Skocz do zawartości
cwiru

SPOT Rzeszów 3 marca 2013 r. od godz 14:00 do bólu

Rekomendowane odpowiedzi

ja też jestem zadowolony :) oby jak najwięcej takich spotów:) i lokal był sympatyczny jednak bez kierowcy nie miał kto "naprawiać".. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem zadowolony oby jak najwięcej takich spotów i lokal był sympatyczny jednak bez kierowcy nie miał kto "naprawiać"..

ale żubra i tak wypiłeś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja o suchym.

Tylko się obawiałem, jak widziałem was na parkingu że chcecie mi halogeny wymontować :-D

Imprezka udana, tylko czy ktoś pomyślał żeby fotki zrobić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko się obawiałem, jak widziałem was na parkingu że chcecie mi halogeny wymontować

jak będziesz u Fedaka to zaglądnij od czasu do czasu w zderzak jakiegoś złomowanego b3 ;)

 

czy ktoś pomyślał żeby fotki zrobić??

ze względu na Twoją białą maskę nie robiliśmy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

knajpa i piweczko wyśmienite:) czekam na następnego spota:D Dzięki wielkie za miłe towarzystwo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale żubra i tak wypiłeś
haha miałem słomkę w rękawie i piłem żeby nikt nie widział :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 osób włączając najmłodszych jak na podkarpacie to i tak niezły wynik, knajpa wszystkim spasowała, piwko chyba najlepsze w Rzeszowie cóż więcej można chcieć, najważniejsze że wszyscy zadowoleni, rano trochę głowa bolała ale warto było :D, przybyłym wielkie dzięki za udział szkoda że kilka osób nie dojechało, do zobaczenia na kolejnym oby przed Sandomierzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności