Skocz do zawartości
wooju

[Instrukcja] Automatyczne zamykanie drzwi B6

Rekomendowane odpowiedzi

Otworzą się wszystkie jak wyjmiesz kluczyk lub jedne przez klamkę wewnętrzną...

 

Nie prawda,

jeżeli masz ustawione otwieranie selektywne czyli 1xklik drzwi kierowcy i 2xklik cale auto i przy otwieraniu auta był tylko 1 klik to po zatrzymaniu i wyjeciu kluczyków otworzą się tylko drzwi kierowcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od środka wszystkie drzwi otwierają się klamką, pojedynczo...

O ile nie masz ryglowania. Jak zamki mają ryglowanie to trzeba pociągnąć raz, zwolnić i pociągnąć jeszcze raz żeby otworzyć. Nie wiem czy w pasztetach były w ogóle zamki z ryglowaniem. W poprzednim aucie miałem i faktycznie było to upierdliwe, ale co tam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było w b5 i fl, w b6 raz pociagasz za klamke nawet przy zamkniętych drzwiach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ArturZdW

Witam. Pam problem, że przy łączonej funkcji zamukania drzwi po przekroczeniu 15km/h prawe tylne drzwi domykają się nie raz, lecz za każdym razem przy przekroczeniu tej prędkości, jest to troszku dokuczliwy dźwięk, poza tym nie działa mi funkcja coming/leaving home po zamknięciu auta z pilota, po otwarciu działa zawsze.

 

Pytanie czy w zamku jest jakiś czujnik zaryglownia drzwi, czy co może być przyczyną??

 

Dodam, że poprzedni właściciel naprawiał u blacharza te drzwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie działa mi funkcja coming/leaving home po zamknięciu auta z pilota

 

co znaczy nie działa ? zostawiasz przełącznik świateł w pozycji włączonej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki. Mianowicie od czasu do czasu, samoczynnie włącza sie funkcja automatycznego zamykania drzwi - zastanawiam sie czym to jest spowodowane. Moze jest jakaś funkcja w pilocie(np. dłuże przytrzymanie otwarcie albo zamknięcia samochodu). Nie potrzebuję tej funkcji i denerwujące jest gdy np rano wsiadam do samochodu, ruszam i ryglują sie drzwi, muszę wtedy wchodzić w menu i odznaczać autozamykanie. Czy ktoś wie w jaki sposób ta funkcja sama sie odpala ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz MFA+ to z pozycji menu można to włączyć/wyłączyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam opcji zamykania po ruszeniu:( U mnie wygląda to tak jest ich strasznie mało

mfa1.jpg

 

mfa2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wygląda to tak:

 

WP_000515.jpg

 

WP_000516.jpg

 

WP_000517.jpg

 

Podjedź do kogoś z kablem - powinien z pozycji komputera włączyć Ci brakującą opcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie mam jakas uboższą opcję bo nie mam tego menu convenice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pewnie mam jakas uboższą opcję bo nie mam tego menu convenice

Masz co najwyżej nie aktywowane w komforcie. Komp ci prawdę powie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz co najwyżej nie aktywowane w komforcie. Komp ci prawdę powie.

 

A jak to aktywować ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość waldek446

Witam wszystkich mam od niedawna paska b6 2007 rok i tez mam problem z ustawieniami komputera po prostu nie wiem o co tam biega i co z czym sie je wlasnie chodzi o zamykanie sie drzwi i inne funkcje jakies mirror czy coś ma ktoś moze akies tłumaczenie na polski tych opcji , ja mam po angielsku ale nie kumam z gory dzieki za podpowiedz .pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie prawda,

jeżeli masz ustawione otwieranie selektywne czyli 1xklik drzwi kierowcy i 2xklik cale auto i przy otwieraniu auta był tylko 1 klik to po zatrzymaniu i wyjeciu kluczyków otworzą się tylko drzwi kierowcy

 

no u mnie też tak jest, że po wyjęciu kluczyka odryglowują się drzwi tylko kierowcy a reszta drzwi zamknięta. Mam ustawione otwieranie selektywne, więc prawdę piszesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym deaktywować tą opcję,ale mój bordnetz w B6 jest ten najbardziej ubogi i nie mam tych okienek na dole aby odznaczyć, może ktoś podpowie jak to trzeba zrobić manualnie przez vcds?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie prawda,

jeżeli masz ustawione otwieranie selektywne czyli 1xklik drzwi kierowcy i 2xklik cale auto i przy otwieraniu auta był tylko 1 klik to po zatrzymaniu i wyjeciu kluczyków otworzą się tylko drzwi kierowcy

 

Ja tam mam jak się zatrzymam i nawet gdy wyjme kluczyk i wysiada z auta to drzwi pozostałych otworzyć nie mogę i to jest dziwne .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam, czy da sie jakos wlaczy automatyczne zamykanie samochodu po oddaleniu sie z kluczykami na np. 10 metrow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie:) aż tak dobrze to nie ma:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie że można. Bo ja mam cos takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko jak? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności