Skocz do zawartości
__ArroW__

Kujawsko - Pomorskie Spotkania Regionalne 2013r.

Rekomendowane odpowiedzi

Terminy nie koniecznie muszą być takie jak odpowiadają pierwszym sobotą miesiąca, myślę, że na bieżąco będziemy ustalać takie szczegóły.

 

 

1 SPOT - KLIK

12.01 Toruń - Kręgielnia Grakula

Bartekzks, Ligus, __ArroW__

 

2 SPOT - KLIK

02.02 McDonald's Toruń

Bartekzks, Ligus, Darek_77, __ArroW__

 

3 SPOT - KLIK

02.03 Hotel & Restauracja Da Vinci

Ela, Asia, F@zi, Ligus, Bartekzks, Bartosz1981, Kasiazabka

 

4 SPOT

z uwagi na 1-3 maj oraz długi weekend sugeruje 11.05

 

5 SPOT - klik

13 lipca - Toruń (pizzeria Monte Negro)

Obecni: Asia, Ela, Adi_37, Danielwb3, eltom, f@zi, karol27, resi, RicoBDG, rychu90, __ArroW__, Tuniek

 

6 SPOT - klik

31 sierpnia - grill w Mirakowie

Obecni: Asia, Ela, Danek75, eltom, f@zi, halfdan, kajaru, kwassolino, resi, Włochaty, __ArroW__, Tuniek

 

7 SPOT - klik

26 października - Toruń

Obecni: bartekzks, eltom, halfdan, jey 350, KAWA, __ArroW__, Tuniek

 

8 SPOT - klik

14 grudnia - Rytkówka w Obrowie

Obecni: Asia, Ela, kasiazabka, Arczi85, bartosz1981, Danek75, Danielwb3, eltom, f@zi, kajaru, kwassolino, Tygraf, __ArroW__, Tuniek

Edytowane przez Tuniek
Grudzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ponownie prosze o rozpatrzenie terminów biorąc pod uwagę fakt ze niektórzy wyplaty maja 10 dnia miesiąca i mie maja mozliwości finansowych przyjechac przed wyplatą. dziękuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość resi

10 to ja już nie mam wypłaty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to u mnie mówią:

Kazdemu dogodzić się nie da - ale wkur...wić wszystkich, to już żaden problem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja ponownie prosze o rozpatrzenie terminów biorąc pod uwagę fakt ze niektórzy wyplaty maja 10 dnia miesiąca i mie maja mozliwości finansowych przyjechac przed wyplatą. dziękuję

 

Fakt, że na ten rok pierwsze soboty wypadają bardzo wcześnie, niestety dla jednej osoby przesunąć tego się nie da musiała by duża część osób tego chcieć.

 

 

 

Jak to u mnie mówią:

 

 

 

 

Kazdemu dogodzić się nie da - ale wkur...wić wszystkich, to już żaden problem

 

Dokładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest szansa to na 19tego stycznia było by dobrze przesunąć.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to u mnie mówią:

Kazdemu dogodzić się nie da - ale wkur...wić wszystkich, to już żaden problem

 

Powiedział co wiedział.

 

 

niestety dla jednej osoby przesunąć tego się nie da musiała by duża część osób tego chcieć.

 

no to sorry mnie za czesto nie bedzie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to sorry mnie za czesto nie bedzie ;/

 

Wiesz dobrze, że większość decyduje w Grupie, moja decyzja o zmianie terminów może paść tylko po decyzji większości Grupy, gdy narzucę samemu taką decyzję będzie z drugiej strony odzew, że podejmuję decyzje bez rozmowy czy głosowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tematu tej dyskusji. Nie można sobie odłożyć 10go pieniążków, żeby przyjechać na spot na początku następnego miesiąca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz dobrze, że większość decyduje w Grupie, moja decyzja o zmianie terminów może paść tylko po decyzji większości Grupy, gdy narzucę samemu taką decyzję będzie z drugiej strony odzew, że podejmuję decyzje bez rozmowy czy głosowania.

 

trudno wrzucić temat z zapytaniem czy ktoś jest chetny na zmiane terminów? Może ktoś byłby chetny na zmiane. Jesli nie to nie było tematu.

 

 

Nie rozumiem tematu tej dyskusji. Nie można sobie odłożyć 10go pieniążków, żeby przyjechać na spot na początku następnego miesiąca?

 

Ostatnio nie zarabiam aż tyle żeby móc sobie pozwolić na odłożenie pieniędzy... Coraz gorzej w robocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za to rozumię wszystkich Was kochani :D I każdego z Was popieram! :) haha Nie a na poważnie to mozna zrobic jakoś co 2 chociaż... Skoro ma być nas Więcej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda że 2 nie mogę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ogółu: czy w Grupie Kujawsko-Pomorskiej są jeszcze chętni na spoty regionalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jak najbardziej jestem chetny

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Som :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wakacje też SOM i ludzie mają co innego na głowie :D A z reguły nie ma ich w tym czasie w miejscu zamieszkania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A z reguły nie ma ich w tym czasie w miejscu zamieszkania

Ty stale jesteś w ciepłych krajach na wakacjach a do Polski przylatujesz na oficjalny urlop:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 SPOT

03.08

Czyli co ten nie odbył się czy jak bo troszkę nie rozumiem tej tabeli . Ja jestem chętny na spotkania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tam, wychylę się. Dzieci moje kochane. Jako, że mamy martwy sezon i planowe wakacyjne spoty nie mają racji bytu, proponuję połączyć spot sierpniowy z wrześniowym i ustawić spotkanie podsumowujące nasze wakacyjne osiągnięcia (mandaty z fotoradarów, planowane albo i nie ciąże itp.) na ostatni weekend sierpnia. Miejscówka do dogadania, ale jak najbardziej jestem za grillem, ogniskiem, polowaniem z dzidami czy jakoś tak. Wodzu, służę pomocą:ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności