Skocz do zawartości
Gość asdarex

Brak sygnału kierunkowskazów podczas zamykania centralką.

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym że zwróć uwagę na to,że akurat to zamykanie da się ustawić VAG'iem.Możesz ustawić tak że zamyka za pierwszym razem,a za drugim się uzbraja alerm itp.Pzdr.

 

Tak jak kolega mówi vagiem ustawi się wszystko nawet kolejność otwierania drzwi

takie żeczy jak kierunki i ich mruganie masz w nodule komfortu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co rozumiem za mam podjechac na kompa aby to ustawić jeszcze raz. Jest szansa ze to sie rozprogramowało??? i tylko wystarczy podpiąc sie pod kompa i to ustawić????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To co rozumiem za mam podjechac na kompa aby to ustawić jeszcze raz. Jest szansa ze to sie rozprogramowało??? i tylko wystarczy podpiąc sie pod kompa i to ustawić????

 

Dobrze by było na początek spróbować,napewno nie zaszkodzi a przy okazji może się czegoś dowiesz na temat Twojego auta ;) Jeżeli to nic nie da to tak jak pisałem wcześniej.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze by było na początek spróbować,napewno nie zaszkodzi a przy okazji może się czegoś dowiesz na temat Twojego auta ;) Jeżeli to nic nie da to tak jak pisałem wcześniej.Pzdr.
vagiem ustawia mu jak ma vw al;arm ktorys kolega chyba pisal ze ma nie seryjny wiec bedzie lipa z ustawianiem vagiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
vagiem ustawia mu jak ma vw al;arm ktorys kolega chyba pisal ze ma nie seryjny wiec bedzie lipa z ustawianiem vagiem

 

Tak,z tym że jeżeli ma kontrolkę w drzwiach to jest ;) A to co ma to bezsensowny dodatek-podejrzewam że ori przestało działać i ktoś dołożył.Chyba że nie było sterowania pilotem i dlatego jest ten moduł dołożony...Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak,z tym że jeżeli ma kontrolkę w drzwiach to jest ;) A to co ma to bezsensowny dodatek-podejrzewam że ori przestało działać i ktoś dołożył.Chyba że nie było sterowania pilotem i dlatego jest ten moduł dołożony...Pzdr.
mysle ze lepiej by poczekal na jakis zlot i tam by mu ktos to sprawdzil bo szkoda kasy jak sie nie uda tego zrobic a bez kierunkow da sie zyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mysle ze lepiej by poczekal na jakis zlot i tam by mu ktos to sprawdzil bo szkoda kasy jak sie nie uda tego zrobic a bez kierunkow da sie zyc

 

W sumie tak...Jest jeszcze możliwość że z tego sterowania wychodzi kabelek na kierunki-no i poprostu lut "puścił".Nieważne,niech najpierw posprawdza a później będziemy dalej kombinować jak się nie uda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sumie tak...Jest jeszcze możliwość że z tego sterowania wychodzi kabelek na kierunki-no i poprostu lut "puścił".Nieważne,niech najpierw posprawdza a później będziemy dalej kombinować jak się nie uda ;)
ile teraz kosztuje podpiecie vaga ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ile teraz kosztuje podpiecie vaga ?

 

Nie wiem,mam za friko u Krzyśka...EOT ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem,mam za friko u Krzyśka...EOT ;)
znam tego krzyska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie tak sobie siedziałem i myślałem co za przyczyna jest nie mrugania kierunków przy zamykaniu.

I tak:

niedziałał mi zamek od tylnej klapy/passat kombi/ działał centralny ale nie mozna było otworzyć z kluczyka /zebrało sie dużo syfu/.

Zalałem go więc WD i po killku mocnych przekręceniu kluczyka i poszło nie od razu ale sie udało.

Pytanie brzmi czy mogłem coś uszkodzić podczas tego procederu???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie tak sobie siedziałem i myślałem co za przyczyna jest nie mrugania kierunków przy zamykaniu.

I tak:

niedziałał mi zamek od tylnej klapy/passat kombi/ działał centralny ale nie mozna było otworzyć z kluczyka /zebrało sie dużo syfu/.

Zalałem go więc WD i po killku mocnych przekręceniu kluczyka i poszło nie od razu ale sie udało.

Pytanie brzmi czy mogłem coś uszkodzić podczas tego procederu???

 

Jeżeli śrubokrętem ani innym kluczem nie da się otworzyć to jest :ok Nic nie powinno się stać,skoro działa to jest dobrze.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kluczykiem przekrecałem i w zamek WD zalewałem. Po kilku probach udało się, ze zamek działa i z kulczyka. Ale raczej mało prawdopodobne, ze to uszkodzilem coś, że te kierunki nie działaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , przyłącze sie do tematu wszystko było ok do czasu podpiecia pod kompa teraz wywala mi taki błąd mam nadzieje zę to sprawa rozprogramowania ?

http://wgrajfoto.pl/pokaz/img1110/screenshot0164602.jpg

Edytowane przez szajba71
bo tak trzeba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki sam problem nie mrugaja mi kierunki i nie mruga dioda w drzwiach

na kompie wywaliło mi ze jest kłopot z ryglowaniem lewych przednich drzwi. jak zamykam pilotem wszystkie drzwi sie zamykają, jak rygluje auto ręcznie od śrotka za pomocą guzika to rygluje wszystkie i po chwili otwiera tylko drzwi od kierowcy???

Koles u którego podpinałem twierdzi, że to mikorwlącznik czy to prawda czy moze jakas inna przyczyna????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam taki sam problem nie mrugaja mi kierunki i nie mruga dioda w drzwiach

na kompie wywaliło mi ze jest kłopot z ryglowaniem lewych przednich drzwi. jak zamykam pilotem wszystkie drzwi sie zamykają, jak rygluje auto ręcznie od śrotka za pomocą guzika to rygluje wszystkie i po chwili otwiera tylko drzwi od kierowcy???

Koles u którego podpinałem twierdzi, że to mikorwlącznik czy to prawda czy moze jakas inna przyczyna????

 

Na początek przelutuj zamek w drzwiach kierowcy ;) bo to jest na 99% powód tych błędów...Później podepnij VAG-byle zamek był podłączony do elektryki i sprawdź co pokaże,nie powinno wywalić żadnych błędów :)

 

 

 

Witam , przyłącze sie do tematu wszystko było ok do czasu podpiecia pod kompa teraz wywala mi taki błąd mam nadzieje zę to sprawa rozprogramowania ?

http://wgrajfoto.pl/pokaz/img1110/screenshot0164602.jpg

 

Zamek w lewych tylnych drzwiach do naprawy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamek w lewych tylnych drzwiach do naprawy ;)

 

 

Patryk ale to kwestja zimne luty czy coś mechanicznego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patryk ale to kwestja zimne luty czy coś mechanicznego ?

 

Kwestia przelutowania zamka i sprawdzenia/wymiany mikrostyku-tego przy samym ryglu bo on najbardziej cierpi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie szukać przyczyny jak zamykam samochód z pilota to zamyka się wszystkie drzwi i dioda mruga ale kierunki i syrena nie daje znaku ale przy otwieraniu jest dwukrotne migniecie kierunkami i syreną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A gdzie szukać przyczyny jak zamykam samochód z pilota to zamyka się wszystkie drzwi i dioda mruga ale kierunki i syrena nie daje znaku ale przy otwieraniu jest dwukrotne migniecie kierunkami i syreną.
to może oznaczać uszkodzenie mikrostyku w drzwiach kierowcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności