Skocz do zawartości
cinul

Rozpoczęcie Sezonu VAG Podlasie 2o13

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ze swojej strony chciałem podziękować wszystkim za pomoc w organizacji i przygotowania do imprezy. Miło mi było słyszeć od znajomych z VAG'a, że jesteśmy bardzo dobrze zorganizowaną i zgraną grupą. Choć tak szczerze mówiąc to jednak z drugiej strony trzeba włożyć dużo wysiłku aby nas "zgrać" ale jak to się mówi jesteśmy na "dotarciu" i na dobrej drodze.

Kilka słów z mojej strony odnośnie całej imprezy:

- jeśli chodzi o auta, to w zasadzie niewiele nowych się pokazało w odniesieniu do roku poprzedniego, a przynajmniej tych wyróżniających się. Ale u stałych bywalców widać postępujące mody, co jest oczywiście na +

- ogólna organizacja z roku na rok na coraz lepszym poziomie, pomimo tych samych osób. Cieszy mnie to, że indywidualnie można więcej załatwić i porozmawiać - nie jesteśmy olewani

- chyba najważniejsza kwestia :) bardzo cieszy mnie to, że udało nam się spotkać w "rodzinnym gronie" i bardziej piknikowo przy wspólnym grillowaniu i przy małym co nieco - oby więcej i częściej takich przyjemnych spotkań. Żałuję, że dłużej nie zostałem ale sami widzieliście, że mały nam nie pozwolił ze swoją niedyspozycją (poszło 15 pampersów, 4 koszulki i 2 pary spodni) Sam się dziwię, że tyle wytrzymał.

- gorące podziękowania chłopakom z województwa mazowieckiego za przybycie na imprezę. Wszak w skromnym gronie ale nie to się liczy. Jeżeli ktoś nie wie to udało się im zgarnąć parę nagród za udział w konkursach :) Szkoda, że się nie zintegrowaliśmy razem, choć zaproszenie poleciało od nas do wspólnego grillowania.

- było kilka osób z naszymi wlepami ale wywnioskowałem, że albo się wstydzą albo nie chcą do nas dołączyć - Mankitifika masz "-" że się nie przeparkowałeś pomimo zaproszenia !!!

- jeśli chodzi o tak reklamowane przybycie chłopaków z Litwy to jakoś nie rzuciło mi się w oczy nic szczególnego. Wszystko było owiane tajemnicą, gdzie parkują itd. A czy byli ... hmmm nie widziałem

- niestety plotką okazały się kamerki umieszczone na helikopterkach, które miały nakręcać imprezę. Nic takiego nie miało miejsca - rozmawiałem z Marcinem na ten temat, zresztą niektórzy z was słyszeli :)

- czas trochę za szybko leciał, bo nie widziałem konkursów i fotek niewiele pocykałem. Poza tym słońce i komary dały się we znaki.

- najważniejsze jest to że WY byliście ":)

- wszystkie fotki zbiorę do kupy, poprzebieram, deczko obrobię i wrzucę do jednej galerii na FB.

 

Jeszcze raz wielkie dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o tak reklamowane przybycie chłopaków z Litwy to jakoś nie rzuciło mi się w oczy nic szczególnego. Wszystko było owiane tajemnicą, gdzie parkują itd

Grillowali poza wyznaczonym obiektem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, widziałem chłopaków z Litwy, tyle tylko że pod Wikingiem :P. Na placu niestety już ich nie było widać.

Resztę fotek postaram się podesłać dziś wieczorem do Ciebie.

Z tym grillowaniem i docieraniem się, to myślę że trzeba będzie się dogadać i skorzystać z propozycji endriu. Ustalić jakąś datę, np za miesiąc i spotkać się u Niego na "ranczu".

Twego Szymka to i tak podziwiam, że tyle czasu wytrzymał mimo choroby.

Aut zwracających na siebie większą uwagę, faktycznie było chyba mniej niż rok temu.

Zdecydowanie poprawiło się w naszej grupie zgranie i organizacja. Te "rodzinne" grillowanie było bardzo sympatyczne, choć mogło być ciut dłuższe. Przesadziliśmy tylko z ilością zakupionego prowiantu, sporo jeszcze zostało wszystkiego. Najgorsze jednak były komary i piwo kosztujące 6 zł, a 7 zł z sokiem.

Edytowane przez kamyk73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest bura, nie zrozumiałem Ciebie widocznie, wiem że zapraszałeś na kawe i coś jeszcze ale nie wiedziałem że mam przeparkować, chętnie bym to zrobił bo grupa z Bielska i tak szybko uciekła, ja pojechałem gdzieś koło 17 bo też troche roboty miałem w czasie matury

Na początku imprezy do Was podszedłem i się przywitałem, wybaczcie jeżeli Was tym staniem z DC uraziłem

A propo zorganizowania to naprawde ładnie wszystko wyglądało, leżaczki itp

 

I nie wstydze się Was, po prostu mam wiecej tematów z Driver's Club (nie zrozumcie tego źle), jeżeli uważacie to za słuszne mogę jeździć bez wlepy Passata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i jest bura, nie zrozumiałem Ciebie widocznie, wiem że zapraszałeś na kawe i coś jeszcze ale nie wiedziałem że mam przeparkować, chętnie bym to zrobił bo grupa z Bielska i tak szybko uciekła, ja pojechałem gdzieś koło 17 bo też troche roboty miałem w czasie matury

 

Spokojnie Łukaszu nie spinaj się tak. Dla mnie chodziło bardziej o to, że jak chłopaki z Bielska pojechali, to mogłeś się do nas przeparkować, żeby sam nie stać, zwłaszcza, że blisko miałeś :) Oczywiście nikt tu na siłę nikogo nie zmusza :)

 

I nie wstydze się Was, po prostu mam wiecej tematów z Driver's Club (nie zrozumcie tego źle), jeżeli uważacie to za słuszne mogę jeździć bez wlepy Passata

 

Z nami można rozmawiać przecież na każde tematy, a impreza była typowo piknikowa, także było więcej luźnych rozmów, żartów a mniej motoryzacji. Choć nowinki z Driver's Club też by nas pewnie zainteresowały :) Nikt nie każe zrywać ci wlepy tylko dlatego, że z nami nie stałeś - przecież to byłoby śmieszne - należysz do klubu i innej opcji nie ma. Może trochę źle się zrozumieliśmy, a z tym "-" to przecież żart a nie jakieś tam ostrzeżenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a właśnie chodzi mi o tematy dotyczace gleby, audio itp, ale mniejsza z tym, napisze coś w luźnych gadkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komary trochę pogryzły :) ale impreza była udana :) Tak jak rozmawialiśmy z Andrzejem i Kamilem żeby zrobić grilla u Andrzeja na ranczu Andrzej się zgodził :) zostało teraz zgrać się wybrać dokładną datę i się spotkać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO Panowie i Panie daliśmy ciała i to na całej linii pierwszy raz od kilku lat nie mamy wygranej w temacie auta publiczności :( przegraliśmy o 8 głosów

 

1. BAU XXXXX - 20 głosów

2. BI XXXXH - 12 głosów (nasze głosy)

3. BSK XXXX - 8 głosów

 

ZA ROK MUSI BYĆ LEPIEJ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za rok będziemy mięli pierwsze miejsce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE

 

[video=youtube_share;Lmu-J0-L2bA]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rewelacja !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności