Skocz do zawartości
adam_ruski

[Archiwum] Dobre warsztaty blacharskie Kraków/okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jako że mechanikę staram się ogarniać sam na ile mogę i mam możliwości w kanale o tyle blacharki nie zrobię.

 

 

Zastanawiam się czy robić auto czy nie, jak pewnie nie jedna osoba więc szukam zakładu blacharskiego w którym robia wszystko co blacharskie w dużym zakresie:

 

-od prostowania (naciągania podłużnic) po malowanie całego auta.

 

Kto ma przeżycia niech wypowie się. Zakład Kraków/okolice bliskie.

 

Potrzebuje zrobić:

-lekko naciągnąć przód auta (podczas wyciągania z rowu podłużnica się poddała)

-pozbyć się korozji / trochę szpachli / poszerzyć nadkola (wstawić nowe elementy błotnika)

-rdza na klapie +szpachla

-progi do spawania, podłoga całkiem fajny stan

-prawdopodobnie malowanie całości na czarny mat lub lc9z (obecnie lc9z również)

 

 

Kto kolwiek widzial kto kolwiek wie...

Edytowane przez Carter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nic nie podpowie? Co wy nie dbacie o auta?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co wy nie dbacie o auta?

 

Dbamy i dlatego właśnie nie musimy korzystać z usług blacharsko lakierniczych :D

 

Z tego tematu sobie coś wybierz :

http://forum.vw-passat.pl/threads/16189-Lakiernik-w-Krakowie?p=169638&viewfull=1#post169638

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie ja podpowiem o panach Marek i Mariusz Baran na ul. Prądnickiej 36 w Krakowie. Naprawdę świetny zakład lakierniczy, sami dorabiają lakiery (mają mieszalniki etc) kilka razy już u nich robiłem samochodziki po mniejszych lub większych kraksach i za każdym w zasadzie razem samochód wyjeżdżał "bezwypadkowy" :P polecam, ewentualnie piszcie na PW może poprzez polecenie uda się załątwić jakieś rabaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam mojego mechanika Darka , ogarnie kazda czesc w dobrych pieniadzach :) Jak powolacie sie na mnie ( Jarek ) dostaniecie dodatkowy rabat :) 500871895 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności