Skocz do zawartości
Hugster

[Archiwum] RACEISM | 22-23 czerwca | stadion Wrocławski

Rekomendowane odpowiedzi

podziekowal:)

faktycznie eleganckie projekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.Czy ten cały iwent to miał się odbyć NA stadionie (w sensie w środku) czy POD stadionem (w sensie parking obok stadionu?)

Taaa Miechu, na.... w bramkach były bary a w szatni gości kible :lol pod stadionem, na parkingu ciemniaku :wmorde:bleble

 

 

kolejna porcja fotek ;)

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.515561401831277.1073741826.100001322666822&type=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy wiecie ile kosztuje wynajęcie stadiony???

To kwota co najmniej 6 cyfrowa (nie mylić z 6 zerowa)

 

O to mi Bartek chodziło.Nie chciałem się wcześniej wypowiadać na ten temat,ale "wynajęcie stadionu" a wynajęcie PARKINGU OBOK stadionu to dwie różne sprawy :P

 

Nie ujmując poziomowi imprezy bo z tego co widzę był bardzo wysoki (co było do przewidzenia wiedząc jakie ekipy przyjadą) to chyba balonik tej imprezy był nadto nadmuchany,bo stadion,a parking to różnica.... :P

 

---------- Dodano o 20:24 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:23 ----------

 

pod stadionem, na parkingu

 

:wmorde spotykamy się pod stadionem,czy spotykamy się na parkingu obok stadionu?No jak powiesz?I nie wymyślaj mi teraz,że na parkingu mondziole :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
raceism-event.jpg?cache=1357935643

 

Przecież wiadomo było, że to nie będzie na płycie stadionu. Przynajmniej ja bym nawet o tym nie pomyślał. Nie jest to też parking stadionu, tylko plac dla przechodniów itd. Na foto z "we know the location" jest właśnie to pokazane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było jednoznaczne :P Czytając informacje na temat imprezy sądziłem ,że ze względu na prestiż odbędzie się na płycie-nieźle by to wyglądało...Ale już się nie będę czepiał,bo furki godne były ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamieszczone przez bullet77

czy wiecie ile kosztuje wynajęcie stadiony???

To kwota co najmniej 6 cyfrowa (nie mylić z 6 zerowa)

O to mi Bartek chodziło.Nie chciałem się wcześniej wypowiadać na ten temat,ale "wynajęcie stadionu" a wynajęcie PARKINGU OBOK stadionu to dwie różne sprawy

Przecież wiadomo było, że to nie będzie na płycie stadionu.
Nie było jednoznaczne Czytając informacje na temat imprezy sądziłem ,że ze względu na prestiż odbędzie się na płycie

 

sam juz nie wiem co chciales zakomunikowac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miechu jak zawsze chciał się pokazać a Mu nie pykło :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nic nie chciałem pokazywać,ani się cycku

 

:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzie chłopy jak było z wejściem?

Dało radę wejść z ulicy bez wcześniejszej rezerwacji?

Bo mimo iż nie byłem to mam podobne odczucia jak co poniektorzy, ze chyba sporo szumu i zamieszania a było ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dasz w łape to wejdziesz :lol a tak na poważnie to chyba 30zł trza było dać? tak słyszałem :> chyba, że zapro jakieś z forum, na hasło forum passata +20 zł :lol bo wiedzą, że to pijusy :lol Ja wybrałem sandacza nad morzem i piknie było :lol a fury fakt niezłe taczki mijałem na trasie :)

 

Mieszkoc, czemu w tym Poznaniu macie taką patologię? qrfa jakieś remonty muldy bruki odstawione, myślałem, że u nas jest skifa, ale to w tym Poznaniu to dopiero patologia na całego :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez byłem nad morzem w weekend ale wybrałem dorsza. Bo sandacza z jeziora to możesz w Boszkowie zjeść:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mieszkoc, czemu w tym Poznaniu macie taką patologię? qrfa jakieś remonty muldy bruki odstawione, myślałem, że u nas jest skifa, ale to w tym Poznaniu to dopiero patologia na całego

 

bo my taka patologie mamy od roku a Wy od 10 lat :lol :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tez byłem nad morzem w weekend ale wybrałem dorsza. Bo sandacza z jeziora to możesz w Boszkowie zjeść
Dorsza też gryzłem ale nie będę codziennie tego żarł w dodatku jeszcze musiałem brać do poejmnika z portu świeżego, bałem się, że będzie mi potem capiło tryplem w aucie, ale jednak zestaw z castoramy i worek po oponach dał rady :lol a Sandacz wyśmienity, chyba miał dużo glutaminanu sodu :lol albo byli po rewolucji u Magdy Gessler :lol

Do boszkowa jeździ się na dzifki a nie ryby :lol ale co kto lubi :lol Pamiętam był tam taki klub Syrenka i zawsze mówiliśmy, idziemy do Syrenki na Sarenki :lol taki mini Dolmel :lol ciekawe czy to żyje jeszcze :lol

 

 

bo my taka patologie mamy od roku a Wy od 10 lat

 

Chyba Ty :lol dobrze, że chociaż się przyznałeś do tej patologii :lol a tam gdzie te targi robicie, to za mostem co się pytam ma być? jakis zjazd kajakarski? :lol wszystkie rodzaje nawierzchni tam były, normalnie tęcza :lol

Edytowane przez jolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tam gdzie te targi robicie, to za mostem co się pytam ma być? jakis zjazd kajakarski? wszystkie rodzaje nawierzchni tam były, normalnie tęcza

 

Tam to jest panie krajobraz księżycowy :lol raz tam pojechałem i przez najbliższe dwa lata moje koło tam nie postanie chyba ,żę gwint wyleci :lol masakra jest :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
klub Syrenka

 

 

iekawe czy to żyje jeszcze
a nie wiem, ja kiedyś balowałem obok w Piracie :D. Dolmel 2, :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo mimo iż nie byłem to mam podobne odczucia jak co poniektorzy, ze chyba sporo szumu i zamieszania a było

 

Było na czym oko zawiesić,choć następnym razem ide na bramkę i 30% zwyklasów zostanie na parkingu :lol jak zobaczyłem wieś tuning b6 na kozie to już miałem zdrową polewkę :D szczerze,to jak to u nas-wypij z kim trzeba flaszkę to i badziew wjedzie :wmorde

Oczywiście były też ,,tłustowozy'' i ciekawe pomysły ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności