Skocz do zawartości
Gość asdarex

Brak sygnału kierunkowskazów podczas zamykania centralką.

Rekomendowane odpowiedzi

może podmień na szrocie przerywacz , co ori to ori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze w tym wszystkim jest teraz to że dzisiaj znowu wszystko się spaliło . Jadę sobie spokojnie a tu nagle dymy z przerywacza . Już sam nie wiem co jest grane , czemu to się tak pali . Niby wszystko posprawdzali ostatnio, miało być cacy a tu znowu ta sama usterka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam problem z kierunkami jak zamykam z pilota,tylko u mnie nie zawsze ale dosyć często po zamknięciu pali sie jeden kierunek albo ewy albo prawy i dopiero po którymś otwarciu i zamknięciu gasną oba.Czym to moze być spowodowane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam problem z kierunkami jak zamykam z pilota,tylko u mnie nie zawsze ale dosyć często po zamknięciu pali sie jeden kierunek albo ewy albo prawy i dopiero po którymś otwarciu i zamknięciu gasną oba.Czym to moze być spowodowane ?

 

 

Hey

miałem to samo to moduł komfortu elektryk tak zrobił że nie mam przy otwieraniu i zamykaniu auta sygnałów świetlnych ale kierunki normalnie działają oczywiście najpierw sprawdź przerywacz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest wtawiony nieorginalny centralny i poprostu 1 przewod z centalki byl odlaczony co dawal sygnal na kierunki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hey

miałem to samo to moduł komfortu elektryk tak zrobił że nie mam przy otwieraniu i zamykaniu auta sygnałów świetlnych ale kierunki normalnie działają oczywiście najpierw sprawdź przerywacz :)

 

Aha no a jak wymiene moduł komfortu to musze go jakoś pózniej adaptować?Czy tylko go przepiąć i bedzie ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

u mnie tez nie mruga tylko przy zamykaniu auta(raz na mc moze mrugnie przy zamykaniu)a przy otwieraniu mruga normalnie, dodam ze drzwi wszystkie dzialaja tzn szyby , oswietlenie, na liczniku tez pokazuje ktore drzwi otwarte itd. dioda mruga,wszystko dziala tylko nie wiem czemu podczas zamykania nie mruga :(

modul sprawdzalem i jest suchy i napiecie tez jest w tych kabelkach ktore odpowiadaja za mrugniecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hey

miałem to samo to moduł komfortu elektryk tak zrobił że nie mam przy otwieraniu i zamykaniu auta sygnałów świetlnych ale kierunki normalnie działają oczywiście najpierw sprawdź przerywacz :)

To czy auto ma migac, dawac sygnal przy wlaczeniu jak i wylaczeniu alarmu mozna ustawic vagiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aha no a jak wymiene moduł komfortu to musze go jakoś pózniej adaptować?Czy tylko go przepiąć i bedzie ok?

Jak kupisz odpowiedni moduł to jedynie bedziesz musial zaprogramowac kluczyki zeby moc nimi otwierac auto.

 

Tak bynajmniej bylo u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

u mnie tez nie mruga tylko przy zamykaniu auta(raz na mc moze mrugnie przy zamykaniu)a przy otwieraniu mruga normalnie, dodam ze drzwi wszystkie dzialaja tzn szyby , oswietlenie, na liczniku tez pokazuje ktore drzwi otwarte itd. dioda mruga,wszystko dziala tylko nie wiem czemu podczas zamykania nie mruga

modul sprawdzalem i jest suchy i napiecie tez jest w tych kabelkach ktore odpowiadaja za mrugniecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo któryś zamek nie działa prawidłowo.

Nie rygluje się... Zamknij się w aucie - używając pilota i próbuj drzwi od środka otwierać, te które uda się otworzyć są uszkodzone tzn. zamek.

 

 

witam.

u mnie tez nie mruga tylko przy zamykaniu auta(raz na mc moze mrugnie przy zamykaniu)a przy otwieraniu mruga normalnie, dodam ze drzwi wszystkie dzialaja tzn szyby , oswietlenie, na liczniku tez pokazuje ktore drzwi otwarte itd. dioda mruga,wszystko dziala tylko nie wiem czemu podczas zamykania nie mruga

modul sprawdzalem i jest suchy i napiecie tez jest w tych kabelkach ktore odpowiadaja za mrugniecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie tak robilem i wiem ze mozna otworzyc od kierowcy (tak jak opisujesz),czy kierowcy tez to dotyczy?

jesli tak sie dzieje to co moze byc winą?

jestes pewny na sto procent ze to moze byc przyczyna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie tak robilem i wiem ze mozna otworzyc od kierowcy (tak jak opisujesz),czy kierowcy tez to dotyczy?

jesli tak sie dzieje to co moze byc winą?

jestes pewny na sto procent ze to moze byc przyczyna?

 

No skoro tak napisałem, to tak jest. Masz cały temat o tym problemie, zamiast się zapoznać i zrobić jak masa ludzi doradza to piszesz historię od nowa.

 

Kup zestaw kluczy potrzebnych do naprawy, lutownicę i jazda;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z naprawą nie jest tak do końca. Mam to samo z drzwiami kierowcy właśnie. Nie rygluje zamka do końca. Co zrobiłem: sprawdzenie stanu modułu i okablowania, przelutowanie zamka wewnątrz, wymiana silniczka w zamku, z dwóch zamków poskładałem jeden i dalej problem jest. Dodam jako ciekawostkę, że sprawdzałem tak banalną rzecz jak smar w zamku bo możecie się śmiać, ale u mnie problem niedomykania występuje na granicy około 10*C. Poniżej nie rygluje i nie uzbraja alarmu fabrycznego (dioda nie mruga). Naciskając jeszcze dwa razy zamknięcie na kluczyku w końcu wszystko zaskakuje i jest zamknięty i uzbrojony. Powyżej 10*C wszystko działa OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie łatwiej poprostu caly zamek zmienic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przelutuj porządnie zamek. Jest źle zrobiony ;)

 

No z naprawą nie jest tak do końca. Mam to samo z drzwiami kierowcy właśnie. Nie rygluje zamka do końca. Co zrobiłem: sprawdzenie stanu modułu i okablowania, przelutowanie zamka wewnątrz, wymiana silniczka w zamku, z dwóch zamków poskładałem jeden i dalej problem jest. Dodam jako ciekawostkę, że sprawdzałem tak banalną rzecz jak smar w zamku bo możecie się śmiać, ale u mnie problem niedomykania występuje na granicy około 10*C. Poniżej nie rygluje i nie uzbraja alarmu fabrycznego (dioda nie mruga). Naciskając jeszcze dwa razy zamknięcie na kluczyku w końcu wszystko zaskakuje i jest zamknięty i uzbrojony. Powyżej 10*C wszystko działa OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślisz Maciek, że tego nie zrobiłem? Trochę już z tymi zamkami walczyłem i lutownica nie jest mi obca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co myślisz Maciek, że tego nie zrobiłem? Trochę już z tymi zamkami walczyłem i lutownica nie jest mi obca.

 

Zaufaj mi proszę i zrób to jeszcze raz, też z zamkami jestem obcykany, jednak zdarza mi się chociażby cynę przegrzać i zamek po trzaśnięciu się wali:)

 

Jakbyś szukał zamków to mam wszystkie strony po dwie sztuki, możemy pohandlować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przenies modul komfortu, wczoraj przenioslem go w wolne przy przekaznikach miejse, musialem tylko przedluzyc jeden przewod od masy zamontowalem go na strapy i mam nadzieje ze problem rozwiazany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z kierunkami w moim pasku. Parę tygodni temu podczas skręcania na włączonym kierunkowsazie spalił mi się bezpiecznik. Założyłem nowy poi wszystko było ok po paru dniach znowu to samo kolejny bezpiecznik. Parę dni temu dra razy wywaliło mi bezpiecznik od kierunków i po naciśnięciu na włącznik awaryjnych wydobył się dziwny zgrzyt po czym wywaliło mi bezpiecznik awaryjnych. Zamontowałem nowy włącznik światel awaryjnych bo jest razem z przerywaczem i zamontowałem nowe bezpieczniki. I wszystko działa poza kierunkami podczas zamykania i otwierania samochodu a do tej pory wszysko było dobrze. Sprawdziłem wszyskie bezpieczniki i są dobre. I tu moje pytanie dlaczego nie działają mi te kierunkowskazy do tej pory normalnie były podczas otwierania i zamykania. Miał ktoś taką sytuację kiedyś proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności