Skocz do zawartości
Hugster

[Archiwum] RACEISM | 22-23 czerwca | stadion Wrocławski

Rekomendowane odpowiedzi

raceism-event.jpg?cache=1357935643

 

 

 

 

 

 

Siemanko! Z racji, że nie każdy śledzi takowe rzeczy śpieszę poinformować o gruuuuubej imprezie, która szykuje się w czerwcu na stadionie Wrocławskim. Jest to zlot sygnowany przez grupę Raceism, której udało się na te dwa dni ściągnąć najlepsze projekty z całej europy a i nawet spoza niej! Poniżej macie listę grup, jakie mają stawić się na imprezę

 

 

 

 

398110_453778541342465_1535383476_n.jpg

 

 

 

Dla ciekawskich podrzucam filmik niemieckiej grupy LowFamilia z tegorocznego zlotu w Wörthersee w Austrii, którzy będą obecni jako jedni w wieeeeeelu.

 

 

[video=youtube;-RaKZbt8WWI]

 

 

 

 

 

 

 

Myślę, że nie można było sobie wymarzyć bliższego miejsca na taką imprezę... Wjazd na główną płytę wystawową jest oczywiście tylko i wyłącznie dla ekip z zaproszeniami ale będą z tego co wiem miejsca parkingowe dla oglądających. Co do szczegółów o cenę wejściówki itd. to jeszcze pojawi się info - chyba, że Naxus już coś wiesz, to dopisuj ;)

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Hugster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdę tam jak w oblodzony zakręt na letnich 18".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

WIdzialem na fejsie info juz Jaco zapodal ,co do imprezy super bo blisko i na girach nawet mozna przyatakowac z pifkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to zapowiada się grubo, fajnie jakby dorównało poziomem "wolfsgruppe"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a może by to wstawić na ogólnopolskie forum? Myślę, że ludzie spoza dolnośląskiego też by chętnie zajrzeli.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

ogólnopolskie juz wie maja facebooka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj groooobo sie zapowiada. musze tam byc. nie jade na wakacje- æona sama niech jedzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze wieści ze strony organizatora

 

30mogzs.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm jak będziesz coś wiedział Bartku o biletach to pisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmmm jak będziesz coś wiedział Bartku o biletach to pisz

ja tylko pojawi się coś nowego, od razu ;)

 

 

i co zgłosiłeś nas?

Wysłałem maila z zapytaniem, ale z tego co już wiem to nie odbywa się to tak jak na wszystkich polskich imprezach. Tam za 'grupę' uważa się oficjalnie działający klub gdzie oceniane są projekty każdy z osobna. Wystarczy zobaczyć jakie ekipy tam goszczą, żeby wiedzieć że to poziom światowy. Myślę, że nie zostało to wystarczająco jasno napisane więc dla pewności wysłałem też maila - musimy poczekać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wysłałem maila z zapytaniem, ale z tego co już wiem to nie odbywa się to tak jak na wszystkich polskich imprezach. Tam za 'grupę' uważa się oficjalnie działający klub gdzie oceniane są projekty każdy z osobna. Wystarczy zobaczyć jakie ekipy tam goszczą, żeby wiedzieć że to poziom światowy. Myślę, że nie zostało to wystarczająco jasno napisane więc dla pewności wysłałem też maila - musimy poczekać

 

spokojnie poczekamy. A jak nie to jako zwiedzający może wpadnę na jeden dzień albo dwa. Zależy jak się uda bilet kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie kolo stadionu jest Wake Park???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a gdzie kolo stadionu jest Wake Park???

prosze powiedz że zartujesz :)

 

ja tez sie wybieram jako widz- patrzac na ich projekty- to chopaki nie obrażajac nikogo, ale na naszym forum nie ma wielu ktorzy mogli by tam godnie postawic swoje auto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a gdzie kolo stadionu jest Wake Park???

 

jeszcze nie ma ale wybudują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a gdzie kolo stadionu jest Wake Park???

:wmorde z okno ma widok i nie wie... na Gliniankach :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z okno ma widok i nie wie

:dupablada

prosze powiedz że zartujesz

:bleble

jeszcze nie ma ale wybudują

:wmorde

sprawdzalem was.nie jest zle dwoch na trzech wie:D.niestrzezone kapielisko na Gliniankach.

ale tego nie wiem:jak nazywa sie ta skrzypaczka co w filmiku jest jej podklad muzyczny :dupablada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
patrzac na ich projekty- to chopaki nie obrażajac nikogo, ale na naszym forum nie ma wielu ktorzy mogli by tam godnie postawic swoje auto

 

fakt, kolega co ma wypasionego Legnuma jest na spocie telewizyjnym imprezy. Jedyny z forum Mitsubishi jaki się zakwalifikował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fakt, kolega co ma wypasionego Legnuma jest na spocie telewizyjnym imprezy. Jedyny z forum Mitsubishi jaki się zakwalifikował.

no dokładnie... same nazwy ekip dużo mówią. to będzie impreza raczej aby pooglądać i zaczerpnąć pomysłów :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze to jakieś novum po Lemoniadach, Tuningowiskach, itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności