grupie i to nie jest wina opiekuna !!!
Ładnie sikoreczko ale masz rację. Jeśli nie zadeklarujemy się i nie wpłacimy zaliczki to ..uj z tego a potem że winny łopiekun. Jak trzeba się zdeklarować to nikto nie je doma, zrozumcie to że jest sytuacja należy wpłacić pieniądze, ktoś wpłaca za grupę a potem jeden mówi że ma komunię, drugi że krowa mu się cieli a trzeciemu żona emigrowała do Burkina Paso i musi za nią poginać, jeszcze inny się umówił z "kłamcią" pod lidlem. Bądźmy poważni nie rzucajmy Adamowi kłód pod nogi. Deklarować się i się bawimy jak dawniej.
No w sumie tak, ale akurat ten termin jest dla mnie skomplikowany, dlatego zapytałem
Zejni jak cię nie będzie powybijam ci szyby w aucie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jeżeli będzie więcej osób to koszt łączny 2400 dzieli sie na np 25 osob czy wtedy koszta wzrastają z większą ilością osób bo może bym załatwil z 2 osoby + ja z młodą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zejni jak cię nie będzie powybijam ci szyby w aucie

no dobra jak juz idzie na szrot - ja biore qlka i radyjko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie czy jeżeli będzie więcej osób to koszt łączny 2400 dzieli sie na np 25 osob czy wtedy koszta wzrastają z większą ilością osób bo może bym załatwil z 2 osoby + ja z młodą

 

Nie wiem , dowiem się i dam znać , narazie nie wiem jeszcze ilu nas będzie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no dobra jak juz idzie na szrot - ja biore qlka i radyjko

Już żeście mój majątek podzielili małpy wredne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już żeście mój majątek podzielili małpy wredne
Trzeba żeby się nie zmarnował, ja biorę lampy i spryski. ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jestem po rozmowie z gościem . Temat wygląda tak że musimy wpłacić zaliczkę , czym prędzej to lepiej dla nas i termin zaklepie. Proponuje po 40złociszy wpłacać na moje konto 41-10600076-0000307000169480 Adam Kondratowicz ul. Bankowa 8/4 72-010 Police . Pytałem też czy może być więcej osób niż deklarowałem , bez kłopotu może być więcej, cena może ulec zmianie ale nie znacznie ( przykład grochówka) . Co do noclegu przypominam że koszt wzrośnie o 30 zł od osoby i ponieważ mogą nie zdążyć z sianem to zabrać ze sobą śpiwór , materace oni nam zapewnią. Więc czekam na zaliczki bo muszę je wpłacić , firma twierdzi że kto pierwszy wpłaci zaliczikę na dany termin jest po prostu pierwsza a maj to miesiądz oblegany. W przelewie podać NICK . Myśle że do 8 marca zalicza się uzbiera. I nie obijać się tylko deklarować kto jedzie bo młodzież dalej ma w nosie :doh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zrób Adam grilla pod lidlem to może się skuszą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czym prędzej to lepiej dla nas i termin zaklepie

poszło na konto

 

---------- Dodano o 16:59 ---------- Poprzednia wiadomość o 16:58 ----------

 

to zrób Adam grilla pod lidlem to może się skuszą

 

:haha:haha:haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ekhm :>

 

Adaś,daj no jakieś ofi info odnośnie tej impry to i może Wlkp wjedzie przepłukać gardła :lol2

 

Tak przeleciałem się przez ten wątek i w sumie nie wiem...nic :lol tylko,że zaliczkę wpłacić :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miechu wpłać zaliczkę, a reszty dowiesz się później :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
płace wymagam

 

Zapłać to będziesz mógł wymagać... informacji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności