Skocz do zawartości
zejnowski

Co się z nami dzieje?

Rekomendowane odpowiedzi

Pany. Co jest grane? Ostatnio jak pewnie większość z Was sama zauważyła cienko stoimy ze spotkaniami. Tyle co niektórzy z nas przelotnie się z kimś spotkają, ew. Ci już starzy dobrzy znajomi/przyjaciele, którzy już spotykają się raczej nie forumowo a towarzysko.

Może razem rzeczowo podyskutujemy co i jak naprawić i generalnie mam tutaj na myśli tych nowych forumowiczów albo tych, którzy z nami się jeszcze nie spotkali.

 

Moim zdaniem brakuje nam motoru jakim kiedyś był Łysy, później ja coś próbowałem a na końcu niestety Michał, który (sorry za szczerość ;)) niestety nawet się oficjalnie jakoś nie określił co chce zrobić i dlaczego nic nie organizuje czy porusza jakiś tematów.

 

Może macie jakieś pomysły ciekawe? Może warto znowu wybrać kogoś kto ogarnie temat i nas połączy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Dominik potrzebujemy kogoś ze zmysłem organizacyjnym, kimś kto ma duży potencjał kierowania a jednocześnie ma rozeznanie w terenie. Najlepiej trochę czasu na organizację spotów. Najlepiej jak jest gdzieś blisko największego skupiska forumowiczów. Brakuje nam Łysego jak ch*j, ale przydałby się ktoś taki jak rain na śląsku albo wariaci typu Blop i Moro, którzy rozkręcili dolnośląskie a teraz ładnie to ciągnie Hugster. Nasz region wygląda tak jak Lubuskie czyli nie wygląda w ogóle. Mam nadzieję że odezwie się ktoś kto ma zapędy kierownicze i nie chodzi mi o kierowanie pojazdem a kierowanie grupą nie zawsze zgodnych bałwanów. W niedzielę za tydzień się spotykamy na Gubałówce, myślę że będziemy do tego czasu mieli jakiegoś kandydata a najlepiej chętnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Michał, który (sorry za szczerość ) niestety nawet się oficjalnie jakoś nie określił co chce zrobić i dlaczego nic nie organizuje czy porusza jakiś tematów.

Masz rację Dominik. Wiem, że dałem d. i nie chcę się tutaj jakoś usprawiedliwiać, ale po prostu mam teraz dużo na głowie + studia i zaraz sesja i mam mało czasu dla siebie, a co dopiero na forum czy inne "przyjemności"...

 

Dziękuję za zaufanie i powierzone mi stanowisko, ale w chwili obecnej jak sami widzicie region potrzebuje kogoś kto się nim porządnie zajmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W niedzielę za tydzień się spotykamy na Gubałówce, myślę że będziemy do tego czasu mieli jakiegoś kandydata a najlepiej chętnego.

Oby tylko frekwencja dopisała ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oby tylko frekwencja dopisała
Nikogo za jajka nie złapiesz i nie przyciągniesz, myślę że ci co się deklarują przyjadą. Trza to ruszyć, bo umrzemy śmiercią naturalną. Jeśli starzy wyjadacze nie będą się pokazywać to i młodzież nie będzie miała ochoty. Spoko pamiętam zdjęcia pierwszych spotów gdzie przyjeżdżały 3-4 osoby. Zobaczymy czy tym razem się uda. Jak nie to będziemy razem się spotykać jak do tej pory, aż się ruszy na dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spot dziś godzina 19 lidl mieszka I obecność obowiązkowa !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nasz region wygląda tak jak Lubuskie czyli nie wygląda w ogóle
Może zrobić spot naszego regionu razem z lubuskim ? Ostatnio jest tam troche więcej osób z okolic Gorzowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spot dziś godzina 19 lidl mieszka I obecność obowiązkowa !
Toś się rozpędził jak oszołom, ja po skokach dopiero teraz spojrzałem na forum. A do Szczecina mam 50 km.
Może zrobić spot naszego regionu razem z lubuskim ? Ostatnio jest tam troche więcej osób z okolic Gorzowa.

 

Szybka odpowiedź do tej wiadomości Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Odpowiedz z cytatem Multi-Cytat Tego posta

Spoko organizuj. Jak coś będzie wiadomo pisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spot dziś godzina 19 lidl mieszka I obecność obowiązkowa !

 

spoko, zaraz wyjade tylko troche sie spoznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) no tak się śpieszyłem że kapcia złapałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek na opiekuna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jacek na opiekuna
chyba ty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj faktycznie ze nastała cisza grobowa na naszym forum tak jak Dominik pisze trza mocno rozkrecic to forum bo inaczej umierajac bedziemy nad sobą sie rozczulac czemu nie szło to dalej i taką fajną zawsze nakazdym spotkaniu atmosfere twozyli wszyscy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jacek na opiekuna

 

to jest dobre :) chociaż Jaceq już się z jednym forumowiczem użera na co dzień :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spot dziś godzina 19 lidl mieszka I obecność obowiązkowa !

Info niecałe 2h przed spontanem to nie sposób na rozkrecenie spotkan ;) ale plus za chęci ;)

nastepnym razem daj znac z jedno dniowym wyprzedzeniem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no koledzy jako młody stazem na forum stwierdze ze u nas w regionie nic sie nie dzieje,,ostatnio az do chłopaków gnałem na spota do Poznania,,,ale tak jak mówicie nikogo sie nie zmusi jak nie chce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i czytam i czytam , dużo osób się udziela nawet w tym wątku a kuźwa na GUBAŁÓWKĘ nie ma chętnych, jak to rozkręcić jak mało osób jest chętny, tylko kuźwa narzekanie i narzekanie "mentalność polaka". Uśpienie zimowe czas obudzić. Na ten spot w niedziele nikt nikogo nie zmusza do jeżdżenia na łyżwach czy sankach, nartach, ale spotkać się warto , dobrze tu piszemy że starzy forumowicze powinni się pokazywać więc się pokazujmy. No ale na spota określiło się mało osób. Dobrze też napisał chyba Zajni że spotykani się w małym gronie bardziej jak znajomi niż forum no ale tak jakoś się narobiło , porobiły się gróbki .Co do Michała to też by mógł znaleźć chwile i się zjawić w niedziele nic by mu się nie stało, a czaszkę od tej nauki przewietrzył. No i nie wspomnę o reszcie starych forumowiczach " cisza" Pozdrawiam i czekam w niedziele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na gubałówke z checią ale na deche :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem - kto będzie chciał to pojeździ na łyżwach, kto będzie chciał to pozjeżdża na nartach/desce, obok jest górka żeby na sankach pozjeżdżać (więc brać dzieciaki), a kto będzie chciał to będzie reszcie kibicował, robił fotki ale pójdzie usiąść. Czy to naprawdę trzeba dużych wyrzeczeń żeby się spotkać choćby na godzinkę? Mam nadzieję że spędzimy kilka godzin. Dziś zwiedziłem Gubałówkę i warunki są bardzo dobre.

 

---------- Dodano o 22:27 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:26 ----------

 

gróbki

Ty już nas nie wpędzaj do grobu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności