Skocz do zawartości
wozny83

Jaki macie przebieg w swoich B6 +dotychczasowe naprawy

Rekomendowane odpowiedzi

Przejechane 222kkm (silnik BMP). Wymiana zabieraka 2 razy, po 175kkm i 219kkm w tym przejażdżki lawetą-za granicą. Koło dwumasowe odzywało sie od 180kkm, wymieniłem przy 220kkm. Przejechałem nim jako drugi właściciel 100kkm i awarii (oprócz tych z lawetą w tle) było sporo:czujnik cisnienia spalin, pompa wody w Webasto (po 140kkm), pompa paliwa (po 150kkm), krzaczki na wyświetlaczu komputera, klimatyzacja-zawór bajpas w sprężarce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

moj ma 387k

kupiony w 2008 przy 150k

 

Łaaaał - szok!

mój ma aktualnie 213tys i dostał właśnie nowe koniki na święta.

nie mam pojęcia czy pompa robiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

220 tyś, przy 202 tyś wymiana dwumasy, poza tym nic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passek zakupiony przy przebiegu ori równiutko 187 000 km. Przy 195 zapobiegawczo wymieniony wałek i zabierak ( w innym watku zdjęcia). Obecnie 208 tys.km i poza zmiana oliwy nic w autku się nie dzieje, oby jak najdluzej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pasek ma obecnie przejechane 275 tyś km.

Zabierak sprawdzony i wymieniony na nowy przy 250tyś. Nie był mocno wyrobiony, gniazdo OK.

Dwumasa oryginalna i jeszcze nie stuka. Turbina i DPF wymieniany na gwarancji przy przebiegu 200tyś km.

Ogólnie brak poważniejszych awari.

Edytowane przez sylwek1972

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam dopiero 201 tyś, więc do rekordzistów dużo mi brakuje.

Wałek regenerowany przy 175 tyś zapobiegawczo

Dwu-masa albo jeszcze oryginał, albo wymieniona przez poprzedniego właściciela poza ASO, bo w papierach nie ma śladu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kręcimy. Mój zbliża się do 200 i jak na razie jest ok. Jedynie turbo po regeneracji i sprężarka klimy nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj aktualnie 164 tys km z groszem zabierak wymieniony przy 150 reszta smiga oki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2008r B6 Variant, 1.9 TDI fabryka 105 (109 dal pomiar) KM, teraz 132KM, przebieg 290kkm, jezdze nim od poczatku, mam pelna dokumentacje napraw.

 

Tak z pamieci wazniejsze rzeczy:

130kkm wymiana silnika na gwarancji, troche wczesniej dwumasa, ok. 170kkm wysprzeglik, ok. 190kkm tuleje wahaczy wymiana, przy drugim rozrzadzie ok 220kkm regenracja alternatora, wczesniej padla sprezarka od klimy - wymiana na regenerowana z DE, kontrolnie ok 240kkm znowu dwumasa (jeszcze by pochodzila, tragicznie nie bylo), ok 270kkm wymieniona turbina (chodzila jeszcze ale zaczela spiewac sowa), miedzy 260-280kkm wymiana przod/tyl amorow z odbojami + laczniki stabilizatora tyl oraz olej w skrzyni biegow. Dzis sprawdzone wtryski, wszystko w porzadku, wtykcza glowna od listwy byla luzna, poprawiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 153 kkm i własnie wczoraj robiłem w nim serwis w ASO - standardowa wymiana olejów i filtrów oraz rozrząd + dezynfekcja klimatyzacji

Pompowtryskiwacze wymienione w akcji serwisowej przy 95 kkm

Jak na razie wszystko inne gra - oby jak najdłużej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie 54 500 km skoczyło. Wymieniłem w tym roku wentylator chłodnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój aktualnie ma 255.000km, kupiony od pierwszego właściciela przy przebiegu 220.000km - rok temu, wszystko potwierdzone przez serwis, do końca był serwisowany w ASO.

Rozrząd wymieniony na 215.000km

 

Za mojej kadencji:

w ramach akcji wymienione pompowtryski a po tym czyszczenie vnt turbiny, a tak pozatym to nic nie ruszałem, poza częściami, które normalnie się zużwają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

180.000 tyś oryginalny potwierdzony i tak blokada kierownicy,dwumasa, wałek czyli wytarte gniazdo zabieraka,radio, zawieszenie przy 160 tys przód pompki wymienione tydzień temu w ramach akcji serwisowej zobaczymy jak będzie dalej:) ach tęsknie za b5fl to był samochód !!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

111 000km :D 2006r. I nikt nie powie mi że cofany :D Pierwszy właściciel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawie 229000km. Z wiekszych napraw z mojej strony to wlasciwie tylko regenracja dwumasy. Plus takie po*******ki jak klocki, tarcze, filtry, oleje i wahacze.

Poprzednik wymienil DPF i przy 30000 musial wymienic caly silnik:wmorde

Tak wiec silnik ma nalatane 30000 mniej niz buda:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

47000 i nowe pompki na akcji. przebieg pewny 100% auto od znajomego, sprawdzane w ASO, 2007 rok.

drugi bolid na benzynę 37000 km 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj ma 165tys, z powaznych napraw wtrysk-laweta "akcja dobrej woli"+ 3 pozostale w ramach akcji serwisowej. Kupiony od pierwszego wlasciciela z Polski, pelna dokumentacja. U niego polecial czujnik polozenia walu i wlacznik recznego. Jezdzi na orginalnej dwu-masie bez oznak zuzycia. Po wymianie wtryskow przybylo mu mocy i jezdzi sie super. Teraz bije sie z myslami jak podejsc do tematu walka pompy oleju. Jestem zadowolony z auta. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie na zegarku jest 250 tys km i jak do tej pory to naprawilem blokadę kierownicy , znany temat , wymienilem miesiąc temu wszystkie wtryski - akcja dobrej woli , chociac auto smigało bez problemu . Dwumasa jest ok , akumulator siedzi oryginał 2006 rok , poza tym wymieniłem końcówki wachaczy z przodu i oproćz tego normalne wymiany oleju i klocków , tarcze mam jeszcze oryginalne , wymienilem także czujnik położenia wału przy przebiego około 200 tys km , napęd pompy olejowej był wymieniany jeszcze we Francji u 1 właściciela przy przebiegu 50 tys km , może jednak zobaczę jak to wygląda teraz u mnie bo czytam i widzę że róznie z tym bywa , pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie 191 tys. (1,5 mies w moim posiadaniu ok. 1000 km przejechane)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ... Podczas zakupu 175 tys. km

Wymiana pompek (akcja servisowa) 193 tys km

Komplet rozrządu 203 tys km

Aktualny przebieg 208 tys km

Ogólnie Bardzo Zadowolny z Autka PozdraVWiam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności