Skocz do zawartości
KLICHO

Trubina BRD or CAHA w 1z

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcesz jeździć autem to musisz wymienić wszystko na raz + soft od razu. Chyba ,że autko stoi to możesz się bawić po kolei, ale nie wyjedziesz dopóki wszystkiego nie wymienisz.

Zapomniałem jeszcze, że potrzebujesz akumulator podcisnienia, podłączony do układu podcisnienia przed zaworkiem n75.

 

Podcisnienie możesz podłączyć z zaworka n18( ten od egr z czarną główką wspinając trojnik w układ, lub jeśli nie masz egr to bezpośrednio do n75 (przed zaworkiem n75 też musisz dac trojnik do którego jest podłączony akumulator podcisnienia) zamiast n18.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to czy teraz na sucho mogę na luzie wsadzić kolektor wydechowy i splyw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli, bo jak chcesz założyć kolektor i spływ z AFN, to nie przykrecisz do niego turbiny z 1Z.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i o taką odp mi chodzilo :) No nic to do końca zbiorę układankę i all na raz zrobię :) Rozumiem że do BRD też komputer muszę mieć od AFN 16 bitowy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem w necie dlatego pytam....

Rozumiem że gniazdo 3pinowe od gruchy ma zostać niepodłączone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie znalazłem w necie dlatego pytam....

Rozumiem że gniazdo 3pinowe od gruchy ma zostać niepodłączone?

 

Tak, zostawiasz je wolne.

Gniazdo to służy do odczytu położenia gruszki przez ECU aby określić położenie gruchy a co za tym idzie lepiej wysterować turbo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, tak też myślałem :)

Jeśli chodzi o DP do CAHA to z AFN pasuje p&p czy trzeba coś przerabiać/dystansować etc...? Generalnie chcę zrobić DP 2,5 jeśli z AFN pasuje p&p to dam na wzór do skopiowania na giętarce trzpieniowej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności