Skocz do zawartości
stiepa

CHROM GRILL LISTWY CHROMOWANE- czy ktoś stosował ?

Rekomendowane odpowiedzi

na tych aukcjach są ori grille a te dokładki z 57 postu nijak się mają do oryginału :taksobie to tak jakbym stawiał znak równości między kołpakiem a alu felgą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pokażcie proszę jak wygląda taki grill z większej odległości

 

To jest jeszcze bez ledowych "Daytime running lights" i bez nowych kapciuszków ;)

P1060534.jpg

 

A tu z kapciuszkami (Pewno znajdzie się ktoś z komentarzem "agro tuning" i UJ z nim !!!)

P1070126.jpg

Edytowane przez Doran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doran tak, jak pisałem wcześniej, wczoraj zamówiłem te, które Ty masz. Napisz mi proszę, jak długo je masz i czy jesteś z nich zadowolony? Z tego, co pisałeś, to grill odtłuszczałeś spirytem:-). Mocno trzyma ta dwustronna taśma? Na co uważać przy ich zakładaniu? Pozdrawiam, Maciek

Edytowane przez macvw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maćku,

Nie musisz się martwić, każda osoba posiadająca nawet minimum umiejętności manualnych da sobie z tym radę ...

Listwy mam około 1.5 roku i nic się z tym nie dzieje, a ja też nic z tym nie robię, nawet myjnia automatyczna czasem. (Jestem BARDZO zadowolony)

 

Pozdrawiam Łukasz ;)

Edytowane przez Doran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki WIELKIE, trzymaj się!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

Edytowane przez Doran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Akurat ten drugi to chińska produkcja nijak mająca się do oryginału. nowego oryginalnego grilla nie kupisz w tej cenie.

 

Maćku u mnie w opisie auta masz zdjęcia mojego z tymi listewkami. Mam je już 2 lata na aucie i nic się z nimi nie dzieje. Nie zmatowiały, trzymają się mocno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maćku u mnie w opisie auta masz zdjęcia mojego z tymi listewkami. Mam je już 2 lata na aucie i nic się z nimi nie dzieje. Nie zmatowiały, trzymają się mocno.

Zdecydowanie lepiej wygląda z tymi listwami, już nie moge się doczekać, kiedy je założę, ale od "Helmutów" pewnie jeszcze z 2-3 dni pójdzie... Razem z przesyłką wyszły 240zł. Tyle są na Allegro, ale te są za grube. Pozdr.

Edytowane przez macvw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesyłka z Niemczech "szła" 4 dni, w paczce była nawet specjalna szmatka z nasączonym alkoholem do odtłuszczenia plastików, przedwczoraj założyłem, wygląda super, choć napewno to nie to, co oryginał w Highline, ale jest OK! Montaż bardzo prosty. I przy okazji;-) kupiłem i zamontowałem to: http://allegro.pl/nakladki-listwy-progowe-progi-vw-passat-b6-3c-b7-i3643021519.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kratka wlotu powietrza pod grillem o symbolu 3C0853677 jest oryginałem ? Pytam bo spotkałem się z taką samą częścią lecz o innym symbolu, tj. 3C0853671C.

Przykładowa aukcja tutaj: http://allegro.pl/krata-kratka-wlotu-powietrza-vw-passat-b6-3c0-i3707961671.html

 

Dziękuję.

Edytowane przez autobusik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę , że zdania są podzielone jeśli chodzi o nakładanie elementów imitujących chrom na grill bo miejsce obarczone zmianami cieplnymi i ścieranie większe . A co myślicie o zastosowaniu foli albo listw na obramówki szyb i relingów dachowych które nie służą do przewożenia bagaży ?

 

cena obramówki chromowanej do szyb to przy używce około 1000 zł

relingi koło 200zł za sztukę też używki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy istnieje możliwość przełożenia samych listew chromowanych (zdjęcie z grilla highline) do grilla standardowego? Czy trzeba przekładać całą nerkę + wymiana znaczka na większy? Z tego co wyczytałem to wersja druga czyli wymiana całej nerki ale chcę się jeszcze upewnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz wymienić cały środek grilla. Ze starego przyda się tylko chrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musisz wymienić cały środek grilla. Ze starego przyda się tylko chrom

 

Niestety i nie jest to operacja dla nerwowych, trzeba wypinac zaczepy b. delikatnie, prawie operacja chirurgiczna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się do tego tematu bo niechce śmiecić nowym.

Lecz chodzi mi o listwy chromowane w tylny zderzak do b6 sedan.

Czy ktoś kupował te zamienniki które sprzedają na alledrogo. Czy tylko orginały, bo mam połamaną jedną listwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności