Skocz do zawartości
Gość asdarex

Brak sygnału kierunkowskazów podczas zamykania centralką.

Rekomendowane odpowiedzi

Powinny byc wyswietlane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja z kolei mam problem przy zamykaniu. Po naciśnięciu guzika w pilocie zamyka normalnie zamek ale wiesza się lewa strona kierunkowskazów i świeci cały czas (także na desce roździelczej). Problem występuje dość często, ale wystarczy nacisnąć ponownie zamykanie to kierunki migną i gasną. Co może być przyczyną ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki kolego pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam pytanko gdzie mozna pobrac instrukcie po polsku do passata 2001r?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale instrukcje do czego ?

 

najlepiej na gryzoniu.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam takie pytanko dotyczace prawego przedniego zamka dzisiaj zauwarzylem ze jak otwieram z pilota auto to prawe drzwi mi sie nie otwieraja a jak wsiade do auta i otworze normalnie z przyciska w drzwiach to sie otwieraja i zamykaja prosze o pomoc bo nie wiem co jest czy to zamek padl czy cos innego sie dzieje.dodam ze ten zamek jusz wymienialem na nowy ale moze jusz padl bo to zamiennik pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacz co tobie wyssie vag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki kolego ale narazie nie mam dostepu zeby podlaczyc dodam ze zamek dziala bo slychac go ale nie otwiera ale zamykac zamyka i jusz nie otworzy z pilota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety najpierw trzeba podlaczyc VAGa i zobaczyc co pokaze

ja bym na nowo sparowal piloty do modulu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki kolego zamek jusz dziala zaciol sie albo dostal wilgoci bo postal na sloncu i i zaczol dzialac tak to jusz jest z zamienikami ale chyba wymienie go na orginalny bo nie chce zeby sie to powtórzyło pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam pytanie czy warto kupować zamek zamiennik, czy lepiej szukać sprawnego używanego? Nad naprawą jeszcze pomyślę. Nie będę tu zanudzał opisem mojego przypadku. Krótko, czy zamienniki są coś warte?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Krótkie pytanie mój VW przy zamykaniu/otwieraniu z pilota/kluczyka miga kierunkami i auto jest pozamykane/otwarte, mam pytanko czy nie powinno być sygnału dźwiękowego przy tej operacji ??.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Krótkie pytanie mój VW przy zamykaniu/otwieraniu z pilota/kluczyka miga kierunkami i auto jest pozamykane/otwarte, mam pytanko czy nie powinno być sygnału dźwiękowego przy tej operacji ??.

Jak chcesz możesz włączyć Vagiem:ziomal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz możesz włączyć Vagiem:ziomal

 

jeśli ma syrene...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Syrena jest bo alarm działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy jak wlaczyc sygnal dzwiekowy przy zamykaniu auta dodam ze syrene mam bo alarm dziala pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy jak wlaczyc sygnal dzwiekowy przy zamykaniu auta dodam ze syrene mam bo alarm dziala

VAG'iem. :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, chciałbym przedstawić swój problem i mam nadzieje że ktoś mi pomoże . Otóż ostatnio spalił mi się przerywacz kierunków (ten przycisk od awaryjnych), przy okazji przypalił się jakiś kabelek masowy i uszkodziły się manetki od kierownicy . Wszystko zostało wymienione i wszystko by było w porządku gdyby nie to że podczas zamykania auta z pilota nie mrugają kierunki. Byłem wczoraj z tym u elektryka i nie mógł znaleźć w czym problem . W module komfortu jest ta opcja włączona , zero błędów , bezpieczniki sprawdzone.Wszystko jest sprawne tylko to nie działa. Elektryk mówi że może w wyniku zwarcia został uszkodzony sam moduł komfortu i że chyba będzie trzeba go wymienić, a ja mam nadzieję że to coś innego.Myślałem też o tym nowym przerywaczu awaryjnych, jest to jakiś zamiennik i może to jego wina. Jeśli ktoś ma jakieś pomysły to bardzo bym prosił o radę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakiś pomysł czemu tak się dzieje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności