Skocz do zawartości
Magnes

Ściemniamy coś w 2013?

Rekomendowane odpowiedzi

Inne regionalne organizuja takie akcje więc może i tutaj to wypali...

 

Ma ktoś w planie sciemniać szyby na wiosne? Ja bym chciał zrobić komplet wiec w zakładzie trzeba nie malo zostawić. Jeśli jeszcze kilka osób by się zdecydowąło to na pewno stawka byłaby lepsza. Co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz zbierać dużo osób. Odezwij się na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pisze na taka akcje jak cos:jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też się pisze w Słubicach jest co dobrze robi, Zastanawiam się nad zastosowaniem foli refleksyjnej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle tak o kwietniu. M@Ti o kim mowisz ze slubic? Slubice dla mnie tez by pasowaly bo mialbym blisko. bartas podeslal mi namiar ale na goscia z nowej soli. Przy okazji zadzownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też gdzieś na kwiecień będę chciał przyciemniać i 2 kolesi, telefonu nie mam ale firma nazywa się FOLIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz na jakiej ulicy chociaz to przy najblizszej okazji podajde zapytam o koszty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro się dowiem na jakiej ulicy to znajduje się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znam firme z GW co dobrze robia, kumple i szwagier korzystali i sa zadowoleni .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj namiar to podzwonie i podpytam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FOL CAR P.H.U.

Marcin Plaskota

ul. Mickiewicza 19

66-400 Gorzów Wlkp.

tel.: 95 720 64 40

tel. kom.: 666 315 996

e-mail: [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tam robiłem i jestem bardzo zadowolony.Robiłem komplet,czekałem około 4 godz. i zapłaciłem chyba 450zł.Facet miał sprowadzić specjalną folie z atestem na przednie szyby jak ktoś chce to pytaj cie się morze już ją ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ktoś w Lubuski robi dymienie szyb, i czy ewentualnie jest coś takiego jak folia reflekcyjana/fotochromatyczne

Edytowane przez M@Ti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja się piszę na spota. Niech tylko poskładam pojego paska......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy ktoś w Lubuski robi dymienie szyb, i czy ewentualnie jest coś takiego jak folia reflekcyjana/fotochromatyczne

 

Była pod Zieloną Górą firma która jedyna w polsce przyciemniała piecowo... Była :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem ze słubic znajomi przyciemnili szyby u nas w miescie u tego goscia co piszecie wyszło ok robi dobrze takze dołaczył bym sie grupowo tylko chiał bym szyby przyciemnic lekko i nie wiem jaka folia nie chce czarnych szyb na szybach mam oznaczenia tinted wiec sa juz fabrycznie lekko zielonkawe i w tym kierunku chciał bym pujsc np jakas zielonkawa folia widziałem kilka pasatów po lifcie delikatnie zielonkawe przyciemnione i nigdy nie wiedziłem jak uzyskac taki efekt jak to jest zrobione ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiej firmy stosujesz folie?? z atestami? ja będę chciał przednie delikatnie też mieć przyciemnioną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Folie GLOBAL atest jest ale na tyl

Przodow legalnie niestety nie oklei nikt a jak ktos twierdzi ze tak to nabija was w butelke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atesty przeciez to i tak mozna o kant dupy rozbic. Tyl to mozna nawet sklejka zaslepic a przodow nie mozna legalnie sciemnic nawet o "0,5%" wiec jakie znaczenie ma to czy folia jest z atestem.

 

P.S. Ja tez chce przody :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności