Skocz do zawartości
stiepa

CHROM GRILL LISTWY CHROMOWANE- czy ktoś stosował ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Panowie jak w temacie czy ktoś stosował? jak z jakością/twałością? przykładowy link z alledrogo

http://allegro.pl/vw-passat-b6-chrom-grill-atrapa-listwy-chromowane-i2929843289.html

zastanawiam się jak sie zachowuje ten chrom po zimie i jak z jakością taśmy klejącej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do bani, :dodupy taniej chyba taką taśmę na metry kupić i samemu dociąć...

a jeszcze lepiej wymienić sam środek od higline'a trochę tego jest na alle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniałem samą nerkę od highline, tyle że trzeba wyminić znaczek bo jest większy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to przegladając ogłosznia nie widziałem samej nerki, ale skoro można to powiedz trzeba demontować zderzak, aby ją wymienić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz kupić grill highline z uszkodzona ramka chromową, ja dałem chyba 80zł. Ramkę uszkodzoną wywaliłem i założyłem swoją, z tym że trzeba bardzo uważać przy zdejmowaniu chromu, są takie ząbki które łatwo ułamać. Grill zdejmuje się dziecinnie prosto śruby od góry i 2 od strony rejestracji, oczywiście zderzaka nie trzeba zdejmować :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kupilem gotowe listwy i przykleilem. Kosztowalo mnie to chyba z 800 zl, gora i dol. Mam juz z poltora roku i sa rewelka DSC02459.jpg

Wedlug mnie bardzo ladnie to wyglada....

DSC02457.jpg

DSC02430.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

800zł to troche Duzo. Ja byłem troche głupi i kupiłem z niemiec gotowe listwy dałem 30 euro a mozna takie listwy z 5 kupic ale efekt dobry na jakosci nic nie tracą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co myślicie o tych nowych kompletnych grillach. Jaka jest ich jakość i dokładność spasowania po montażu?

 

http://moto.allegro.pl/atrapa-grill-vw-passat-b6-highline-nowa-znak-i2933296505.html

 

Ja to kupiłem i oddałem. Nie dość że przyszedł ułamany to nerka nie pasuje dokładnie do chromów. Poza tym jest pod małą rejestrację, tzn meksyk.

Edytowane przez Zielas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim passku widzą już 2 lata i nic się z tym nie dzieje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam kupilem gotowe listwy i przykleilem. Kosztowalo mnie to chyba z 800 zl, gora i dol. Mam juz z poltora roku i sa rewelka [ATTACH=CONFIG]95354[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]95355[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]95356[/ATTACH]

Wedlug mnie bardzo ladnie to wyglada....

 

Chyba 80zł??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są listwy firmy in pro.

 

Mam taki górny gril. Zapłaciłem za to 300 zł. Są z nierdzewnej stali i bardzo fajnie się komponują z resztą. Też już mam je 3 lata i nic się nie dzieje. Ciężko je dostać obecnie na polskim rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj je mają po 320zł. w 2011 kupowałem u nich swoje i do dziś ładnie siedzą . nakładki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Listwy (Nakładki) wyglądają słabo, za dużo chromu i mały znaczek VW (Rzecz gustu)

Co myślicie o takich nowych kompletnych grillach HIGHLINE ? Na zdjęciach w aukcji wyglądają bardzo przyzwoicie i nie ukrywam że chyba sią skuszę na zakup..

http://moto.allegro.pl/atrapa-grill-vw-passat-b6-highline-nowa-znak-i2905575685.html

http://moto.allegro.pl/vw-passat-b6-2005-05-atrapa-grill-chrom-nowa-i2938938618.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2933296505.jpg

 

a czy ktoś ma może na zbyciu jeden ten paseczek NIKIEL??? Bo mam uszkodzony od kamienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Listwy (Nakładki) wyglądają słabo, za dużo chromu i mały znaczek VW (Rzecz gustu)

Co myślicie o takich nowych kompletnych grillach HIGHLINE ? Na zdjęciach w aukcji wyglądają bardzo przyzwoicie i nie ukrywam że chyba sią skuszę na zakup..

http://moto.allegro.pl/atrapa-grill-vw-passat-b6-highline-nowa-znak-i2905575685.html

http://moto.allegro.pl/vw-passat-b6-2005-05-atrapa-grill-chrom-nowa-i2938938618.html

 

Kolego napisałem parę postów wyżej, słabizna i w dodatku na małą tablicę rejestracyjną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta z pierwszego linka wygląda jednak jakby była na dużą tablicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem kiedyś taki nowy grill za ok. 200zł (ze znaczkiem). Wykonanie - masakra, paprochy na chromie, jakieś dziwne smugi. Lepiej poszukać używanego oryginału w dobrym stanie - choć nie jest to łatwe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta z pierwszego linka wygląda jednak jakby była na dużą tablicę.

 

Mi ten gość przysłał na małą i jeszcze się pluł że mi nie pasuje. To są grile na handel a nie do swojego auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no o jakości to się nawet nie wypowiadam. Pisze tylko, że na pierewszym linku są foty grilla z normalną tablicą, na tym drugim z czujnikami parkowania już widać, że tablica jest mała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności